منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE ارزش تورمی را در 0.1232 دلار از دست می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: DOGE ارزش تورمی را در 0.1232 دلار از دست می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin برای 6 نوامبر 2022، رمزارز میم را به دنبال یک حرکت نزولی در 48 ساعت گذشته نشان می دهد. قیمت از 0.1186 دلار به 0.1353 دلار در 5 نوامبر 2022 افزایش یافت. Dogecoin امروز حرکتی منفی به دست آورد و ارزش آن را به میزان قابل توجهی کاهش داد. امروز این ارز دیجیتال به حرکت صعودی خود ادامه می دهد و در زمان نگارش این مقاله در 0.1232 دلار است.

Dogecoin در 24 ساعت گذشته با حجم معاملات 1,166,693,270 دلار و ارزش بازار زنده 16,366,055,554 دلار 4.21% کاهش یافته است و DOGE در حال حاضر در رتبه هشتم قرار دارد. با این حال، ارز دیجیتال پتانسیل بازگشت را نشان می دهد، زیرا تحلیل قیمت اخیر نشان می دهد که هزینه DOGE به سمت حمایت حرکت می کند.

تحلیل قیمت 4 ساعته DOGE/USD: تحولات اخیر

به نظر می رسد تحلیل قیمت دوج کوین بازار را به دنبال یک حرکت منفی نشان می دهد، با نوسانات بازار که وارد یک حرکت بسته شده و در نتیجه بازار را گسترش می دهد. این امر باعث می‌شود که قیمت ارز دیجیتال بیشتر مستعد تجربه تغییرات بی‌ثبات در هر دو طرف باشد. در نتیجه، حد بالای باند بولینگر در 0.1329 دلار است که نشان دهنده قوی ترین مقاومت برای DOGE است. برعکس، حد پایین باند بولینگر 0.1186 دلار است که نشان دهنده قوی ترین پشتیبانی از ارز دیجیتال میم است.

به نظر می رسد DOGE/USD از زیر منحنی میانگین متحرک عبور می کند که نشان دهنده یک حرکت نزولی است. به نظر می رسد قیمت به سمت منحنی MA حرکت می کند و سعی در شکستن آن دارد. با بسته شدن نوسانات، این امر می تواند به نفع گاوها باشد، زیرا یک شکست نوسانات را منفجر می کند و فضای بیشتری برای فعالیت های بیشتر برای گاوها فراهم می کند.

تصویر 93
نمودار قیمت 4 ساعته DOGE/USD منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 46 است که نشان دهنده ثبات DOGE است که در منطقه خنثی مرکزی سقوط می کند. علاوه بر این، به نظر می‌رسد که امتیاز RSI به سمت پایین حرکت می‌کند که نشان‌دهنده یک بازار رو به کاهش و فعالیت‌های فروش غالب است که نشان‌دهنده کاهش ارزش در بازار است.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin به مدت 24 ساعت

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin نشان می دهد که بازار با افزایش نوسانات، یک حرکت ثابت را دنبال می کند. علاوه بر این، به نظر می‌رسد که بازار در حال حرکت در حال گشایش است که نشان‌دهنده نوسانات آتی است. این باعث می شود که قیمت DOGE بیشتر مستعد تغییر در هر دو حالت باشد. حد بالایی باند بولینگر در 0.1548 دلار است که به عنوان قوی ترین مقاومت DOGE عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر 0.0297 دلار است که نشان دهنده قوی ترین حمایت برای DOGE است.

به نظر می رسد دوج کوین از یک حرکت نزولی پیروی می کند و قیمت DOGE/USD از منحنی میانگین متحرک عبور می کند. حرکت نزولی نشان دهنده یک بازار رو به کاهش برای ارز دیجیتال میم است. قیمت تلاش می کند تا به زودی پشتیبانی را برآورده کند. اگر آنها ملاقات کنند، بازار پویایی بازار را شکسته و معکوس خواهد کرد.

تصویر 94
نمودار قیمت 1 روزه DOGE/USD منبع: TradingView

امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 70 است که نشان‌دهنده تورم در ارزش کریپتوکارنسی میم است. دوج کوین به دنبال یک حرکت نزولی در منطقه تورم سقوط می کند. کاهش امتیاز RSI نشان دهنده تسلط بر فعالیت های فروش و حرکت به سمت پویایی نزولی بیشتر است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Dogecoin

تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین، ارز دیجیتال را به دنبال یک حرکت رو به کاهش نشان می دهد و پتانسیل را به سمت افراط منفی نشان می دهد. با این حال، به دلیل حرکت قیمت به سمت حمایت، بازار پتانسیل عظیمی برای بازگشت در روزهای آینده نشان می دهد. اگر گاوها بتوانند از آن به نفع خود استفاده کنند، ممکن است بازار را در بر بگیرند و به افزایش قیمت Dogecoin فراتر از انتظار کمک کنند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.