منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت CRO: Crypto.com مقاومت را در 0.18718 دلار پیدا می کند ، بعدی چیست؟

تجزیه و تحلیل قیمت CRO: Crypto.com مقاومت را در 0.18718 دلار پیدا می کند ، بعدی چیست؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت CRO برای امروز معادل 0.38٪ است.
  • مقاومت قیمت CRO در 0.19718 دلار دست نخورده باقی می ماند.
  • حمایت قیمت 0.18272 دلار ادامه دارد و از روند نزولی جلوگیری می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت CRO نشان می دهد که قیمت توکن در 24 ساعت گذشته کند بوده است ، زیرا داده های CoinMarketCap نشان می دهد که حجم معاملات توکن 14/17 درصد کاهش یافته و ارزش بازار 0.99 درصد کاهش یافته است.

با افزایش قیمت توکن برای ماه اکتبر بیش از 19.99 درصد ، قیمت توکن های Crypto.com در کوتاه مدت صعودی شد و عملکرد فوق العاده ای در نیمه اول 2021 داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت CRO با استفاده از شاخص های فنی

با توجه به شاخص های فنی در نمودار روزانه ، گاوها در تلاشند تا قیمت ها را تحت کنترل خود در آورند زیرا جفت ارز CRO/USDT بالاتر از 50 روزه و همچنین میانگین متحرک 100 روزه است.

علاوه بر این ، اقدام قیمت CRO/USDT در تلاش است تا به انتهای بالای نوارهای Bollinger برسد. اگر حجم معاملات افزایش یابد ، می توانیم انتظار شکست داشته باشیم.

تجزیه و تحلیل قیمت CRO
تجزیه و تحلیل قیمت CRO در نمودار روزانه توسط TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Crypto.com را می توان با استفاده از شاخص RSI انجام داد ، که نشان می دهد گرادیان کمی مثبت است در حالی که خط هنوز بالای 50 سطح است. این بدان معناست که اقدام قیمت هنوز در منطقه صعودی است.

نشانگر MACD با سبز شدن هیستوگرام ، واگرایی نزولی را نشان می دهد. ممکن است در آینده نزدیک قیمت ها را کاهش دهیم. در کل ، می توانیم ببینیم که تحلیل قیمت CRO برای امروز ضعیف است زیرا فشار خرید نمی تواند با فشار فروش مطابقت داشته باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت CRO: Crypto.com مقاومت را در 0.18718 دلار پیدا می کند ، بعدی چیست؟  1
تجزیه و تحلیل قیمت CRO در نمودار روزانه توسط TradingView

حکم نهایی

تجزیه و تحلیل قیمت CRO برای امروز را می توان در یک یادداشت ضعیف به پایان رساند که دلالت بر این دارد که ممکن است قیمت های پایین تری به دنبال داشته باشد. با این حال ، بازار رمزنگاری همیشه شما را شگفت زده خواهد کرد. تا زمانی که منتظر وقوع جادو نشوید ، لطفاً به راهنمای ما نگاهی بیندازید ، ممکن است چیزی را بیابید که هرگز نمی دانستید.