منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: قیمت ها به سمت بالا می روند و از حاشیه 0.09838 دلار فراتر می روند

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: قیمت ها به سمت بالا می روند و از حاشیه 0.09838 دلار فراتر می روند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

آخرین تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin روند صعودی را برای ارزهای دیجیتال امروز نشان می دهد، زیرا فشار بیش از حد از طرف خرید مشاهده می شود. کندل های سبز پس از عبور از مانع 0.09909 دلاری در طول روز، اکنون به سمت هدف بعدی خود حرکت می کنند. فعالیت خرید به احتمال زیاد در هفته آینده تشدید خواهد شد. تلاش بیشتری از سوی خریداران لازم است تا گاوها بتوانند با هدف بعدی خود مقابله کنند.

نمودار قیمت 1 روزه DOGE/USD: سطوح قیمت پس از افزایش اخیر به 0.09838 دلار افزایش می یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Dogecoin یک روند صعودی رو به رشد را نشان می دهد زیرا ارزش سکه امروز افزایش یافت. گاوها در 18 ساعت گذشته برنده بازی بوده‌اند، زیرا قیمت به طور مداوم روند افزایشی را دنبال می‌کند. در حال حاضر، ارزش DOGE/USD به دلیل آخرین اعتصاب صعودی، روی 0.09838 دلار است. اگر حرکت صعودی قدرت بیشتری پیدا کند، روند صعودی در روزهای نزدیک ادامه خواهد یافت. مقدار میانگین متحرک (MA) در نمودار قیمت یک روزه به 0.1002 دلار می رسد.

تصویر 168
نمودار قیمت 1 روزه DOGE/USD منبع: TradingView

نوسانات در حال کاهش است، به این معنی که به زودی روند صعودی بیشتری در قیمت انتظار می رود. علاوه بر این، شاخص باندهای بولینگر به 0.1133 دلار رسیده است، در حالی که باند پایین آن به 0.742 دلار رسیده است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) به دلیل ادامه موج صعودی به 56.92 رسیده است.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin نمودار قیمت 4 ساعته: حرکت صعودی برای بازیابی قیمت بیش از 0.09838 دلار تحریک می شود.

طبق تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت Dogecoin، قیمت در حال افزایش است. روند صعودی اخیر از شب گذشته آغاز شد و در طول روز ادامه داشت. تابع قیمت در 18 ساعت گذشته به سمت بالا حرکت کرده است و در نتیجه قیمت به سطح 0.09838 دلار رسیده است. روند صعودی اخیر چشم اندازهای خوبی را برای ارزهای دیجیتال به همراه داشته است زیرا ارزش قابل توجهی به دست آورده است.

تصویر 167
نمودار قیمت 4 ساعته DOGE/USD منبع: TradingView

از آنجایی که نوسانات به شدت افزایش یافته است، باند بالایی بولینگر اکنون به مرز 0.1014 دلار رسیده است، در حالی که باند پایین بولینگر روی علامت 0.0943 دلار قرار دارد. منحنی RSI وارد منطقه اشباع خرید شده و با شاخص 41.69 معامله می شود که روند صعودی قیمت را تایید می کند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت دوج کوین

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin نشان می دهد که گاوها در تلاش برای بالا بردن سطح قیمت هستند زیرا افزایش مداوم قیمت در چند روز گذشته رخ داده است. قیمت DOGE/USD دوباره به سطح 0.09838 دلار پیوسته است، بنابراین افزایش قیمت را تایید می کند. ما می‌توانیم انتظار حرکت صعودی بیشتر قیمت را در ساعات آتی داشته باشیم، زیرا تحلیل چهار ساعته قیمت نیز نشانه‌های صعودی را نشان می‌دهد و امیدواریم قیمت از مقاومت 0.09909 دلار عبور کند تا روند صعودی بیشتری داشته باشد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.