منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Decentraland: MANA مقاومت در 3.50 دلار پیدا می کند، به سمت آزمایش مجدد 2.60 دلار حرکت می کند؟

تجزیه و تحلیل قیمت Decentraland: MANA مقاومت در 3.50 دلار پیدا می کند، به سمت آزمایش مجدد 2.60 دلار حرکت می کند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تحلیل قیمت Decentraland امروز نزولی است.
  • MANA/USD یک شبه به روند صعودی خود ادامه داد.
  • نزدیکترین حمایت در 2.60 دلار پایین ترین سطح قبلی.

تجزیه و تحلیل قیمت Decentraland امروز نزولی است زیرا دیروز یک بالاترین پایین تر به زیر 3.50 دلار قرار گرفت که منجر به اصلاح مجدد شد. بنابراین، ما انتظار داریم که MANA/USD به پایین‌تر ادامه دهد و در مرحله بعد قیمت 2.60 دلار را آزمایش کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Decentraland: MANA مقاومت در 3.50 دلار پیدا می کند، به سمت آزمایش مجدد 2.60 دلار حرکت می کند؟  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

کل بازار طی 24 ساعت گذشته با نتایج متفاوتی معامله شد. بیت کوین 0.29 درصد کاهش یافت، در حالی که اتریوم 2.64 درصد افزایش یافت. در همین حال، Decentraland (MANA) با ضرر بیش از 6 درصد در بین بدترین عملکردها قرار دارد.

حرکت قیمت دسنترالند در 24 ساعت گذشته: دسنترالند پس از رسیدن به بالاترین سطح در 3.50 دلار، دوباره بازگشت

MANA/USD در محدوده 2.72 تا 3.23 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسانات قوی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 57.33 درصد کاهش یافته و در مجموع به 2.89 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 5.32 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه 40 قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته MANA/USD: MANA دوباره 2.60 دلار را آزمایش می کند؟

در نمودار 4 ساعته، می‌توانیم شاهد حرکت نزولی همچنان قوی برای اقدام قیمت Decentraland باشیم که احتمالاً منجر به حمایت 2.60 دلاری می‌شود که بعداً امروز مجدداً آزمایش می‌شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Decentraland: MANA مقاومت در 3.50 دلار پیدا می کند، به سمت آزمایش مجدد 2.60 دلار حرکت می کند؟
نمودار 4 ساعته MANA/USD. منبع: TradingView

حرکت قیمت Decentraland از ابتدای نوامبر شاهد حرکت نزولی بوده است. پس از یک رالی قوی در روزهای پایانی اکتبر، بالاترین رکورد جدید قوی در تاریخ 5 دلار تعیین شد.

با این حال، MANA/USD بلافاصله با رد شدید مواجه شد. پس از افت شدید اولیه تا 3.50 دلار، قیمت در 2.60 دلار تثبیت شد. از آنجا، MANA به مرز 2.60 دلار حرکت کرد، جایی که روز گذشته یک بالاترین واضح پایین تر ثبت شد.

حرکت نزولی در اواخر دیروز دوباره حاکم شد و منجر به کاهش حرکت فعلی شد. احتمالاً ما شاهد تست MANA/USD 2.60 دلار خواهیم بود زیرا تثبیت کلی پس از یک حرکت قوی در هفته گذشته ادامه دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت Decentraland: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Decentraland امروز نزولی است زیرا بازار احتمالاً پس از ثبت یک بالاترین پایین تر در روز گذشته تا مرز 2.60 دلار کاهش خواهد یافت. با این حال، اگر علامت 2.60 دلار باقی بماند، می‌توانیم شاهد افزایش حرکت صعودی باشیم.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Decentraland هستید، راهنمای ما در مورد توکن های NFT، Gemini Exchange Review و Sunacrip را بخوانید.