منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Coin98: آیا C98 در آخر هفته 6 دلار را لمس می کند؟

تجزیه و تحلیل قیمت Coin98: آیا C98 در آخر هفته 6 دلار را لمس می کند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL ؛ خرابی DR

  • نمودار تجزیه و تحلیل قیمت Coin98 به طور کلی صعودی بود.
  • نقشه کلی گرمای ارزهای رمزنگاری شده عموماً مثبت است ، تنها با چند آلتکوین خونریزی می شود ، در حالی که قسمت اصلی نقشه سبز است.
  • نمودار تجزیه و تحلیل قیمت دیروز Coin98 به طور کلی صعودی بود.

تجزیه و تحلیل قیمت Coin98: بررسی کلی قیمت

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت دیروز Coin98 به طور کلی صعودی بود. در افتتاحیه نمودار تجزیه و تحلیل قیمت امروز ، فروشندگان کنترل بازار را در دست داشتند و در نتیجه حرکت نزولی ایجاد شد. پس از یک شارژ فوق العاده در شرایط خرید بیش از حد ، قیمت در یک الگوی مثلث صعودی بالا و پایین رفت.

گاوها با نفوذ و افزایش قیمت در افزایش قیمت ، مانع از کنترل خرس ها در بازار شدند. برای رسیدن به بالاترین سطح روزانه 5.1 دلار ، جایی که با مقاومت روبرو شد ، فروشندگان باید از خریداران بیشتر شوند. فروشندگان کنترل چرخ ها را به دست آوردند و قیمت ها را پایین آوردند.

تجزیه و تحلیل قیمت Coin98: آیا C98 در آخر هفته 6 دلار را لمس می کند؟  2

منبع: سکه 360

نقشه کلی گرمای ارزهای رمزنگاری شده عموماً مثبت است ، تنها با چند آلتکوین خونریزی می شود ، در حالی که قسمت اصلی نقشه سبز است. بیت کوین (BTC) در مقایسه با قیمت روز گذشته تنها 0.7 درصد افزایش یافته است و در حال حاضر با 49.3 هزار دلار معامله می شود. همچنان با تسلط 45.5 درصدی بر بازار تسلط دارد.

دومین سکه بزرگ تاریخ ، ETH ، به همین ترتیب کاهش کمتر از 1 درصد را ثبت کرده است و در حال حاضر 32 هزار دلار ارزش دارد. بایننس کوین (BNB) 0.5 درصد افزایش یافته و در حال حاضر در 489 دلار معامله می شود.

اکثریت ارزهای رمزنگاری شده سود کرده اند. با این حال ، Coin98 نسبت به قیمت برنج دیروز 5.2 دلار 3 درصد کاهش یافته و اکنون 4.9 دلار ارزش گذاری شده است. امروزه NEAR خوشبینانه ترین حالت است و ارزش آن 7 درصد افزایش یافته است.

حرکت قیمت سکه 98 در 24 ساعت گذشته: سکه 98 با رنگ قرمز؟

قیمت Coin98 طی روز گذشته نسبتاً ثابت مانده است و بین محدوده محدود 4.8 تا 5.2 دلار در نوسان است. این ارز در اوایل روز قبل از اینکه گاوها کنترل بازار را در دست بگیرند ، به حالت تهوع درآمد. هنگام نوشتن ، خریداران هنوز بازار را کنترل می کنند و اکثر شاخص ها نشان می دهد که گاو نر بالقوه می رود.

تجزیه و تحلیل قیمت Coin98: نمودار 4 ساعته: Coin98 بعداً 6 دلار شکسته می شود؟

RSI در منطقه خنثی قرار دارد ، با یک حرکت احتمالی به منطقه خرید بیش از حد ، که نشان می دهد چند ساعت آینده صعودی خواهد بود.

تجزیه و تحلیل قیمت Coin98: آیا C98 در آخر هفته 6 دلار را لمس می کند؟  3

منبع: نمای تجاری

هنگام نوشتن تراز قدرت ، شاخص در -1 است ، به این معنی که خریداران پتانسیل بیشتری نسبت به فروشندگان دارند. این همچنین سیگنال دیگری است که نوید بازار صعودی را در نمودار امروز می دهد و قیمت سرد C98 به زودی به 6 دلار می رسد.

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت 1 ساعته Coin98: سیگنال صعودی

نوارهای بولینگر سیگنال اساسی این است که آیا احتمال افزایش یا سقوط بازار وجود دارد. در حال حاضر ، قیمت نزدیک به گروه برتر است ، که نشان دهنده افزایش است. خط MACD از خط قرمز عبور کرده و این بدان معناست که خریداران تحت کنترل هستند و قیمت همچنان در حال افزایش است.

تجزیه و تحلیل قیمت Coin98: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل فنی روزانه ما صعودی است و ما انتظار داریم در 24 ساعت آینده نیز همین روند حاکم شود. اکثر شاخص های فنی سیگنال های بالقوه ای را نشان می دهند. در صورت ادامه تسلط گاوها بر بازار ، قیمت C98 در چند ساعت آینده 6 دلار خواهد بود.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از انجام توصیه می کنیمتصمیمات سرمایه گذاری