منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: گاو نرهای Dogecoin پس از شکستن گاوها 0.30 دلار بر روی 0.33 دلار بالا می روند

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: گاو نرهای Dogecoin پس از شکستن گاوها 0.30 دلار بر روی 0.33 دلار بالا می روند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • پس از آنکه اقدام قیمت به سطح مهم رسید ، تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین صعودی است
  • به منظور هدایت روند صعودی ، خریداران باید قاطع تر عمل کنند
  • افزایش قیمت dogecoin در نمودار 1 ساعته مثبت نشان می دهد و بریکت بر روی 0.33 دلار متمرکز شده است

بررسی کلی Dogecoin قیمت کلی

پس از آنکه حرکت قیمت در روند صعودی محکم بالای یک سطح مقاومت مهم در 0.30 دلار قرار گرفت ، تحلیل قیمت دوج کوین صعودی است. در نتیجه ، نمودار 24 ساعته Dogecoin یک خط روند صعودی را تشکیل داده و در نزدیکی میانگین متحرک ساده 200 روزه پشتیبانی قوی ایجاد کرده است. سکه میم چندین نشانه ضعف را در حین تلاش برای خروج از این سطح مقاومت مشاهده کرد و چندین بار رد شد. صعود گاوها به خط روند 0.29 دلار برای تجدید ساختار و تثبیت قوی در برابر 0.30 دلار.

خریداران باید قاطعتر عمل کنند تا از این پس روند صعودی محکمی را فراتر از این نقطه هدایت کنند و هدف 0.45 دلاری را به واقعیت تبدیل کنند. یک مانع مهمتر بین قیمت فعلی بازار و هدف سربار وجود دارد. اگر بتوانند از موانع قیمتی دیگری که در 0.45 دلار قرار دارد عبور کنند ، حرکت افزایش می یابد. با این حال ، ما امیدواریم که فروشندگان سودآور منطقه عرضه ای را در امتداد این کانال صعودی ایجاد نکنند.

تجزیه و تحلیل قیمت 24 ساعته Dogecoin: سهولت حرکت باعث افزایش منطقه عرضه می شود

در طول زمان مطبوعات ، صعود قوی دوج کوین در نمودار 1 ساعته مثبت نشان می دهد و شکست بر روی علامت 0.33 دلار متمرکز شده است. اگر گاوها بتوانند این احساس را بیشتر افزایش دهند ، به احتمال زیاد Dogecoin به بالاترین سطح روزانه می رسد. در آن زمان ، آنها به راحتی می توانند با خرس های زیر 0.35 دلار مقابله کنند. هدف اصلی این است که از این نقطه خارج شویم و به سرعت حرکت صعودی داشته باشیم.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: گاو نرهای Dogecoin پس از شکستن گاوها 0.30 دلار 1 در صعود 0.33 دلار
منبع: نمای تجاری

نشانگر سهولت حرکت ریچارد ارمز زیر مقدار صفر نوسان می کند ، که نشان دهنده صعود ماه اوت است که قیمت دوج کوین را تقریباً 120 درصد افزایش داد. شاخص سهولت حرکت Dogecoin زمان خرید یا انباشت دارایی را نشان می دهد. مقادیر زیر صفر به طور کلی نزولی هستند و توزیع را نشان می دهند.

بنابراین ، از معامله گران خواسته می شود دست نخورده باقی بمانند زیرا این سیگنال منفی از فروشندگان رزرو سود حاصل می شود و فقط برای مدت کوتاهی دوام می آورد.

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Dogecoin: توازن قدرت DOGE/USD صعودی است

تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین
منبع: نمای تجاری

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin نشان می دهد که فرسودگی کوتاه مدت نمی تواند به راحتی قیمت را به سمت پایین هدایت کند ، در صورتی که فرصت های سرسام آور بیشتری در صدر قرار دارد. نمودار روزانه DOGE/USD حداکثر روزانه 0.32 دلار را نشان می دهد. در همین حال ، محدوده روزانه سکه با تفاوت 1 امتیازی بسیار محدود است. در نتیجه نوسانات ملایم و یک معایب برای معامله گران روزانه پیشنهاد می شود. یک سیگنال خرید احتمالی در نمودار 4 ساعته در حال شکل گرفتن است و بر اساس شاخص تعادل قدرت ، گاوها از خرس ها جلوتر هستند.

شاخص توازن قدرت یا (BOP) در نوسان بالای صفر است ، نشان می دهد که بازار در برابر فروشندگان مغرضانه عمل می کند و بیشتر بر روی تثبیت حرکت برای صعود متمرکز است. نمودار 4 ساعته ما تلاش گاوها در حال حرکت مداوم برای شکستن و ایجاد اختلاف بین 0.33 دلار را نشان می دهد. شمع های میان مدت ثبت شده از روز سه شنبه پتانسیل صعود را نشان می دهد و طبق تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin ، احساس ما تا 24 ساعت آینده صعودی است.

نتیجه نهایی تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin

گاو نرهای تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin موفق شدند حرکت خود را در حدود 0.29 دلار حفظ کنند و یک کانال نزولی را که در نمودار هفتگی شروع به شکل گیری کرده بود ، واژگون کنند. خریداران مشتاقند 0.35 دلار را نقض کنند ، که تمرکز بر قیمت 0.45 دلار را تعیین می کند. در مقابل ، شکستن سطح مقاومت 0.35 دلار احتمالاً قیمت را به سمت میانگین متحرک نمایی 20 روزه می کشاند. حرکت قیمتی که ممکن است داج کوین پشتیبان بعدی را در نزدیکی 0.21 دلار لمس کند.