منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: منحنی قیمت پس از کاهش سریع به سمت 0.223 دلار کاهش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: منحنی قیمت پس از کاهش سریع به سمت 0.223 دلار کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • قیمت به 0.224 دلار کاهش یافته است.
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin از خرس ها پشتیبانی می کند.
  • پشتیبانی همچنان در 0.217 دلار ثابت است.

آخرین تحلیل قیمت Dogecoin یک روند نزولی را نشان می دهد زیرا یک حرکت نزولی قیمت در 24 ساعت گذشته ثبت شده است. بازار طی چند هفته گذشته روند نزولی را دنبال کرده و قیمت نیز کاهش قابل توجهی داشته است. روند مشابهی امروز نیز مشاهده شد، زیرا خرس‌ها با پایین آوردن ارزش DOGE/USD تا پایان 0.224 دلار، بازار را در دست گرفتند.

نمودار قیمت 1 روزه DOGE/USD: موج نزولی همچنان بر روند قیمت تاثیر می گذارد

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Dogecoin روند نزولی را برای ارز دیجیتال تایید می کند، زیرا خرس ها حتی امروز نیز در نمودار قیمت پیشرو هستند. چند هفته گذشته برای ارزش بازار DOGE/USD کاملا نامطلوب بوده است. روند امروز بار دیگر در سمت منفی ثابت شده است، زیرا قیمت تا سطح 0.224 دلار کاهش یافته است. در همین حال، ارزش میانگین متحرک (MA) نیز به 0.237 دلار کاهش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین: منحنی قیمت پس از کاهش سریع 1 به 0.223 دلار کاهش می یابد
نمودار قیمت 1 روزه DOGE/USD. منبع: TradingView

افزایش نوسانات نشان دهنده روندهای آتی است و می توان پیش بینی کرد که روند نزولی بیشتری در راه است. شاخص باندهای بولینگر در انجام پیش‌بینی‌های صحیح اهمیت حیاتی دارد و مقدار بالای آن 0.287 دلار و مقدار پایین آن 0.217 دلار است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) به دلیل روند نزولی به 37.93 کاهش یافت.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: سطح قیمت تا 0.224 دلار در حالی که گاوها برای بهبود تلاش می کنند

با تشدید حرکت خرید، قیمت در چند ساعت گذشته اندکی بهبود یافته است. خریداران در تلاش هستند تا ارزش ارز دیجیتال را از کاهش بیشتر نجات دهند. تلاش های آنها تاکنون موفقیت آمیز بوده است، زیرا قیمت در حال حاضر 0.224 دلار است که نشانه بهبود است. قیمت هنوز از میانگین متحرک خود که در مرز 0.226 دلار است، عبور نکرده است.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: منحنی قیمت پس از کاهش سریع 2 به 0.223 دلار کاهش می یابد
نمودار قیمت DOGE/USD 4 ساعته. منبع: TradingView

اگرچه در ساعات اولیه یک کراس اوور بین SMA 50 و SMA 20 ثبت شد، چهار ساعت گذشته کاملاً حمایتی برای گاوها بود. اگر در مورد مقادیر باندهای بولینگر بحث کنیم. سپس مقدار بالای آن 0.237 دلار و مقدار پایین آن 0.220 دلار است. منحنی RSI حرکت رو به بالا را نشان می دهد و امتیاز به 39.36 افزایش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: منحنی قیمت پس از کاهش سریع به سمت 0.223 دلار کاهش می یابد
نمودار شاخص های فنی DOGE/USD. منبع: TradingView

روند فروش قوی در چند هفته گذشته بازار را تحت تأثیر قرار داده است زیرا خرس ها بر حرکت قیمت تأثیر می گذارند. در مجموع 16 اندیکاتور در موقعیت فروش قرار دارند، در حالی که 9 اندیکاتور در موقعیت خنثی و تنها یک اندیکاتور در موقعیت خرید قرار دارند.

شاخص میانگین متحرک بیشتر تأیید می کند که قیمت برای DOGE/USD در حال کاهش است. می بینیم که 14 اندیکاتور روی علامت فروش ایستاده اند، یک نشانگر روی علامت خنثی قرار دارد و اندیکاتور صفر روی علامت خرید باقی مانده است. نوسانگرها، در طرف مقابل، روند خنثی را نشان می دهند زیرا نه نوسانگر در نقطه خنثی، دو نوسانگر در نقطه فروش و تنها یک نوسانگر در نقطه خرید قرار دارند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت دوج کوین

تجزیه و تحلیل قیمت 1 روزه و 4 ساعته Dogecoin نشان می دهد که قیمت در طول روز کاهش عمده ای داشته است. قیمت پس از کاهش ارزش ثابت در دو هفته گذشته به 0.224 دلار کاهش یافته است. اگرچه مواردی وجود داشته است که گاوها سعی در پیشروی داشته اند، کنترل کلی در دست فروشندگان بوده است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.