منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: به نظر می رسد DOGE در مرحله بعدی یک شکست سریع و بالاتر پایین تر به زیر 0.069 دلار تعیین می کند؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: به نظر می رسد DOGE در مرحله بعدی یک شکست سریع و بالاتر پایین تر به زیر 0.069 دلار تعیین می کند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است، زیرا روز گذشته به وضوح رد شد، و در حال حاضر یک بالاترین محلی پایین تر در حال تنظیم است. بنابراین، ما انتظار داریم DOGE/USD از حمایت 0.069 دلار عبور کند و موج کاهشی دیگری را در اوایل هفته آینده آغاز کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: به نظر می رسد DOGE در مرحله بعدی یک شکست سریع و بالاتر پایین تر به زیر 0.069 دلار تعیین می کند؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار در 24 ساعت گذشته در قرمز معامله شده است. بیت کوین، پیشرو، 2.33 درصد از دست داد، در حالی که اتریوم بیش از 0.06 درصد کاهش یافت. در همین حال، Dogecoin (DOGE) کاهش جزئی کمی بیش از 1 درصد را تجربه کرد.

حرکت قیمت دوج کوین در 24 ساعت گذشته: دوج کوین نتوانست به بالاترین سطح خود ادامه دهد

DOGE/USD در محدوده 0.06895 تا 0.07203 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات متوسط ​​در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 29.81 درصد کاهش یافته است و در مجموع به 524.85 میلیون دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 9.43 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه دهم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته DOGE/USD: DOGE آماده کاهش است؟

نمودار 4 ساعته نشان می دهد که قیمت Dogecoin از دیروز با شتاب ضعیف معامله می شود که احتمالاً منجر به بازگشت مجدد در اوایل هفته آینده می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: به نظر می رسد DOGE در مرحله بعدی یک شکست سریع و بالاتر پایین تر به زیر 0.069 دلار تعیین می کند؟
نمودار 4 ساعته DOGE/USD. منبع: TradingView

اکشن قیمت دوج کوین در بیشتر این هفته با حرکت صعودی قوی معامله شد. از آخرین نوسان پایین در 0.06 دلار، DOGE/USD با آزمایش مقاومت 0.072 دلار به سرعت بیش از 20 درصد افزایش یافت.

از آنجا، یک ردیابی سریع به 0.068 دلار در روز جمعه دنبال شد، که نشان می‌دهد این روند می‌تواند در آخر هفته دنبال شود. با این حال، نزولی بیشتر دیده نشد زیرا پایین ترین سطح محلی بالاتر قرار گرفت و فشار بیشتر به سمت بالاتر دنبال شد.

این بار، DOGE به بالای 0.073 دلار صعود کرد، با واکنش فوری که بلافاصله پس از آن کاهش یافت. از آن زمان به بعد، قیمت Dogecoin نتوانسته است به بالاترین سطح خود ادامه دهد، زیرا به زودی یک بالاترین محلی پایین تر تعیین می شود، و در روزهای آینده تغییر خواهد کرد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

تحلیل قیمت Dogecoin امروز نزولی است زیرا دیروز شاهد رد بالای 0.073 دلار به عنوان عدم تداوم امروز بودیم. این بدان معناست که گاوها احتمالاً اکنون خسته شده‌اند و DOGE/USD آماده است تا در اوایل هفته آینده به زیر 0.069 دلار سقوط کند و احتمالاً در آینده به مرز 0.065 دلار بازگردد.

در حالی که منتظر حرکت Dogecoin هستید، مقالات ما را در مورد کیف پول Siacoin، Pi Wallet و LTC Wallet Review ببینید.