منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink: LINK/USD تا 35 دلار افزایش می یابد زیرا گاوها به بالاترین سطح خود می رسند

تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink: LINK/USD تا 35 دلار افزایش می یابد زیرا گاوها به بالاترین سطح خود می رسند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink امروز سیگنال های صعودی را نشان می دهد
  • LINK/USD در طول شب شاهد بهبود سریع بود.
  • LINK امروز حدود 31 دلار پشتیبانی پیدا کرد
Today’s Chainlink price analysis indicates bullish signals for the upcoming 24-hours after successfully breaking resistance at $29 and climbing to the $30 region. The 24-hour chart shows that the coin rejected further downsides at $31, where the daily low is located. 
تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink: LINK/USD تا 35 دلار افزایش می یابد زیرا گاوها قیمت جدید 1 را هدف قرار می دهندCryptocurrency heat map. Source: Coin360

بازار کلی ارزهای رمزنگاری شده پس از کاهش ارزش در نمودار 24 ساعته ، در منطقه قرمز معامله می شود. بیت کوین از مرز 52 هزار دلار شکست و 0.81 درصد رشد کرد ، ETH 3.77 درصد از دست داد در حالی که ADA و XRP بیش از 2 درصد از دست دادند. سولانا با افزایش 28 درصدی به عنوان بهترین سکه روز ظاهر شد و توانست به سطح 180 دلار برسد.

حرکت قیمت Chainlink در 24 ساعت گذشته: Chainlink دوباره به مرز 26 دلار می رسد.

بر اساس داده های تجزیه و تحلیل قیمت 24 ساعته Chainlink ، سکه در محدوده روزانه 31.42 دلار-35.34 دلار معامله شد. محدوده کاملاً متوسط ​​نشان می دهد که نوسان کم است. حجم کلی معاملات روزانه توکن بلاکچین فیدهای داده 21 درصد افزایش یافت و در مجموع به 2.740 میلیارد دلار رسید. در همین حال ، سرمایه کل بازار تقریباً 14 میلیارد دلار است و در مجموع سکه را در شماره 12 قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته LINK/USD: آیا LINK مجدداً افزایش می یابد؟

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Chainlink نشان می دهد که قیمت قیمت LINK/USD به سمت دیگری حرکت کرده است و شاخص تزلزل بازار در حال حرکت به سمت بالا است.

تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink: LINK/USD تا 35 دلار افزایش می یابد زیرا گاوها قیمت جدید جدید را هدف قرار می دهندLINK/USD 4-hour chart. Source: TradingView

از ابتدای ماه اوت ، لینک زنجیره ای یک موج صعودی را پشت سر گذاشته است و از پایین ترین نرخ نوسان ماه جولای (13.40 دلار) به بالاترین نوسان (36 دلار) در سپتامبر رسیده است که نشان دهنده افزایش 125 درصدی است.

نوسان کنونی تا زمان نگارش این مقاله در حال حاضر 36.5 دلار است و در روزهای ابتدایی سپتامبر تنظیم شده است. با این حال ، Chainlink به منطقه 27 دلار پایین می آید و یک افزایش مجدد آهسته و تدریجی را آغاز می کند.

بنابراین ، ما انتظار داریم Chainlink به بالاترین سطح نوسان 36 دلار برسد و حمایت بیشتری را در بالای آن نقطه ایجاد کند.

تجزیه و تحلیل قیمت زنجیره ای: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink ما سیگنال های مثبت بازار را نشان می دهد زیرا گاوها قصد دارند از 32 تا 36 دلار اصلاح کنند. بالاترین سطح روزانه 36 دلار تنها یک نقطه ناچیز از پایین ترین سطح نوسان سپتامبر در 36 دلار است ، بنابراین ما باید در طول روز انتظار شانس بیشتری برای شکست بیشتر از این سطح را داشته باشیم. برخی از مقالات ما در مورد Bitcoin بسته بندی شده ، NFT ها و عدم تمرکز را بخوانید.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.