منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Decentraland: MANA با رسیدن به 1.30 دلار 70 درصد افزایش می‌یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت Decentraland: MANA با رسیدن به 1.30 دلار 70 درصد افزایش می‌یابد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت Decentraland امروز نزولی است.
  • MANA/USD یک نوسان بزرگ جدید را در 1.30 دلار تعیین کرد.
  • با خسته شدن گاوهای نر دنباله‌روی مجدد انجام شود.

تحلیل قیمت Decentraland امروز نزولی است، زیرا پس از تعیین بالاترین قیمت جدید در 1.30 دلار، رد شدید صعودی بیشتر مشاهده شد. بنابراین، ما انتظار داریم که MANA/USD طی 24 ساعت آینده برخی از سودها را دوباره دنبال کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Decentraland: MANA با رسیدن به 1.30 دلار 70 درصد افزایش می‌یابد.  1
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

کل بازار در 24 ساعت گذشته به رنگ سبز معامله شد و بیت کوین 2.5 درصد رشد کرد. در همین حال، اتریوم 7.11 درصد افزایش یافته است، در حالی که بقیه آلتکوین های برتر از نزدیک دنبال می شوند.

حرکت قیمت Decentraland در 24 ساعت گذشته: Decentraland پس از یافتن حمایت 0.75 دلار به 1.30 دلار افزایش یافت.

MANA/USD در محدوده 0.7672 تا 1.21 دلار معامله شد که به معنای نوسان شدید در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 687 درصد افزایش یافته و در مجموع به 1.47 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 1.95 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه 67 قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته MANA/USD: MANA امروز دوباره دنبال می شود؟

در نمودار 4 ساعته، امروز صبح شاهد فشار شدید فروش هستیم زیرا MANA/USD نمی تواند سطح قیمت فعلی را حفظ کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Decentraland: MANA با رسیدن به 1.30 دلار 70 درصد افزایش می‌یابد.
نمودار 4 ساعته MANA/USD. منبع: TradingView

حرکت قیمت Decentraland در هفته‌های گذشته حرکتی جانبی داشته است و علامت 0.85 دلار به عنوان یک مقاومت عمل می‌کند. 0.85 دلار برای اولین بار در ابتدای اکتبر پس از اینکه MANA/USD بالاترین سطح را تعیین کرد، رسید که نشان دهنده شکل گیری حرکت صعودی است.

با این حال، آنچه پس از آن به دنبال آن بود، بازگشت به مقاومت قبلی 0.75 دلار بود که به حمایت تبدیل شد. حمایت و مقاومت چندین بار در نیمه دوم اکتبر آزمایش شدند که نشان دهنده محدوده تثبیت واضح است.

پس از آخرین جهش در روز چهارشنبه، قیمت Decentraland در نهایت بالاتر رفت. مقاومت 0.85 دلاری به سرعت شکسته شد و منجر به رالی قوی در روز بعد شد و MANA/USD را به بالاترین قیمت چند ماهه جدید در 1.30 دلار رساند.

تجزیه و تحلیل قیمت Decentraland: نتیجه گیری

تحلیل قیمت Decentraland امروز نزولی است زیرا گاوها پس از افزایش 70 درصدی در 24 ساعت گذشته خسته شده‌اند. بنابراین، ما انتظار داریم که MANA/USD در اواخر این هفته دوباره کاهش یابد و پایین‌ترین سطح خود را ایجاد کند.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Decentraland هستید، راهنمای ما در مورد کیف پول LTC، کیف پول Gero و کیف پول DeFi را بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.