منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت CRO: معامله 700 میلیون دلاری Staples Center با AEG باعث صعود سکه Crypto.com شد

تجزیه و تحلیل قیمت CRO: معامله 700 میلیون دلاری Staples Center با AEG باعث صعود سکه Crypto.com شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت CRO برای دومین روز متوالی صعودی می شود.
  • اکشن قیمت نتوانست از نزدیکترین مقاومت 0.57 دلار عبور کند.
  • حمایت جزئی با 0.471 دلار و پس از آن حمایت اصلی 0.34 دلار وجود دارد.

سکه Crypto.com رکورد قبلی خود را شکست و امروز با 0.5938 دلار به بالاترین حد خود رسید. طبق گزارش CoinMarketCap، حجم معاملات این توکن به میزان فوق‌العاده‌ای (2.2 میلیارد دلار) افزایش یافت، زیرا این توکن در حال حاضر در قیمت 0.573 دلار از ساعت 9:50 صبح به وقت گرینویچ قرار دارد.

از ماه جولای، این توکن یک مسیر صعودی را دنبال کرده است و نوامبر پنجمین شمع ماهانه صعودی متوالی آن است. شمع نوامبر در 0.2 دلار باز شد و در حال حاضر بیش از 174٪ افزایش یافته است. ارزش بازار توکن CRO نیز به 14.4 میلیارد دلار رسید زیرا این توکن جایگاه پانزدهم را در بازار به خود اختصاص داد.

در 24 ساعت گذشته، کمترین قیمت 0.4405 دلار بود، در حالی که در 7 روز گذشته، قیمت از پایین ترین سطح 0.3368 دلار به بالاترین قیمت جدید خود رسید. تحلیل صعودی قیمت CRO نتیجه معامله ای است که بین Crypto.com و AEG، مالک Staples Center انجام شده است. طبق این قرارداد، برای یک دوره 20 ساله، مرکز استیپلز Crypto.com Arena نامیده می شود که هزینه آن 700 میلیون دلار برای Crypto.com است.

تجزیه و تحلیل قیمت CRO در نمودار روزانه با استفاده از اندیکاتورها

تحلیل قیمت CRO با چشم‌انداز صعودی ادامه می‌یابد زیرا میانگین‌های متحرک 50 روزه و 100 روزه در حال پیشروی به زیر قیمت هستند. از سوی دیگر، با افزایش نوسانات، قیمت از انتهای باندهای بولینگر نیز شروع شد و اکنون می تواند بهترین زمان برای کوتاهی با سودهای بزرگ باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت CRO: معامله 700 میلیون دلاری Staples Center با AEG Crypto.com Coin را صعودی 1 کرد
تجزیه و تحلیل قیمت CRO در نمودار روزانه توسط TradingView

سطوح RSI نیز صعودی است و گاوها قیمت ها را به منطقه ای که بیش از حد خرید می شود، می برند. گرادیان مثبت است و نشان دهنده این واقعیت است که فشار خرید در حال کاهش فشار فروش است.

اندیکاتور MACD چند روز پیش تحت یک واگرایی صعودی در شارژ روزانه قرار گرفت و این امر تحلیل قیمت CRO را صعودی کرد. به دنبال این سیر صعودی، هیستوگرام نیز صعودی شد. خط MACD (آبی) بالای خط نارنجی (سیگنال) ادامه دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت CRO
تجزیه و تحلیل قیمت CRO در نمودار روزانه توسط TradingView

نتیجه

تجزیه و تحلیل قیمت CRO را می توان در یک یادداشت صعودی نتیجه گرفت زیرا Crypto.com معامله خود را با AEG فاش کرد. این معامله همچنین شامل تبدیل شدن Crypto.com به یک شریک رسمی پلتفرم ارزهای دیجیتال لس آنجلس لیکرز و لس آنجلس کینگز بود. اخیراً این برنامه بیشترین بارگیری را در فروشگاه Google Play داشته است.

این همکاری نشان‌دهنده سریع‌ترین پلتفرم ارز دیجیتال در حال رشد و بزرگترین شرکت ورزش و سرگرمی زنده در جهان است که برای هدایت آینده ورزش و سرگرمی‌های زنده و همچنین میراث باورنکردنی این عرصه برای دهه‌های آینده همگرا می‌شود.

تاد گلدشتاین، مدیر ارشد درآمد AEG گفت