منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: خرس‌ها موفق می‌شوند قیمت را به 0.095 دلار کاهش دهند، گاوها به بازگشت می‌رسند؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: خرس‌ها موفق می‌شوند قیمت را به 0.095 دلار کاهش دهند، گاوها به بازگشت می‌رسند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

بر اساس آخرین تحلیل قیمت Dogecoin، قیمت DOGE/USD بار دیگر کاهش یافته است. علاوه بر کاهش اندکی قیمت، خرس ها در حال بازگشت هستند. با وجود اینکه قیمت در حال حاضر به 0.095 دلار کاهش یافته است، انتظار می رود به زودی یک بار دیگر صعود کند. در طول هفته گذشته، روند صعودی همچنان ادامه دارد و به طور پیوسته ارزش سکه را افزایش می دهد. علیرغم افزایش قیمت دیروز، امروز دوباره کاهش یافته است که نشان می دهد همچنان فشار فروش وجود دارد. با این وجود، با توجه به اینکه قیمت در حال حاضر روند صعودی دارد، ما انتظار داریم که حتی بیشتر افزایش یابد.

نمودار قیمت 1 روزه DOGE/USD: حجم معاملات 49 درصد افزایش یافته است

با توجه به اینکه قیمت به 0.095 دلار کاهش یافته است، تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Dogecoin نشانگرهای حرکت نزولی را نشان می دهد. هفته قبل برای گاوها سودآور بود و امروز بار دیگر فشار فروش وجود دارد. این احتمال وجود دارد که گاوها در چند ساعت آینده به دور خود برگردند. به دلیل افزایش در هفته گذشته، ارزش میانگین متحرک (MA) نیز به پایین‌تر از سطح قیمت فعلی در 0.092 دلار می‌رود. سکه در حال حاضر افزایش 7.99 درصدی را در هفته گذشته نشان می دهد، در حالی که حجم معاملات امروز 49 درصد افزایش یافته است.

DOGE 1 1
نمودار قیمت 1 روزه DOGE/USD. منبع: TradingView

افزایش جزئی در نوسانات نشان می دهد که احتمالاً بهبود قیمت در کوتاه مدت ممکن است. ارزش باند بولینگر تغییر کرده است، به طوری که ارزش بالاتر در حال حاضر قوی ترین مقاومت را در 0.097 دلار و ارزش پایین تر به ترتیب نشان دهنده قوی ترین حمایت در 0.079 دلار است. برای نمودار قیمت یک روزه، امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) در شاخص 63 قرار دارد. RSI بسیار خنثی است، اما منحنی کمی رو به پایین است که نشان دهنده وجود فشار فروش است.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

نمودار قیمت 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin نشان می دهد که فشار نزولی در بازار افزایش یافته است، با توجه به اینکه قیمت به طور مداوم به مدت هشت ساعت در پایان جلسه معاملاتی قبلی و در شروع جلسه معاملاتی فعلی کاهش یافته است. اما اکنون، پس از بهبودی اندکی، قیمت اکنون دوباره در 0.095 دلار تنظیم شده است و ممکن است در ساعات آینده بهبود بیشتری پیدا کند. در نمودار چهار ساعته قیمت، نشانگر میانگین متحرک نیز ارزش خود را 0.094 دلار نشان می دهد که تا حدودی کمتر از ارزش فعلی قیمت است.

DOGE 4 1
نمودار قیمت 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

برای روندهای جدید، سطح نسبتاً بالای نوسانات دلگرم کننده است. در نتیجه، باند بولینگر بالاتر نزدیک به 0.096 دلار حرکت کرده است در حالی که باند پایین تر بولینگر در حال حاضر 0.090 دلار است. همانطور که منحنی صعودی اندک RSI در شاخص 57 نشان می دهد، حرکت خرید در حال حاضر در حال احیای مجدد در بازار است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت دوج کوین

بررسی تحلیل قیمت امروز Dogecoin روندهای نزولی را نشان داد زیرا قیمت به 0.093 دلار در طول روز کاهش یافت اما از آن زمان به 0.095 دلار در طول چهار ساعت گذشته بازگشته است که یک نشانه دلگرم کننده برای خریداران است. گاوها در هفته گذشته بر نمودارهای قیمت تسلط داشتند و انتظار می رود با توجه به از سرگیری روند خرید در بازار، این کار را در آینده انجام دهند.