منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: با در دست گرفتن کنترل قیمت DOGE به 0.08464 دلار کاهش می یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: با در دست گرفتن کنترل قیمت DOGE به 0.08464 دلار کاهش می یابد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin نشانه هایی از روند نزولی را نشان می دهد، زیرا قیمت در 24 ساعت گذشته روند کاهشی را دنبال کرده است. اگرچه ارز دیجیتال در بیشتر ساعات روز گذشته تحت فشار صعودی قرار داشت، اما قیمت آن نتوانست به بالای 0.08919 دلار برسد و از آن زمان تاکنون به طور پیوسته در حال کاهش بوده است. با این حال، خرس‌ها کنترل را در دست گرفته‌اند و سطوح DOGE/USD را در زمان نگارش این مقاله به 0.08464 دلار کاهش دادند. جفت DOGE/USD در حال حاضر با مقاومت 0.08919 دلار مواجه است و حمایت 0.08245 دلار را پیدا کرده است که در صورت ادامه فشار نزولی می تواند مورد آزمایش قرار گیرد. تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin نشان می دهد که قیمت مدتی است که یک کانال نزولی را دنبال می کند. خرس ها کنترل بازار را در دست دارند و احتمالا قیمت ها را در چند ساعت آینده کاهش خواهند داد.

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت دوج کوین یک روزه

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Dogecoin نشان می دهد که خرس ها باعث کاهش کلی در ارزش بازار شده اند، زیرا قیمت نتوانسته است از 0.08919 دلار عبور کند و در حال حاضر در 0.08464 دلار معامله می شود. شرایط برای فروشندگان مساعد است، زیرا در چند هفته گذشته شاهد بهبود مداوم در بازار DOGE بوده ایم. حجم معاملات 24 ساعته نیز از 954 میلیون دلار به 534 میلیون کاهش یافته است، در حالی که ارزش بازار جفت DOGE/USD در حال حاضر 11.2 میلیارد دلار است.

تصویر 534
نمودار قیمت 1 روزه DOGE/USD، منبع: TradingView

تحلیل فنی Dogecoin نشان می دهد که قیمت احتمالاً در کوتاه مدت نزولی باقی می ماند. با این حال، ممکن است احتمال بهبودی کوتاه مدت وجود داشته باشد. شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر 59.16 است که نشان می دهد بازار نه بیش از حد خرید است و نه بیش از حد فروش. علاوه بر این، MACD یک روند نزولی را نشان می دهد و به قلمرو منفی رسیده است، که نشان می دهد خرس ها کنترل بازار را در دست دارند. نوسانات بازار نیز پایین است که نشان می دهد بازار در حال حاضر در مرحله یکپارچگی قرار دارد و به زودی می تواند وارد روند جدیدی شود. ارزش باند بولینگر بالا اکنون 0.0917 دلار است، در حالی که ارزش باند بولینگر پایین 0.0715 دلار است.

نمودار قیمت 4 ساعته DOGE/USD: خرس ها سطوح قیمت را تا 0.08464 دلار پایین می آورند

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت Dogecoin نشان می دهد که روند نزولی همچنان در جریان است و احتمال زیادی برای کاهش بیشتر جفت DOGE/USD در کوتاه مدت وجود دارد. گاوها نتوانسته اند از سطح مقاومت 0.08919 دلار عبور کنند و خرس ها می توانند به زودی قیمت ها را به 0.085 دلار بکشانند که در صورت تداوم فشار نزولی می تواند آزمایش شود. تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin نشان می دهد که خرس ها در چند ساعت گذشته کنترل بازار را در دست داشته اند. قیمت در حال حاضر زیر سطح 0.08464 دلار معامله می شود و به نظر می رسد به احتمال زیاد به کاهش خود ادامه دهد. این نشان می دهد که دوره نزولی ممکن است برای مدت طولانی ادامه یابد.

تصویر 535
نمودار قیمت 4 ساعته DOGE/USD، منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز زیر 50 است که نشان می دهد بازار بیش از حد فروش است و به زودی می تواند وارد فاز اصلاحی شود. MACD هنوز نزولی است و هنوز وارد محدوده مثبت نشده است، که نشان می دهد خرس ها کنترل بازار را در دست دارند. اگر روند نزولی فعلی ادامه پیدا کند، Dogecoin به زودی می تواند سطح حمایت 0.08245 دلار را آزمایش کند و حتی ممکن است در کوتاه مدت بیشتر سقوط کند. باندهای بولینگر از هم جدا شده‌اند و می‌توان فشاری را مشاهده کرد که ممکن است در آینده نزدیک منجر به نوسانات بالا شود.

نتیجه گیری تحلیل قیمت دوج کوین

در نتیجه، تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin نشان می دهد که گاوها قادر به شکستن بالاتر از سطح مقاومت 0.08919 دلار نیستند و اگر فشار نزولی ادامه یابد، خرس ها به زودی می توانند قیمت ها را بیشتر پایین بیاورند. شاخص های فنی نشان می دهد که بازار در حال حاضر بیش از حد فروش است و به زودی می تواند وارد فاز اصلاحی شود. با این حال، در صورت ادامه روند نزولی، خطر زیان بیشتر در کوتاه مدت وجود دارد.