منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink: LINK/USD برای غلبه بر سطح قیمت 24 دلار تلاش می کند

تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink: LINK/USD برای غلبه بر سطح قیمت 24 دلار تلاش می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • فشار عقب نشینی به سمت خط روند 20 تا 22 دلار.
  • محدوده معاملاتی تنگ و نوسان کم
  • کانال اصلی صعودی Chainlink بالای 25 دلار است

تجزیه و تحلیل قیمت زنجیره ای: بررسی کلی قیمت

پیوند زنجیره ای (LINK) پس از آنکه گاوها نتوانستند روند صعودی خود را در 23.51 دلار حفظ کنند ، از میانگین متحرک نمایی 200 روزه پایین آمد. احساس کلی در نمودار روزانه منفی است و نشان می دهد که خرس ها همچنان قیمت خود را به زیر خط روند اصلی 20 تا 22 دلار کاهش می دهند.

شاخص قدرت نسبی در نمودار زنجیره ای از منطقه خنثی تنظیم می شود و به سمت منطقه خرید بیش از حد پیش می رود. در حال حاضر ، RSI به 45 نشان می دهد. در همین حال ، الگوی فعلی تلاش Chainlink برای تحکیم از نوسان دیروز تا پایین 20 دلار است.

این تجمیع به خروج از یک روند نزولی گسترده تر در خط روند 4 هفته ای پس از سقوط LINK از بالاترین سطح ماه مه 52 دلار ، کمک می کند. به دلیل تمرکز فروشندگان در 22 دلار ، تلاش زیادی بین خریداران برای حفظ حرکت صعودی فراتر از میانگین متحرک وجود دارد.

بازار 24 ساعته این سکه علیرغم افزایش 15 درصدی که در پایان نمودار دیروز رخ داد ، بسیار نزولی بود. این باعث شد تا گاوها در چند دقیقه ابتدایی اولین معاملات اولیه به بالاترین سطح خود در روز 23.71 دلار برسند.

علاوه بر این ، قیمت زیر میانگین متحرک ساده 50 روزه و 100 روزه است ، که بیشتر نشان دهنده یک بازار نزولی قوی است.

حرکت قیمت زنجیره ای در 24 ساعت گذشته

Chainlink از ابتدای روز در محدوده محدود معامله شده است. هر دو نوار بالا و پایین بولینگر منقبض شده و شمعدان ها در زیر خط وسط گیر کرده اند. قیمت بازار اولیه 23.71 دلار است که بالاترین سطح روزانه را نیز نشان می دهد.

فقط یک نقطه تفاوت بین بالا و پایین روزانه وجود دارد که نشان دهنده عدم فعالیت و نوسان کم در بازار است. گاوها تلاش می کنند تا بالای حمایت 22.7 دلاری باقی بمانند تا کانال نزولی ایجاد شده در نمودار 5 روزه را از بین ببرند.

در طول زمان مطبوعات ، Chainlink در تلاش است تا قیمت صعودی بالای 23.5 دلار را حفظ کند و مقاومت سربار را در 24 دلار شکست دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت زنجیره ای
منبع: TradingView

اگر گاوها در سطح پشتیبانی فعلی قدرت خود را از دست بدهند ، سقوط زیر 20 دلار در طرفین است. اگر این اتفاق بیفتد ، تمام حجم خریداران پراکنده می شود و بازار زنجیره ای با فروشندگان متمرکز می شود. این می تواند افت قیمت را تا مرز 16 و 17 دلار افزایش دهد.

تجزیه و تحلیل نمودار قیمت 4 ساعته Chainlink

در تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Chainlink ، خط آبی از بالای صفر عبور کرده و نشان دهنده سیگنال خرید گاوها است. RSI همچنان در حال حرکت بالای 45 است. در زمان نگارش این مقاله ، Chainlink با قیمت 23.43 دلار معامله می شود.

نتیجه تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink: چه انتظاری برای Chainlink دارید؟

کانال صعودی عمده Chainlink بالای 25 دلار است. ایجاد مقاومت بین قیمت فعلی و نوک مثلث صعودی ناشی از نقد شدن خرس ها در سطوح بالای قیمت است. به همین دلیل LINK مدتی است که زیر SMA 50 روزه معامله می شود. حجم بیشتری از خریداران برای حمایت از بازار و حفظ صعودی قوی مورد نیاز است.