منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: جفت DOGE/USD از مقاومت روزانه 0.08 دلار عبور می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: جفت DOGE/USD از مقاومت روزانه 0.08 دلار عبور می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Dogecoin امروز صعودی است. جفت DOGE/USD در حال حاضر با قیمت 0.06 دلار معامله می شود و گاوها کنترل بازار را در دست دارند. Dogecoin مقاومت در 0.08 دلار پیدا کرد و قیمت به 0.06 دلار بازگشت. با این حال، گاوها همچنان کنترل بازار را در دست دارند و احتمالاً به زودی قیمت را بالاتر خواهند برد.

RSI بالای 50 است که نشان می دهد گاوها کنترل بازار را در دست دارند. MACD نیز در منطقه صعودی قرار دارد، که نشان می دهد قیمت احتمالا در کوتاه مدت بالاتر خواهد رفت. مقاومت اصلی بعدی برای گاوها 0.08 دلار است. اگر آنها بتوانند قیمت را به بالاتر از این سطح برسانند، می‌توانیم شاهد افزایش شدید به سمت 0.10 دلار باشیم.

حرکت قیمت دوج کوین در 24 ساعت گذشته: گاوها بر بازار تسلط دارند

در دو روز گذشته، قیمت‌های Dogecoin تا حد زیادی محدود به محدوده‌ای بوده است، زیرا خریداران و فروشندگان برای کنترل در حدود سطح 0.06 دلار مبارزه می‌کنند و در ساعات اخیر شتاب صعودی نسبتاً کمی ایجاد شده است.

تجزیه و تحلیل کلی قیمت Dogecoin نشان می دهد که گاوها همچنان کنترل بازار را در دست دارند و احتمالاً به زودی قیمت را بالاتر خواهند برد. ما همچنان نسبت به تحلیل قیمت Dogecoin خوش‌بین هستیم و انتظار داریم در کوتاه‌مدت به سمت 0.08 دلار افزایش یابد. همانطور که قبلا ذکر شد، Dogecoin مقاومت در 0.08 دلار پیدا کرد و قیمت به 0.06 دلار کاهش یافت. با این حال، گاوها همچنان کنترل بازار را در دست دارند و احتمالاً به زودی قیمت را بالاتر خواهند برد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: تحولات اخیر قیمت

حمایت قبلی 0.07 دلار در حال حاضر شکسته شده است و پس از کاهش سریع دیروز، یک پایین ترین سطح جدید در حمایت قبلی 0.07 دلار ایجاد کرد. اولین اندیکاتورهای معکوس قبلاً ایجاد شده اند، که نشان می دهد فشار دیگری ممکن است در اواخر این هفته رخ دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin در هفته‌های گذشته به بالاترین حد خود ادامه داده است. پس از اینکه Dogecoin حمایت 0.05 دلار را پیدا کرد، به شدت از این سطح بازگشت. گاوها اکنون در تلاش هستند تا قیمت را بالاتر ببرند و احتمالاً با مقاومت 0.08 دلار روبرو خواهند شد. با این حال، اگر آنها بتوانند حرکت را حفظ کنند، می‌توانیم شاهد حرکت به سمت 0.10 دلار باشیم

فشار فروش در اواسط روز بازگشت، اما گاوهای دوج کوین توانستند قیمت‌ها را حفظ کرده و دوباره بالا بروند. قیمت فعلی مقاومت 0.07 دلار را آزمایش می کند و شکستن بالاتر از این سطح می تواند منجر به حرکت قیمت ها به سمت مقاومت 0.08 دلار شود.

در چند روز گذشته، شاخص هایی از یک واکنش ظاهر شده است. این نشان می دهد که ممکن است یک تغییر جهت چند روز آینده در جریان باشد. در نتیجه، ما پیش‌بینی می‌کنیم که سودهای بیشتری به دنبال داشته باشیم، مگر اینکه پشتیبانی 0.07 دلار در اواخر امروز شکست بخورد. Dogecoin احتمالاً بالاترین سطح قبلی 0.78 دلار را هدف قرار خواهد داد، و هنگامی که تصویر بزرگتر را در طول یک هفته صعودی در نظر می گیریم، ما معتقدیم که پس از آن روند صعودی بیشتری وجود خواهد داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت امروز Dogecoin صعودی است، زیرا روز گذشته یک پایین‌ترین سطح محلی قوی دیگر ثبت شد و یک شبه واکنش ملایمی رخ داد. در نتیجه، ما پیش‌بینی می‌کنیم DOGE/USD به زودی افزایش یابد. ما معتقدیم که گاوها بازار را به سطح مقاومت 0.0875 دلاری می‌برند که مومنتوم افزایش یابد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست.رمزیفاهیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.