منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: آیا DOGE/USD به زودی پشتیبانی را در حدود 0.07 دلار کاهش می دهد و آزمایش می کند؟

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: آیا DOGE/USD به زودی پشتیبانی را در حدود 0.07 دلار کاهش می دهد و آزمایش می کند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

این یک روز نزولی برای تحلیل قیمت Dogecoin است، زیرا بازار نسبتاً نوسان داشته است و حرکت کلی DOGE/USD به سمت نزولی بوده است. DOGE/USD در سه روز گذشته به طور مداوم نزولی بوده است و در تصویر بزرگتر، سطح پشتیبانی بعدی حدود 0.0714 دلار تعیین شده است. آیا Dogecoin به سمت آن سطح پیش می رود؟ خب امکانش هست

سکه 360 1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال توسط Coin360

نقشه حرارتی کریپتو سیگنال های نزولی قوی را نشان می دهد، زیرا اتریوم به میزان قابل توجهی 6.26 درصد سقوط کرده است در حالی که بیت کوین 3.38 درصد کاهش یافته است. بنابراین احساسات بسیار منفی هستند و گاوها به شدت خسته به نظر می رسند.

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Dogecoin
نمودار قیمت Dogecoin توسط TradingView

از یکی دو روز گذشته، خرس ها بر بازار مسلط شده اند. پس از اینکه DOGE/USD بالاترین قیمت محلی را در 0.1118 دلار در 5 تعیین کردهفتم در ماه دسامبر، بازار چرخشی نزولی داشت. در حال حاضر، RSI در نمودار روزانه احتمال نزول بیشتر را نشان می دهد. با این حال، بازار در حال حاضر به آرامی به سمت سمت پایین خرید می رود، بنابراین ممکن است به زودی شاهد یک معکوس باشیم.

تحلیل 24 ساعته قیمت دوج کوین

تجزیه و تحلیل قیمت 1 ساعته Dogecoin
نمودار قیمت Dogecoin توسط TradingView

در 24 ساعت گذشته، Dogecoin بیشترین کاهش را بین ساعت 8:00 (UTC) تا 10:00 (UTC) داشته است. علاوه بر این، بازار بسیار نوسان بود. در حال حاضر، RSI Dogecoin سیگنال‌های بسیار کم خریدی را ارائه می‌کند. به نظر می رسد که DOGE/USD ممکن است پشتیبانی محلی را 0.0800 دلار تعیین کرده باشد و از اینجا، ممکن است در کوتاه مدت شاهد بهبودی باشیم. اما با توجه به احساسات منفی بازار نمی توان با اطمینان کامل چیزی گفت. از این گذشته ، پشتیبانی محلی هنوز تأیید نشده است.

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Dogecoin

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Dogecoin
نمودار قیمت Dogecoin توسط TradingView

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Dogecoin به ما سیگنال های نزولی بیشتری می دهد. برای 4هفتم در فاصله زمانی متوالی، Dogecoin به شدت نزولی باقی مانده است. RSI در حال حاضر در 25 است، که باز هم نشان می دهد که حتی در بازه زمانی بزرگتر، Dogecoin به شدت کم خرید است. تجزیه و تحلیل MACD نیز یک حرکت منفی فزاینده را نشان می دهد. با این حال، مشخص نیست که آیا پایین محلی هنوز تشکیل شده است زیرا پشتیبانی هنوز تایید نشده است.

تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin: نتیجه گیری

به طور کلی، تجزیه و تحلیل قیمت Dogecoin احساسات بسیار منفی دارد و از این رو، زمان مناسبی برای سرمایه گذاری در Dogecoin برای سودهای کوتاه مدت نیست. پشتیبانی محلی هنوز تایید نشده است. ممکن است یک معکوس وجود داشته باشد، اما کاملاً مبتنی بر عدم اطمینان است. مثل همیشه، مطمئن شوید که فقط چیزی را سرمایه گذاری می کنید که توانایی از دست دادن آن را دارید.