منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: سکه DOGE پس از یک روند صعودی به سمت 0.08679 دلار افزایش یافت.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: سکه DOGE پس از یک روند صعودی به سمت 0.08679 دلار افزایش یافت.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

آخرین تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin یک روند صعودی قوی را نشان می دهد زیرا نشان می دهد که عملکرد قیمت ارزهای دیجیتال برای جلسه معاملاتی امروز به شدت رو به بالا است. DOGE/USD در حال حاضر حدود 0.08679 دلار معامله می شود و از ساعات صبح شنبه در حال افزایش است. این افزایش قیمت به دلیل یک واکنش زنجیره ای ناشی از افزایش شدید قیمت بیت کوین رخ داد که در حال حاضر پس از رسیدن به بالاترین قیمت تاریخ 22.991 دلار، در حدود 22952 دلار معامله می شود. سایر ارزهای دیجیتال مانند لایت کوین و اتریوم نیز از بیت کوین پیروی کرده و روند صعودی مشابهی را تجربه کرده اند.

تصویر 432
منبع نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال: Coin360

تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین نمودار قیمت یک روزه: قدرت گاوها به 0.08679 دلار می رسد

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin روند صعودی قوی را در نمودار روزانه نشان می دهد زیرا در حال حاضر حدود 0.08679 دلار با ارزش بازار بیش از 11.52 میلیارد دلار معامله می شود. 24 ساعت گذشته شاهد روند صعودی قیمت‌های DOGE بوده‌ایم زیرا سرمایه‌گذاران همچنان به جمع‌آوری و افزایش ارزش دارایی ادامه می‌دهند. گاوها امیدوارکننده به نظر می‌رسند زیرا قیمت به سمت سطح مقاومت 1.17 دلار می‌رود، با افزایش بیش از 7.06 درصدی در 24 ساعت گذشته.

تصویر 434
نمودار قیمت 1 روزه DOGE/USD. منبع: TradingView

حرکت صعودی با سرعت نسبتاً بالایی در حال افزایش است و ارزش میانگین متحرک (MA) در 0.0844 دلار زیر سطح قیمت قرار دارد که مکمل حرکت صعودی است، و اگر حرکت صعودی برای چند لحظه ادامه یابد ممکن است از منحنی SMA 50 عبور کند. ساعت بیشتر نوسانات دوباره در حال افزایش است، زیرا باندهای بولینگر از دیروز شروع به واگرایی کردند و در نتیجه، مقادیر باندهای بولینگر به ارقام زیر تغییر کرده است. باند بالا اکنون در 0.0904 دلار است در حالی که باند پایین در 0.0672 دلار است. شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز حرکتی صعودی را دنبال کرده است و در نهایت امتیاز به شاخص 57.03 در نیمه بالایی منطقه خنثی رسیده است که نشان دهنده فعالیت خرید است.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin نمودار قیمت 4 ساعته: به روز رسانی های اخیر

تحلیل 4 ساعته قیمت Dogecoin نشان می دهد که قیمت امروز بهبود یافته است و هنوز هیچ نشانه ای از فشار فروش مشاهده نشده است. بیشترین افزایش قیمت در چهار ساعت گذشته مشاهده شد که قیمت در همین لحظه به 0.08679 دلار رسید.

تصویر 433
نمودار قیمت 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

از آنجایی که روند صعودی کلی امروز کاملاً طاقت فرسا بوده است، قیمت بالاتر از حد بالای شاخص نوسانات باقی مانده است، در حالی که میانگین متحرک (MA) در 0.0845 دلار است. باندهای Bollinger نوسانات بالایی را برای DOGE نشان می‌دهند، زیرا ارزش بالای آن به 0.0882 دلار و ارزش پایین‌تر آن به 0.0780 دلار کاهش یافته است که نشان‌دهنده افزایش نوسانات برای جفت ارز دیجیتال است. RSI همچنین در نمودار 4 ساعته بالا می رود و در یک شیب صعودی قرار دارد و در زمان نگارش این مقاله با شاخص 51.46 در منطقه اشباع خرید وجود دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت دوج کوین

از تجزیه و تحلیل قیمت داده شده Dogecoin برای یک روز و چهار ساعت، می توان استنباط کرد که ارز دیجیتال در مجموع در موقعیت خوبی قرار دارد، در صورتی که در مقایسه با چند روز گذشته، سکه از دیروز ارزش خوبی به دست آورده است. انتظار می‌رود که DOGE/USD در ساعات آینده روند صعودی بیشتری داشته باشد، اما انتظار می‌رود مقداری اصلاحی نیز وجود داشته باشد زیرا RSI در نمودار ساعتی بسیار بالا است.