منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: قیمت پس از احیای صعودی به 0.081 دلار بازگشت

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: قیمت پس از احیای صعودی به 0.081 دلار بازگشت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

آخرین تحلیل قیمت Dogecoin روند صعودی را برای ارز دیجیتال پیش‌بینی می‌کند زیرا افزایش قابل توجهی در ارزش سکه در طول روز مشاهده شد. قیمت به دلیل حرکت صعودی اخیر به 0.081 دلار رسیده است. اگرچه خرس‌ها پیش از این بر بازار غلبه داشتند، اما در حال حاضر اوضاع به نفع خریداران پیش می‌رود. در صورت قوی تر شدن حرکت خرید، تشدید بیشتر در موج صعودی ادامه دار انتظار می رود.

ارزش بازار فعلی Dogecoin با رتبه 9 CoinMarketCap 10 میلیارد دلار است. جفت DOGE/USD به حجم معاملات 24 ساعته 605,789,126 دلار و عرضه در گردش 132,670,764,300 سکه DOGE رسیده است.

نمودار قیمت 1 روزه DOGE/USD: گاوها پس از غلبه بر مانع 0.077 دلاری وارد عمل می شوند.

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Dogecoin یک روند صعودی قوی برای روز را تأیید می کند. گاوها در طول روز بازار را کنترل کرده اند زیرا قیمت حرکت رو به افزایش در 24 ساعت گذشته را پوشش داده است. به نظر می رسد سود بیشتری برای خریداران Dogecoin در راه است زیرا قیمت به تازگی به سطح 0.08 دلار رسیده است. به نظر می رسد شانس بیشتری برای احیا نزدیک باشد زیرا خریداران به طور مداوم تلاش می کنند. علاوه بر این، مقدار میانگین متحرک نمودار قیمت روزانه (MA) 0.082 دلار است.

تصویر 378
نمودار قیمت 1 روزه DOGE/USD، منبع: TradingView

از سوی دیگر، امتیاز RSI پس از مدت ها ماندن در مسیر نزولی به سمت منطقه خنثی حرکت می کند. امتیاز در حال حاضر 45.95 است. نشانگر واگرایی میانگین متحرک تغییر در حرکت به سمت گاو را نشان می دهد زیرا خط سیگنال (قرمز) اکنون بالای خط MACD (آبی) قرار دارد. با این حال، قیمت زیر هیستوگرام معامله می شود.

DOGE/USD قیمت 4 ساعته: به روز رسانی های اخیر

نمودار قیمت 4 ساعته سبقت قوی از گاوها را نشان می‌دهد که خرس‌ها را از پیشروی بیشتر باز می‌دارد. حرکت نسبتا قوی تر بوده است، زیرا قیمت بلافاصله پس از افزایش قابل توجه به 0.081 دلار افزایش یافته است. با این حال، ارزش سکه بسیار بالاتر از میانگین متحرک است که در حال حاضر 0.077 دلار است. اگر در مورد امتیاز RSI صحبت کنیم، در حال حاضر در سطح 55.64 قرار دارد. این نشان دهنده حرکت بزرگ گاوها به سمت منطقه ای است که بیش از حد خرید شده است.

تصویر 377
نمودار قیمت 4 ساعته DOGE/USD، منبع: TradingView

از سوی دیگر، اندیکاتور MACD نشان می‌دهد که قیمت در حال حاضر بر روی هیستوگرام معامله می‌شود و این یک احساس صعودی قوی را ثابت می‌کند. خط MACD (آبی) در حال حاضر بالای خط سیگنال (قرمز) قرار دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت دوج کوین

تحلیل قیمت یک روزه و چهار ساعته Dogecoin روند افزایشی را برای روز پیش بینی می کند زیرا ارزش سکه تا 0.081 دلار افزایش یافت. خرس ها مسلط بودند، اما اکنون به نظر می رسد گاوها کنترل روند قیمت ها را در دست گرفته اند. بازار ویژگی های دائماً در حال افزایشی را نشان می دهد، به این معنی که حرکت صعودی در آینده نزدیک حفظ خواهد شد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم