منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: خرس‌ها موفق می‌شوند با ظهور فشار فروش، قیمت را به 0.090 دلار کاهش دهند

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: خرس‌ها موفق می‌شوند با ظهور فشار فروش، قیمت را به 0.090 دلار کاهش دهند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

آخرین تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin نشان می دهد که قیمت بار دیگر در حال کاهش است. خرس‌ها در حال تلاش برای بازگشت هستند و همچنین به کاهش متوسط ​​قیمت کمک کرده‌اند. قیمت در حال حاضر به سطح 0.090 دلار کاهش یافته است و پیش بینی می شود که در آینده نزدیک دوباره افزایش یابد. از آنجایی که روند نزولی در طول هفته گذشته تحت کنترل بود، ارزش سکه به طور پیوسته در حال کاهش بوده است. اگرچه قیمت دیروز در حال افزایش بود، اما امروز دوباره کاهش یافته است که یک شاخص نزولی است.

نمودار قیمت 1 روزه DOGE/USD: DOGE با رد مواجه می شود

تحلیل قیمت یک روزه Dogecoin نشانه هایی از حرکت نزولی را نشان می دهد زیرا قیمت به 0.090 دلار کاهش یافته است. هفته گذشته برای گاوها نامطلوب بود و امروز روند نزولی دوباره برقرار شده است. این احتمال قریب‌الوقوع وجود دارد که گاوها در ساعات آینده بهبود یابند زیرا سقوط قیمت رو به بالا بود. به دلیل روند نزولی در هفته گذشته، ارزش میانگین متحرک (MA) نیز به پایین، یعنی 0.094 دلار در حال حرکت است. سکه برای این زمان 5.73 درصد از دست داد و در ساعت گذشته 0.56 درصد ارزش خود را از دست داد.

DOGE 1d 2
نمودار قیمت 1 روزه DOGE/USD. منبع: TradingView

نوسانات به اندازه کافی کاهش یافته است، که نشان می دهد که بهبود قیمت ممکن است در آینده نزدیک امکان پذیر نباشد. مقادیر باند بولینگر به گونه‌ای تغییر کرده است که ارزش بالا اکنون 0.107 دلار است که قوی‌ترین مقاومت را نشان می‌دهد، در حالی که مقدار پایین 0.086 دلار است که نشان‌دهنده قوی‌ترین حمایت است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) در نمودار قیمت یک روزه در شاخص 46 قرار دارد، RSI کاملاً خنثی است و منحنی نیز به شدت رو به پایین نیست.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

با توجه به اینکه قیمت در هشت ساعت گذشته به طور مداوم در حال کاهش بوده است، نمودار قیمت 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin نشان می دهد که حرکت نزولی بار دیگر در حال افزایش است. قیمت اکنون به 0.090 دلار کاهش یافته است و ممکن است در آینده حتی بیشتر از این کاهش یابد. قیمت هر ساعت در حال کاهش است و اسلاید بسیار ثابت بوده است. در نمودار چهار ساعته قیمت، نشانگر میانگین متحرک نیز ارزش خود را 0.090 دلار نشان می دهد که تا حدودی کمتر از ارزش فعلی قیمت است.

DOGE 4h 2
نمودار قیمت 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

سطح نسبی بالای نوسانات برای روندهای نوظهور دلگرم کننده است. به همین دلیل، باند پایین بولینگر در حال حاضر 0.085 دلار است، در حالی که باند بالاتر بولینگر به سمت 0.097 دلار حرکت کرده است. RSI همچنین در شاخص 44 روند نزولی داشته است که نشان می دهد بازار در حال حاضر فروخته می شود.

نتیجه گیری تحلیل قیمت دوج کوین

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin برای روز و چهار ساعت گذشته نشان دهنده رفتار نزولی است زیرا قیمت به 0.090 دلار در طول روز کاهش یافته است. نمودارهای قیمت در هفته گذشته تحت سلطه خرس‌ها بوده است و پیش‌بینی می‌شود با توجه به مانع نزولی امروز، این روند ادامه پیدا کند.