منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE از 0.059 دلار جهش می کند، آزمایش مجدد سریع 0.06 دلار یک شبه کاهش می یابد؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE از 0.059 دلار جهش می کند، آزمایش مجدد سریع 0.06 دلار یک شبه کاهش می یابد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است، زیرا شاهد کاهش شدید بوده‌ایم و پایین‌ترین قیمت قبلی در 0.059 دلار یک شبه مجدداً آزمایش شد و به دنبال آن یک واکنش سریع بالاتر بود. بنابراین، DOGE/USD احتمالاً مقاومت دیگری در 0.06 دلار پیدا کرده است و اکنون به نظر می‌رسد که حتی پایین‌تر نیز ادامه یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE از 0.059 دلار جهش می کند، آزمایش مجدد سریع 0.06 دلار یک شبه کاهش می یابد؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در رنگ سبز معامله شده است. بیت کوین، پیشرو، 1 درصد و اتریوم بیش از 1.5 درصد رشد کردند. در همین حال، بقیه بازار با نتایج نزدیک معامله شده است.

حرکت قیمت Dogecoin در 24 ساعت گذشته: Dogecoin روند نزولی بیشتری را آزمایش می کند

DOGE/USD در محدوده 0.05908 تا 0.06032 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات ملایم در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 13.71 درصد افزایش یافته است و در مجموع به 211.46 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 7.96 میلیارد دلار معامله شد و سکه را در رتبه دهم قرار داد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: DOGE قبل از افت مجدد دوباره آزمایش می کند؟

در نمودار 4 ساعته، ما می‌توانیم یک واکنش خفیف بالاتر از 0.06 دلار در طول روز ببینیم، احتمالاً به‌زودی قبل از اینکه فروش بیشتر در اواخر هفته اتفاق بیفتد، بالاترین محلی پایین‌تر دیگری ثبت می‌شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE از 0.059 دلار جهش می کند، آزمایش مجدد سریع 0.06 دلار یک شبه کاهش می یابد؟
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

قیمت Dogecoin طی هفته گذشته به آرامی پشتیبانی را بالای 0.059 دلار ایجاد کرده است، زیرا بازگشت از 0.068 دلار بالاترین قیمت قبلی شروع به پایان یافت. در نتیجه، DOGE/USD شروع به حرکت کرد و دامنه معاملاتی بسیار باریکی در پایان سپتامبر مشاهده شد.

از آنجا، یک جهش سریع بالاتر منجر به مقاومت 0.63 دلاری شد، که در آن واکنش سریع پایین تر به دنبال داشت. از آن زمان، DOGE به طور پیوسته به پشتیبانی 0.059 دلار کاهش یافته است، جایی که فروش بیشتر متوقف شد.

در نتیجه، قیمت Dogecoin به آرامی بهبود یافته و به سمت مقاومت اول در 0.06 دلار حرکت کرده است. فشار خرید از آن زمان کاهش یافته است، که احتمالاً نشان می دهد که DOGE/USD طی 24 ساعت آینده دوباره به سمت پایین تر حرکت می کند و به دنبال ادامه روند اصلاحی میان مدت کلی است.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است زیرا شاهد کاهش شدید در آخر هفته و واکنش سریع از نیمه شب بالاتر بوده‌ایم و علامت 0.06 دلار به عنوان یک مقاومت عمل می‌کند. بنابراین، DOGE/USD باید به زودی پایین تر بازگردد و به دنبال شکستن به سمت مقاومت 0.058 دلار باشد.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Dogecoin هستید، مقالات ما را در مورد نحوه خرید Litecoin، Filecoin و Polkadot ببینید.