منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: همه خرس ها آماده هستند تا DOGE را به زیر 0.32 دلار برسانند

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: همه خرس ها آماده هستند تا DOGE را به زیر 0.32 دلار برسانند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin نشان می دهد که خرس ها در حال تلاش برای شکستن حرکت صعودی هستند.
  • قیمت خرس ها تا سطح 0.32 دلار کاهش یافته است.
  • اگر سطح پشتیبانی در 0.31 دلار باقی بماند ، بازیابی امکان پذیر است.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin کاهش ناگهانی قیمت را پس از یک روند صعودی ثابت حکم می کند. خرس ها به شدت تلاش می کنند تا قیمت را حتی کمتر از ارزش فعلی خود که 0.321 دلار است ، بگیرند. پس از حرکت بی وقفه نزولی برای ساعت ها ، واکنش قطعی خرس ها وجود داشته است. اگر قیمت خرس ها دوباره به دست آید ، احتمال اینکه قیمت به زیر 0.39 دلار برسد نیز وجود دارد.

نمودار قیمت DOGE/USD 1 روز: گاوها زمین ناچیز را از دست می دهند

نمودار 1 روزه که ارزش ارزهای رمزنگاری شده را نشان می دهد ، امروز به سمت کمی صعودی حرکت می کند. در هفته گذشته حرکت بزرگی از سمت گاو نرها ایجاد شده است ، پس از آن ردیابی های خاصی از خرس ها مشاهده شد.

با این حال ، روند امروز حداقل بازیابی بالاتر از 0.32 دلار را نشان می دهد ، که حتی بالاتر از سطح میانگین متوسط ​​(MA) یعنی 0.31 دلار است. این امر به خریداران امید می بخشد ، اگرچه نوسانات در حال کاهش است که بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin سیگنال متضادی را نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: همه خرس ها آماده هستند تا DOGE را به زیر 0.32 دلار برسانند
نمودار قیمت DOGE/USD 1 روز. منبع: TradingView

نوارهای بولینگر نیز در تعیین روندهای جاری بازار بسیار مهم هستند و نوار بالای بولینگر به ترتیب 0.36 دلار و باند پایین 0.39 دلار است. همانطور که در هفته گذشته تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin نشان می داد ، DOGE شاهد بهبود چشمگیری برای گاوها بوده است ، شاخص قدرت نسبی (RSI) نسبتاً بالاتر می رود و برای امروز 65.04 است.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: شمعدان های قرمز از روند صعودی در حال حرکت عبور می کنند

نمودار قیمت 4 ساعته نشان می دهد که یک سبقت قوی از خرس ها رخ داده است ، که گاوها را از ادامه راه باز داشت. این حرکت نسبتاً قوی تر بوده است ، زیرا قیمت بلافاصله پس از افزایش قابل توجه به 0.32 دلار کاهش یافته است.

با این حال ، ارزش سکه بسیار بالاتر از میانگین متحرک است که میانگین ارزش محاسبه شده در طول زمان یعنی 0.317 دلار است. اگر در مورد باند های Bollinger صحبت کنیم ، آنها به طور متوسط ​​0.32 دلار در نمودار نشان می دهند.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: همه خرس ها آماده هستند تا DOGE را به زیر 0.32 دلار برسانند
نمودار قیمت DOGE/USD 4 ساعته. منبع: TradingView

خط روند اکنون به سمت منفی پیش می رود و امتیاز RSI نیز به 54 کاهش یافته است. نوارهای Bollinger در حال کاهش هستند ، بنابراین نوسانات کاهش می یابد زیرا نوار بالا به 0.33 دلار می رسد و باند پایین تا 0.31 دلار حرکت می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: همه خرس ها آماده هستند تا DOGE را به زیر 0.32 دلار برسانند 3
نمودار شاخص های فنی DOGE/USD. منبع: TradingView

در هفته گذشته شاهد افزایش شدید قیمت بودیم ، به همین دلیل نمودار شاخص های فنی از گاوها حمایت می کند. خلاصه نشان دهنده سیگنال خرید است ، در مجموع 14 شاخص در موقعیت خرید ، دو در فروش و 10 در موقعیت خنثی قرار دارند.

اگر در مورد شاخص میانگین متحرک صحبت کنیم ، حدود 13 شاخص در محل خرید و یک شاخص در نقاط فروش و خنثی وجود دارد.

نتیجه گیری تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin

از تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin در بالا ، می توان به طور جدی مشاهده کرد که خرس ها اکثریت پیشرو هستند. خریداران بیشتری سعی می کنند سطح فعلی قیمت را که در چند هفته گذشته با خیال راحت حفظ شده است ، کاهش دهند.

سطح قیمت ها در حال کاهش است و امروز پس از تلاش قابل توجهی به 0.32 دلار رسیده است. مقاومت فعلی 0.33 دلار تنها در صورتی قابل عبور است که سطوح حمایتی 0.31 دلار یکسان باقی بماند یا بیشتر افزایش یابد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.