منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink: LINK 25 دلار را مجدداً به عنوان پشتیبانی مجدداً آزمایش می کند و برای تجمع دیگری آماده می شود؟

تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink: LINK 25 دلار را مجدداً به عنوان پشتیبانی مجدداً آزمایش می کند و برای تجمع دیگری آماده می شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • LINK به بالاترین سطح خود در حدود 27 دلار رسید.
  • LINK/USD یک شبه بازگردانده شد تا 25 دلار به عنوان پشتیبانی مجدداً آزمایش شود.
  • امروز بازار برای فشارهای بیشتر آماده است.

تحلیل قیمت Chainlink برای امروز صعودی است زیرا بازگشت به حمایت 25 دلاری یک شبه پس از رسیدن به بالاترین سطح در روز گذشته ، یک شبه مشاهده شد. بنابراین ، ما انتظار داریم که LINK/USD در اواخر امروز به حرکت خود ادامه دهد و حرکت خود را به سمت مقاومت اصلی بعدی در 33 دلار ادامه دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink: LINK 25 دلار را مجدداً به عنوان پشتیبانی مجدداً آزمایش می کند و برای تجمع دیگری آماده می شود؟  1
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار ارزهای رمزنگاری شده در 24 ساعت گذشته در حالی که خرس ها یک شبه بازار را در دست گرفتند ، قرمز شد. بیت کوین 2 درصد کاهش یافته است ، در حالی که اتریوم 2.3 درصد کاهش یافته است. Ripple (XRP) با 12.8 درصد افزایش در بین بهترین بازیگران قرار دارد.

حرکت قیمت Chainlink در 24 ساعت گذشته: Chainlink به مقاومت قبلی 25 دلار باز می گردد

LINK/USD در محدوده 24.98 دلار – 27.32 دلار معامله می شود که نشان دهنده نوسان خوب در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 6 درصد افزایش یافته و به 1.445 میلیارد دلار رسیده است ، در حالی که سرمایه کل بازار حدود 11.4 میلیارد دلار معامله می شود و درنتیجه رتبه 14 بازار را به خود اختصاص می دهد.

نمودار 4 ساعته LINK/USD: LINK آماده افزایش بیشتر است؟

در نمودار 4 ساعته ، می توانیم قیمت Chainlink را که مجدداً مقاومت قبلی را مورد آزمایش مجدد قرار داده است ، به عنوان حمایتی برای آمادگی برای تجمع دیگری در اواخر امروز مشاهده کنیم.

تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink: LINK 25 دلار را مجدداً به عنوان پشتیبانی مجدداً آزمایش می کند و برای تجمع دیگری آماده می شود؟
LINK/USD نمودار 4 ساعته. منبع: TradingView

پس از آنکه قیمت پایین نوسان قیمت در 13.4 دلار تعیین شد ، طی هفته های گذشته بیش از 100 درصد افزایش قیمت در بازارهای زنجیره ای صورت گرفت. دیروز ، LINK/USD پس از تجمع چند روزه دیگر از پشتیبانی 22 دلار ، به مرز 27 دلار رسید.

این پیشرفت قیمت نشان می دهد که گاوها هنوز تحت کنترل هستند و می توانیم در اواخر این ماه صعود بیشتری داشته باشیم. در طول شب ، LINK/USD بار دیگر حرکت کرد و مقاومت قبلی 25 دلار را به عنوان پشتیبانی مجدداً آزمایش کرد.

از آنجا که قیمت بالاتری دیگر تعیین شد و روند نزولی بیشتر اوایل امروز رد شد ، می توان انتظار داشت که قیمت Chainklink طی 24 ساعت آینده مجددا افزایش یابد و سعی کنیم در هفته های بعد به مقاومت قابل توجه بعدی در حدود 33 دلار برسیم.

تجزیه و تحلیل قیمت زنجیره ای: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت زنجیره ای امروز صعودی است چرا که بازگشت به مقاومت قبلی 25 دلاری یک شبه مشاهده شد و روند نزولی اوایل امروز رد شد. بنابراین ، ما انتظار داریم که LINK/USD امروز نیز به روند صعودی خود ادامه دهد و بالاترین رکورد هفتگی را تعیین کند.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Litecoin هستید ، مقالات ما را در مورد آینده بیت کوین ، بیت کوین فیزیکی و همچنین اثبات سهام در مقابل اثبات کار بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. Ramzifa.ir هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.