منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: حرکت صعودی دوباره در 0.08133 دلار شروع به افزایش می کند

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: حرکت صعودی دوباره در 0.08133 دلار شروع به افزایش می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت امروز Dogecoin روند صعودی را برای روز نشان می دهد زیرا شانس افزایش بیشتر قیمت دوباره وجود دارد. از آنجایی که قیمت به سطوح بالاتر فعلی رسیده است، معامله گران باید منتظر اکتشافات جدید توسط DOGE باشند. اگرچه قیمت در روز گذشته به نسبتاً پایین‌تر کاهش یافت، گاوها اکنون برای DOGE وارد عمل شده‌اند.

DOGE دوباره شروع به مسابقه کرد و روند امروز بازار به نفع گاوها نیز پیش می رود. افزایش شدیدی در ارزش DOGE/USD مشاهده شده است، زیرا پس از تلاش‌های صعودی امروز، قیمت تا 0.08133 دلار بهبود یافته است.

DOGE عملکرد خوبی را با سایر ارزهای رمزپایه که همین روند صعودی را نشان می دهند، نشان داده است. مقاومت DOGE به ترتیب 0.08205 دلار و حمایت DOGE در 0.08061 دلار وجود دارد. ما انتظار داریم که بازار در روزهای آینده با پیش بینی افزایش سرمایه این ارز دیجیتال به زودی، بازار ثابت بماند.

نمودار قیمت 1 روزه DOGE/USD: گاوها به دنبال افزایش بیشتر قیمت هستند

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Dogecoin حرکت صعودی قیمت را برای آن روز تأیید می کند، زیرا گاوها پس از شکست مداوم در هفته گذشته دوباره به نمودار قیمت بازگشته اند. اگرچه ارزش DOGE در چند روز گذشته کاهش یافته است، اما قیمت در سطح مناسبی شناور بود و روند امروز بازار نیز از خریداران حمایت می کند. قیمت در حال حاضر در موقعیت 0.08133 دلار است، زیرا سکه به سمت بالاترین رکورد خود در حال حرکت است. ارزش میانگین متحرک (MA) در 0.0831 دلار معامله می شود که ثابت می کند حمایت خوبی برای خریداران است.

تصویر 407
نمودار قیمت 1 روزه DOGE/USD. منبع: TradingView

نوسانات در نمودار قیمت یک روزه بسیار زیاد است، به این معنی که ممکن است نوسانات قیمت در چند ساعت آینده افزایش یابد. باند بولینگر بالایی ارزش 0.0886 دلار را نشان می دهد، در حالی که باند بولینگر پایینی 0.0668 دلار را دیکته می کند. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) امروز به شاخص 55.01 رسیده است زیرا به فعالیت خرید در بازار اشاره می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل چهار ساعته قیمت Dogecoin تایید می کند که با توجه به اینکه بازار طی چند ساعت گذشته روند صعودی را دنبال کرده است، حرکت قیمت رو به افزایش است. افزایش قابل توجهی در فعالیت خرید امروز مشاهده شده است، زیرا قیمت تا 0.08133 دلار افزایش یافت. اگر گاوها به پیشرفت خود ادامه دهند، بهبودی بیشتر در ارزش DOGE/USD دنبال می‌شود، زیرا مقاومت بعدی بالاترین قیمت 0.08205 دلاری است که گاوهای خزدار DOGE با آن مواجه می‌شوند. اگر پیش برویم و میانگین متحرک را مورد بحث قرار دهیم، پس از عبور از SMA 50 امروز، ارزش آن در نشانگر 0.0812 دلار است.

تصویر 408
نمودار قیمت DOGE/USD4 ساعته. منبع: TradingView

در همان زمان، نوسانات شروع به افزایش بیشتر کرده است و باند بالایی بولینگر اکنون در موقعیت 0.0871 دلار قرار دارد و قیمت از حد بالایی شکسته شده است، در حالی که باند بولینگر پایین در موقعیت 0.0783 دلار است. منحنی RSI نیز صعودی است و امتیاز تا شاخص 44.62 افزایش یافته است، درست در مرز منطقه اشباع خرید.

نتیجه گیری تحلیل قیمت دوج

تحلیل قیمت دوج کوین بهبود شدید ارزش سکه امروز را تایید می کند. این خبر کاملاً دلگرم کننده ای برای خریداران است، زیرا قیمت در چند روز گذشته کاهش قابل توجهی داشته است. گاوها پس از بازگشت در 24 ساعت گذشته، قیمت را به 0.08133 دلار رساندند.