منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: سطوح کلیدی DOGE/USD برای تماشا 0.72 دلار و 0.75 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: سطوح کلیدی DOGE/USD برای تماشا 0.72 دلار و 0.75 دلار است.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Dogecoin امروز صعودی است. این ارز دیجیتال به بالاترین سطح روزانه 0.70 دلار رسید، اما در حال حاضر با قیمت 0.691 دلار معامله می شود. در بازه زمانی 4 ساعته، DOGE/USD یک الگوی صعودی را تشکیل داده است که نشان دهنده یک شکست قریب الوقوع به سمت صعود است.

در جنبه نزولی، پشتیبانی 0.65 دلار است. قیمت Dogecoin پس از رسیدن به بالاترین حد روزانه 0.70 دلار در حال حاضر 0.6911 دلار معامله می شود. این ارز دیجیتال بالاتر از سطح پشتیبانی 0.65 دلار و میانگین متحرک ساده 100 معامله می شود. DOGE/USD در حال آماده شدن برای خروج از الگوی پرچم صعودی است. سطوح مقاومت بعدی که باید مراقب آنها باشید 0.72 دلار و 0.75 دلار هستند. قیمت Dogecoin پس از رسیدن به بالاترین سطح روزانه 0.70 دلار در حال حاضر 0.69 دلار معامله می شود.

حرکت قیمت Dogecoin در 24 ساعت گذشته: قیمت DOGE در بازه زمانی روزانه 5 درصد افزایش یافته است.

در 24 ساعت گذشته، قیمت Dogecoin در محدوده 0.65 تا 0.70 دلار معامله می شود. این ارز دیجیتال در حال حاضر نزدیک به سطح مقاومت 0.70 دلار معامله می شود و به نظر می رسد که ممکن است به زودی صعود کند.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: تحولات اخیر قیمت

در نمودار تحلیل قیمت 4 ساعته Dogecoin، می‌توان دید که DOGE/USD یک الگوی سر و شانه نزولی تشکیل داده است. ارز دیجیتال در خط گردن الگو معامله می شود و به نظر می رسد که ممکن است به زودی کاهش یابد.

تصویر 40اکشن قیمت Dogecoin اخیراً با یک سوگیری صعودی معامله می شود، زیرا کاهش از 0.063 دلار برای شروع این هفته به آرامی سرعت گرفت. پس از ثبت پایین‌ترین سطح محلی جدید در حدود 0.068 دلار، DOGE/USD شروع به کاهش کرد.

در زمان نگارش این مقاله، DOGE/USD پس از یک حرکت حاشیه‌ای به سمت نزولی در روز، در 0.069 دلار تغییر می‌کند. این حرکت در حالی صورت می‌گیرد که گاوها شروع به چشم‌اندازی احتمالی از کانال نزولی می‌کنند که از اوایل آوریل تا کنون شامل اقدامات قیمتی بوده است.

گاوها تاکنون نتوانسته‌اند قدرت کافی برای انتقال قیمت Dogecoin به فراتر از میانگین متحرک ساده 200 روزه (SMA) که در حال حاضر 0.071 دلار است، جمع کنند. شکستن و بسته شدن بالاتر از این سطح کلیدی می تواند یک رالی مهم تر را آغاز کند. در مقابل، حرکت به زیر 0.068 دلار می‌تواند باعث فروش بیشتر شود که قیمت را به سمت پایین‌های آوریل بازمی‌گرداند.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تحلیل قیمت Dogecoin امروز صعودی است زیرا ارز دیجیتال به بالاترین سطح روزانه 0.70 دلار رسیده است. DOGE/USD در حال حاضر با قیمت 0.691 دلار معامله می شود و به نظر می رسد که به زودی صعودی خواهد شد. سطوح مقاومت بعدی که باید مراقب آنها باشید 0.72 دلار و 0.75 دلار هستند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست.رمزیفاهیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.