منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Decentraland: با ادامه ادغام، MANA در 3.24 دلار ثابت است

تجزیه و تحلیل قیمت Decentraland: با ادامه ادغام، MANA در 3.24 دلار ثابت است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت Decentraland امروز صعودی است.
  • MANA/USD تحت تاثیر فروش روز گذشته بازار قرار نگرفته است.
  • حرکت قیمت از 13 نوامبر به حداقل رسیده است.

تجزیه و تحلیل قیمت Decentraland نشان می دهد که نشانه امروز احساسات متفاوتی در بازار پیدا می کند. به نظر می رسد که MANA/USD از 13 نوامبر در حال تثبیت است، زیرا تغییرات قیمت در مقایسه با نوسانات بالا و پایین قبل از 13 نوامبر کوچک است. به نظر نمی رسد که MANA/USD تحت تاثیر فروش دیروز بازار قرار بگیرد، زمانی که بیشتر سکه های اصلی به طور قابل توجهی آسیب دیدند، اما MANA به خوبی حفظ کرد. دیروز یک نوسان پایین وحشی مشاهده شد که قیمت برای چند دقیقه به 2.73 دلار کاهش یافت اما به زودی بهبود یافت.

MANA پس از بیرون آمدن از پوسته خود در 28 اکتبر ارزش فوق العاده ای به دست آورد در حالی که در 30 اکتبر تا 4.98 دلار نوسان کرد.

نمودار قیمت 1 روزه MANA/USD: MANA احساسات بازار متفاوتی را دریافت می کند

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Decentraland نشان می دهد که حرکت قیمت تا کنون اندکی به سمت بالا بوده است، اما شانس اصلاح نیز وجود دارد، زیرا به طور کلی بازار نزولی است، اما MANA همچنان در شکل صعودی است. این توکن در زمان نگارش این مقاله با قیمت 3.24 دلار معامله می شود که در 24 ساعت گذشته بیش از هشت درصد ارزش و در هفته گذشته 16.50 درصد ارزش داشته است. حجم معاملات نیز 98 درصد افزایش یافته که منجر به تسلط بر بازار 0.23 درصد شده است.

تجزیه و تحلیل قیمت Decentraland: MANA در 3.24 دلار ثابت است، با ادامه ادغام 1
نمودار قیمت 1 روزه MANA/USD. منبع: TradingView

نوسانات برای جفت MANA/USD در حال کاهش است، زیرا باندهای بولینگر، پس از بالون شدن از 28 اکتبر، اکنون در حال همگرایی هستند، باند بالایی در علامت 3.7 دلار نشان دهنده مقاومت و باند پایینی در علامت 1.99 دلار است. میانگین این اندیکاتور در 2.8 دلار نشان دهنده حمایت از MANA است.

شاخص قدرت نسبی (RSI) در نزدیکی منطقه فروش بیش از حد در شاخص 67 به معامله ادامه می‌دهد. میانگین متحرک (MA) زیر سطح قیمت در علامت 3 دلار معامله می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Decentraland: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت Decentraland نشان می دهد که شکست قیمت در ابتدای جلسه امروز صعودی بوده است، اما این افزایش تا حد تقریباً ناچیز اسمی بوده است. آخرین کندل قرمز است که نشان دهنده کاهش قیمت است، اما نوسان قیمت همچنان کند است.

تجزیه و تحلیل قیمت Decentraland: MANA در 3.24 دلار پایدار است، با ادامه ادغام 2
نمودار قیمت 4 ساعته MANA/USD. منبع: TradingView

نوسانات برای MANA در نمودار 4 ساعته ملایم است و قیمت دقیقا بالاتر از میانگین باندهای بولینگر است که نشان دهنده حمایت از قیمت MANA در علامت 3.22 دلار است. میانگین متحرک نیز زیر سطح قیمت در 3.18 دلار است و RSI در نیمه بالایی منطقه خنثی در شاخص 52 قرار دارد. RSI در نمودار 4 ساعته نیز در یک خط مستقیم معامله می شود که نشان دهنده فعالیت خرید و فروش برابر است. بازار.

به طور کلی نشانه های فنی برای جفت MANA/USD به سمت صعودی است، زیرا توکن پس از صعود به اوج ارزش چندانی کاهش نیافته است و قیمت بالا را با موفقیت حفظ می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Decentraland: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Decentraland امروز کمی صعودی است، زیرا همچنان تمایل قیمت به سمت بالا است، اما همانطور که نمودار 4 ساعته نشان می دهد، یک معکوس نیز ممکن است. با این حال، انتظار می‌رود که نوسان قیمت پایین بماند، زیرا MANA هنوز در حال تثبیت قبل از صعود بیشتر است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.