منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink: LINK/USD با سبز شدن شمع ها بالای 26.00 دلار معامله می شود

تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink: LINK/USD با سبز شدن شمع ها بالای 26.00 دلار معامله می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت Chainlink برای امروز صعودی است زیرا حمایت 24.5 دلار همچنان قوی است.
  • بازار عمومی ارزهای رمزنگاری شده نیز در حال افزایش است.
  • مقاومت زیادی بین 25.50 دلار – 26.50 دلار وجود دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink: بررسی کلی قیمت

تحلیل قیمت Chainlink برای امروز صعودی است زیرا حمایت 24.5 دلاری همچنان سکه را از منفی بیشتر محافظت می کند. بنابراین ، ما پیش بینی می کنیم که LINK/USD روند صعودی داشته باشد و حداکثر قیمت 27 مه در 35 دلار را دوباره آزمایش کنیم.

بازار عمومی ارزهای رمزنگاری شده رو به افزایش است. Axis Infinity (AXS) بهترین بازیگر از جمله موارد ذکر شده است که از 44 دلار به 74 دلار افزایش یافته است. بیت کوین 1.24 درصد افزایش ارزش داشته است ، در حالی که اتریوم 2 درصد افزایش یافته است. در همین حال ، کاردانو 20 درصد افزایش یافته است و در حال حاضر یکی از بهترین آلت کوین های هفته است.

حرکت قیمت زنجیره ای در 24 ساعت گذشته

LINK/USD در محدوده 24.15 دلار – 26.19 دلار معامله می شود. محدوده محدود نشان دهنده نوسانات خفیف در 24 ساعت گذشته است. علاوه بر این ، حجم معاملات 43.13 درصد افزایش یافت و در مجموع به 1.41 میلیارد دلار رسید. Coinmarket Cap سکه را در مجموع با ارزش بازار 11.5 میلیارد دلار در رتبه 12 قرار می دهد.

نمودار قیمت 4 ساعته Chainlink

در نمودار 4 ساعته ، می توان اقدام قیمت Chainlink را آزمایش کرد که سعی می کند 26.02 دلار را آزمایش کند ، زیرا سعی می کند بر رد فوری در بالاترین سطح 26.19 دلار غلبه کند ، که نشان دهنده احتمال بالای ادامه صعودی در ساعات نزدیک است.

تجزیه و تحلیل قیمت زنجیره ای با یک تقویت صعودی همراه است و در چند هفته گذشته صادق بوده است. این سکه در ابتدای ماه آگوست نزدیک به 20 دلار پشتیبانی قوی ایجاد کرد. در حال حاضر ، منطقه قیمتی 24 دلاری به عنوان پشتیبان اصلی تز تدریجی صعودی است که در نمودار 4 ساعته شکل می گیرد.

مقاومت زیادی بین 25.50 دلار – 26.50 دلار وجود دارد. اگر گاوها بتوانند حجم کافی از خریداران را در خود جای دهند ، احتمال بالا رفتن از هر دو سطح مقاومت در منطقه 27 دلاری زیاد است.

با این حال ، معامله گران Chainlink باید در حال حاضر صبورانه منتظر ظهور مجدد خریداران باشند و از موانع قیمت 26.50 دلار عبور کنند. عدم تحکیم بیشتر از این نقطه می تواند یک حرکت نزولی را تأیید کرده و قیمت را بین 21.5 تا 22.5 دلار به سمت منطقه عرضه بکشاند. تا زمان نگارش این مقاله ، Chainlink در برابر دلار آمریکا 26.01 دلار معامله می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت زنجیره ای
منبع: TradingView

نتیجه تجزیه و تحلیل قیمت زنجیره ای

تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink نشان می دهد که در حال حاضر روند صعودی وجود دارد زیرا گاوها تلاش می کنند حمایت بیشتری را در برابر مقاومت فعلی 26.50 دلار تقویت کنند. این حمایت ممکن است به بالای 27 دلار برسد و به گاوها کمک می کند تا راه را برای بهبود سریع از سقوط ماه مه باز کنند. در همین حال ، ما می توانیم پیش بینی کنیم که Chainlink در طول روز با بالاترین سطح تصحیح شود و بیشتر از 26 دلار حرکت کند.