منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Coin98: C98 به 6.5 دلار افزایش می یابد ، بیشتر صعودی؟

تجزیه و تحلیل قیمت Coin98: C98 به 6.5 دلار افزایش می یابد ، بیشتر صعودی؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL: خرابی DR

  • نمودار تجزیه و تحلیل قیمت دیروز Coin98 در آخرین دقایق نزولی بود.
  • در افتتاحیه نمودار تجزیه و تحلیل قیمت امروز ، نوارهای Bollinger گسترده بودند ، که نشان می داد بازار بی ثبات تر است.
  • بازار کلی ارزهای رمزنگاری شده ، همانطور که از نقشه حرارت نشان می دهد ، صعودی است.

تجزیه و تحلیل قیمت Coin98: بررسی کلی قیمت

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت دیروز Coin98 در آخرین دقایق نزولی بود. امروز ، خریداران نتوانستند کنترل فروشندگان را در بازار مشاهده کنند ، بنابراین تعداد زیادی جمع شدند ، به بازار هجوم آوردند و قیمت سکه را مجبور به افزایش کردند. حرکت صعودی تا ده دقیقه ادامه داشت و در روزهای پایانی 5.4 دلار با مقاومت روبرو شد. در این مدت ، فروشندگان در حال برنامه ریزی برای بازگشت بودند.

لحظاتی بعد ، خرس های عصبانی قوی تر وارد بازار شدند و قیمت را قبل از مواجهه با مقاومت در پایین ترین سطح روزانه 5.0 دلار ، در شرایط نزولی قرار دادند. سکه چند ساعت در روند سر و شانه معامله شد تا گاوها کنترل بازار را در دست بگیرند. گاوها در روند خرید قیمت خود را به 5.2 دلار رساندند ، جایی که با مقاومت شدید فروشندگان آماده جنگ با گاوها مواجه شد.

بازار کلی ارزهای رمزنگاری شده ، همانطور که از نقشه حرارت نشان می دهد ، صعودی است. برجسته ترین ارز دیجیتال BTC افزایش چهار درصدی را ثبت کرده است و این سکه 48 هزار دلار معامله می شود. رقبای ETH که همیشه نزدیک بوده است نیز سرخ است ، همچنین افزایش چهار درصدی را ثبت کرده است و در حال حاضر با قیمت 3 هزار دلار معامله می شود. سایر آلت کوین ها نیز صعودی هستند و CELO بیشترین افزایش 48 درصدی را ثبت کرده است. Coin98 نیز 17 درصد افزایش را ثبت کرده است و در حال حاضر با 5.1 دلار معامله می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Coin98: C98 به 6.5 دلار افزایش می یابد ، بیشتر صعودی؟  1
منبع: Coin360

حرکت قیمت سکه 98 در 24 ساعت گذشته: روند صعودی همچنان ادامه دارد

در افتتاحیه نمودار تجزیه و تحلیل قیمت امروز ، نوارهای Bollinger گسترده بودند ، که نشان می داد بازار بی ثبات تر است.

تجزیه و تحلیل قیمت Coin98: C98 به 6.5 دلار افزایش می یابد ، بیشتر صعودی؟  2

منبع: TradingView

در 24 ساعت گذشته ، Coin98 در محدوده 5.0 تا 5.4 دلار معامله شده است که نشان دهنده نوسان کم است. به طور کلی ، در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت 24 ساعته ، سکه روند صعودی را نشان می دهد که نشان دهنده بازار صعودی است.

تجزیه و تحلیل قیمت Coin98: نمودار قیمت 4 ساعته

تجزیه و تحلیل قیمت Coin98: C98 به 6.5 دلار افزایش می یابد ، بیشتر صعودی؟  3

منبع: TradingView

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته با کنترل فروشندگان در بازار آغاز شد. با این حال ، خریداران وارد شدند و قیمت را افزایش دادند. از آن زمان به بعد بازار صعودی شد.

در زمان نگارش این مقاله ، شاخص قدرت نسبی RSI در منطقه خنثی 46 قرار دارد و احتمالاً به منطقه خرید بیش از حد می رود. این نشان می دهد که روند صعودی در 24 ساعت آینده ادامه خواهد داشت.

تجزیه و تحلیل قیمت Coin98: نمودار 1 ساعته نشان می دهد افزایش بالقوه بیشتری وجود دارد؟

تجزیه و تحلیل قیمت Coin98: C98 به 6.5 دلار افزایش می یابد ، بیشتر صعودی؟  4

منبع: نمای تجاری

در زمان نگارش این مقاله ، C98 با 5.1 معامله می شود. خط MACD از خط قرمز عبور کرده و نشان دهنده فشار خرید است. شاخص توازن قدرت -1 است ، گاوها قدرت بیشتری نسبت به فروشندگان دارند که می تواند باعث افزایش قیمت C98 شود.

نتیجه تحلیل قیمت Coin98

Coin98 در حال حاضر یک حرکت صعودی را تجربه می کند و به نظر می رسد این حرکت در 24 ساعت آینده ادامه خواهد داشت. این امر ممکن است باعث افزایش قیمت C98 به 6.5 دلار در 24 ساعت آینده شود.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.