منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: قیمت با حمایت صعودی موفق می شود از سد 0.09269 دلار عبور کند

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: قیمت با حمایت صعودی موفق می شود از سد 0.09269 دلار عبور کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تصویر 218
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: Coin360

تحلیل قیمت Dogecoin در روزهای اخیر در مسیر صعودی قرار گرفته است و با حمایت صعودی از سد 0.09269 دلار عبور کرده است. روند صعودی در چند روز گذشته قوی تر شده است و امروز قیمت توانست از مقاومت موجود در 0.09336 دلار فرار کند. انتظار می رود قیمت به زودی در هفته آینده به سطوح بالاتری برسد. بازیابی بیشتر تنها در صورتی امکان پذیر است که حمایت در 0.0793 دلار قوی بماند. اکثر ارزهای دیجیتال دیگر امروز در روند نزولی هستند، بنابراین Dogecoin فرصتی منحصر به فرد برای کسب سود بیشتر در هفته های آینده دارد.

نمودار قیمت 1 روزه DOGE/USD: با تشدید روند صعودی، قیمت به 0.09269 دلار می رسد.

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Dogecoin روند صعودی روز را تأیید می کند زیرا افزایش قیمت گزارش شده است. قیمت در چند هفته گذشته به طور مداوم به نقاط بالاتر تبدیل شده است، زیرا گاوها روند صعودی داشته اند. امروز، با افزایش قیمت به 0.09269 دلار در ارتفاع، افزایش قابل توجهی در قیمت مشاهده شد. این یک علامت بسیار دلگرم کننده برای خریداران است زیرا قیمت بسیار بالاتر از مقدار میانگین متحرک (MA) یعنی 0.1006 دلار بوده است.

تصویر 216
نمودار قیمت 1 روزه DOGE/USD منبع: TradingView

اندیکاتور MACD نیز روند مثبتی را در حرکت قیمت ها نشان داده است. همانطور که هیستوگرام به مقادیر مثبت تبدیل شده است. اندیکاتور RSI نیز روند صعودی قوی را نشان می دهد، زیرا ارزش در حال حاضر روی 65.43 است. در مجموع، به نظر می‌رسد که قیمت در هفته‌های آینده به روند صعودی خود ادامه خواهد داد و به ارتفاعات جدیدی خواهد رسید.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: آخرین تحولات و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Dogecoin نشان می دهد که قیمت جفت کریپتو از یک روند صعودی در نمودار قیمت چهار ساعته پیروی می کند زیرا قیمت طی چند روز گذشته افزایش قابل توجهی داشته است. بیشتر افزایش قیمت ناشی از تلاش گاو نر بوده است و قیمت به طور مداوم بالاتر و بالاتر می رود. آخرین پیک قیمت در 0.09269 دلار یافت شد و این چیزی است که روشن می کند که احساسات بازار صعودی است.

تصویر 217
نمودار قیمت 4 ساعته DOGE/USD منبع: TradingView

شاخص RSI در حال حاضر در حدود 40.55 است که نشان دهنده یک حرکت صعودی قوی در افق است. اندیکاتور مومنتوم MACD نیز به مقادیر مثبت تبدیل شده است و روند صعودی حرکت قیمت را نشان می دهد. میانگین متحرک در نمودار 4 ساعته نیز نشان دهنده یک روند صعودی قوی است زیرا آخرین ارزش قیمت از آن عبور کرده است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت دوج کوین

تحلیل قیمت Dogecoin امروز صعودی است زیرا سکه، پس از شکستن به سمت پایین، توانست صعودی بالاتری داشته باشد و در حال حاضر با رنگ سبز معامله می شود. ما انتظار داریم که DOGE/USD پس از چند ساعت دیگر به روند صعودی ادامه دهد، اگر روند ادامه یابد، مقاومت بعدی بالا 0.09269 است، و اگر شکسته شود، ممکن است انتظار داشته باشیم که قیمت به زودی به سطح 0.0947-0.0950 افزایش یابد.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.