منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت CRO: سقوط قیمت Crypto.com، بیش از 18٪ کاهش یافت

تجزیه و تحلیل قیمت CRO: سقوط قیمت Crypto.com، بیش از 18٪ کاهش یافت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • قیمت CRO در روز پنجشنبه بیش از 18 درصد سقوط کرد
  • نزدیکترین مقاومت در 0.915 دلار شکست ناپذیر می ماند
  • بازگشتی به سطح حمایت 0.66 دلار مشاهده شد

تحلیل قیمت CRO برای امروز نزولی است زیرا قیمت ها سقوط کردند. سکه Crypto.com در چند هفته گذشته به اوج خود رسید و تمام سطوح مقاومت در مقابل خود را از بین برد. با این حال، سیزدهمین ارز رمزنگاری شده بزرگ در زمان نگارش مقاله، امروز نتوانسته است سلطه صعودی خود را حفظ کند.

قیمت Crypto.com پس از اعلام معامله Staples Center با AEG که 700 میلیون دلار ارزش داشت، صعودی شد. روز چهارشنبه، کریپتوکارنسی به بالاترین سطح تاریخ خود رسید و در برخی صرافی ها تا 0.9698 دلار افزایش یافت. با این حال، در حال حاضر، سکه 20.7 درصد از بالاترین رکورد خود کاهش یافته است.

شمع روزانه امروز با 0.937 دلار باز شد و به بالاترین قیمت روزانه 0.94439 دلار رسید. با این حال، پس از رد شدن از این سطح قیمت، CRO به پایین ترین سطح روزانه 0.76 دلار کاهش یافت که کاهش بیش از 18 درصدی در قیمت ها بود.

تجزیه و تحلیل قیمت CRO با استفاده از شاخص های فنی

تجزیه و تحلیل قیمت CRO شروع یک شمع بزرگ نزولی روزانه را نشان می دهد که هنوز بسته نشده است. با این حال، اگر این فروش ادامه یابد، فراکتال قیمت ممکن است برای توکن نزولی شود.

قیمت ها هنوز بسیار بالاتر از سطوح بحرانی MA 50 روزه و 100 روزه هستند. این نشان‌دهنده یک تحلیل بلندمدت صعودی است زیرا قیمت‌ها در واقع برای توکن کاملاً صعودی بوده‌اند. علاوه بر این، توکن چندین بار لبه بالایی باندهای بولینگر را شکست و به نظر می رسد که باندهای انفجاری اکنون مقداری اصلاح خواهند دید.

تجزیه و تحلیل قیمت CRO
تجزیه و تحلیل قیمت CRO در نمودار توسط TradingView

اندیکاتور MACD نیز سناریوی صعودی را با هیستوگرام MACD مایل به سبز تأیید می کند. خط MACD (خط آبی) در حال حاضر بالاتر از خط سیگنال (خط نارنجی) است، که به این معنی است که احساسات همچنان صعودی است.

با این حال، سطوح RSI نشان دهنده شروع فشار فروش زیاد به دلیل برداشتن سود معامله گران و فروش توکن های CRO خود است. این با گرادیان شدید منفی خط RSI نشان داده می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت CRO: قیمت Crypto.com سقوط می کند، بیش از 18٪ کاهش می یابد
تجزیه و تحلیل قیمت CRO در نمودار توسط TradingView

نتیجه

تجزیه و تحلیل قیمت CRO ما برای امروز بر اساس نرخ نزولی به پایان می رسد، زیرا توکن قادر به عبور از سطح مقاومت 0.9 دلار نبود. برخلاف تصور طرفداران توکن Crypto.com، گاوها نتوانستند CRO را به بالای 1 دلار برسانند که ارزش بازار آن در حال حاضر 19.4 میلیارد دلار است.

این مطابق با توصیه‌های یک تاجر و تحلیلگر برجسته ارزهای دیجیتال، میشائل ون د پوپ است، که یکی از همکاران شناخته شده در یک رسانه بزرگ و بنیانگذار Eleven Global، یک شرکت مشاوره ارزهای دیجیتال است.

این معامله گر به دنبال کنندگان توییتر خود در مورد سرمایه گذاری در توکن های متاورس مانند SAND، MANA و همچنین Crypto.com Coin هشدار داد. این به این دلیل است که این توکن ها در چند روز گذشته با درصدهای زیادی افزایش یافته اند.