منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink: LINK/USD قصد دارد سطح 30 دلار را به دست آورد

تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink: LINK/USD قصد دارد سطح 30 دلار را به دست آورد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت زنجیره ای امروز صعودی است
  • این سکه در حال حرکت به سمت 61.8 FIB است
  • تا زمان نگارش این مقاله ، Chainlink با قیمت 27 دلار معامله می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت زنجیره ای: بررسی کلی قیمت

شاخص قدرت نسبی Chainlink (LINK) در 3 روز گذشته در محدوده خنثی معلق بوده است که نشان دهنده هیچ تغییر قابل توجهی در حرکت نیست. یک شمعدان بلند بر روی نمودار 1 ساعته بالاتر از میانگین متحرک ساده 50 روزه گسترش یافته بود تا اینکه خرس ها روند صعودی را به زیر نوار بولینگر میانی متوقف کنند. امید به خروج از منطقه خنثی متکی بر توانایی خریداران برای غلبه بر میانگین متحرک ساده 200 روزه است.

در طول زمان مطبوعات ، سکه در حال اصلاح نزولی به سطح 61.8٪ FIB retracement در 26.00 دلار است.

گاوها منتظر سیگنال های مثبتی هستند که باعث می شود قیمت LINK از مقاومت فعلی در 25 دلار بالا برود ، این امر از روند اصلاحی به سمت بسته شدن هفته گذشته 26 دلار استقبال می کند.

این امر به خریداران اطمینان بیشتری می دهد تا در Chainlink سرمایه گذاری کرده و افزایش بعدی را به سمت 35 دلار سوق دهند.

حرکت قیمت زنجیره ای در 24 ساعت گذشته

جفت ارز LINK/USD در پی اصلاح نزولی از نوار بالای Bollinger ، نمودار معاملات روزانه را در 23.06 دلار باز کرد. گاوها هیچ حرکت قابل توجهی در جهت معکوس کردن روند نزولی نشان نداده اند اما تمام تلاش خود را می کنند تا قیمت را با هم نگه دارند و از حمایت 22 دلاری دفاع کنند. در همین حال ، سکه در محدوده محدود با تفاوت 1.5 واحد معامله می شود ، که نشان دهنده فعالیت فروشنده/خریدار کمی است.

الگوی میان هفته بازتابی از مبارزه بین گاوها و خرسها است ، در حالی که خرسها سعی در عقب کشیدن و نشان دادن قیمت 23.50 دلار دارند. از سوی دیگر ، گاوها بیشتر تلاش می کنند تا مانع قیمت را با 28 دلار از بین ببرند. در حالی که شانس کمی برای روند صعودی وجود دارد ، به احتمال زیاد سکه دچار نوسانات بیشتری می شود ، همانطور که در حال گسترش گروههای Bollinger در نمودار 1 ساعته است.

تجزیه و تحلیل قیمت زنجیره ای
منبع: TradingView

حرکت قیمت 4 ساعته Chainlink

شاخص قدرت نسبی از سطوح بالای 50 به منطقه خرید بیش از حد کاهش یافته و به 29 رسیده است ، که احتمال فروشندگان جدید را نشان می دهد.

این می تواند هر حرکت مثبتی را که انتظار می رود به سطح بالای 28 دلار برسد ، باطل کند. در زمان نگارش این مقاله ، Chainlink با قیمت 27.863 دلار معامله می شود.

سرمایه گذاران دیپ به اصلاح پایینی زیر SMA 200 روزه علاقه مند بودند ، که به دلیل مشخص شدن منطقه تقاضا ، مورد توجه است. علاوه بر این ، آن را به عنوان پشتیبانی اصلی در طول اصلاح ماه مه از بالاترین سطح ماهانه 52 دلار تا پایین ترین ماه 15 دلار استفاده کرد.

نتیجه تجزیه و تحلیل قیمت زنجیره ای

تحلیل قیمت Chainlink امروز صعودی است زیرا گاوها پیش بینی می کنند در 24 ساعت آینده حرکت بالایی انجام شود. این سکه در حال حاضر قدرت بیشتری برای حفظ حمایت اصلی فعلی بالای 26 دلار دارد که آن را به 30 دلار هدایت می کند.