منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink: LINK یک مسیر منفی را با 7.6 دلار شروع می کند

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink: LINK یک مسیر منفی را با 7.6 دلار شروع می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink برای 1 آگوست 2022، بازار را به دنبال یک حرکت نزولی جزئی، به دست آوردن مقداری حرکت مثبت، نشان می دهد که نشان دهنده افزایش مثبت برای بازار LINK است. قیمت ChainLink طی چند ساعت گذشته منفی بوده است. در 31 جولای 2022، قیمت از 8 دلار به 7.5 دلار سقوط کرد. با این حال، بازار خیلی زود شروع به افزایش ارزش کرد و بیشتر ارزش خود را به دست آورد. علاوه بر این، ChainLink به اوج خود رسیده و به 7.6 دلار رسیده است، فقط از مرز 8 دلار دور شده است.

قیمت فعلی ChainLink 7.6 دلار با حجم معاملات 476,692,576 دلار است. Chainlink در 24 ساعت گذشته 1.40 درصد کاهش داشته است. ChainLink در حال حاضر با ارزش بازار زنده 3,613,991,413 دلار در رتبه 23 قرار دارد.

خلاصه نشانه

نمونه ویجت ITB

window.itb_widget=window.itb_widget||{init:t=>{const e=document.createElement(“script”);e.async=!0,e.type=”text/javascript”,e.src=” https://app.intotheblock.com/widget.js”,e.onload=function(){window.itbWidgetInit

LINK/USD تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته: آخرین تحولات

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink نوسانات بازار را پس از یک حرکت بسته نشان می دهد. این به این معنی است که قیمت ChainLink کمتر مستعد حرکت به سمت هر دو حالت افراطی است و پویایی ثابتی را نشان می‌دهد. حد بالای باند Bollinger 8.1 دلار است که قوی ترین مقاومت برای LINK است. برعکس، حد پایین باند بولینگر 7.5 دلار است که قابل توجه ترین پشتیبانی برای LINK است.

به نظر می‌رسد قیمت LINK/USD زیر قیمت میانگین متحرک حرکت می‌کند که نشان‌دهنده یک حرکت نزولی است. به نظر می رسد روند بازار تحت سلطه خرس ها باشد. به نظر می رسد قیمت LINK/USD به سمت پایین حرکت می کند که نشان دهنده کاهش بازار است. به نظر می رسد بازار پتانسیل نزولی را نشان می دهد. قیمت به سمت حمایت حرکت می کند که سعی در شکستن آن دارد که ممکن است باعث حرکت معکوس شود. گاوها ممکن است هنوز فرصتی داشته باشند.

تصویر 2
LINK/USD نمودار قیمت 4 ساعته منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink نشان می‌دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 53 است که نشان‌دهنده ثبات سهام ارز دیجیتال است. این بدان معنی است که ارز دیجیتال در منطقه خنثی مرکزی قرار می گیرد. علاوه بر این، به نظر می رسد RSI به سمت پایین حرکت می کند که نشان دهنده کاهش بازار است. غلبه فعالیت فروش باعث کاهش امتیاز RSI می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink برای 1 روز

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink نوسانات بازار را به دنبال یک حرکت فزاینده نشان می دهد، به این معنی که قیمت ChainLink مستعد تجربه تغییرات متغیر در هر دو حد است. حد بالای باند Bollinger 7.9 دلار است که به عنوان قوی ترین مقاومت LINK عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر 5.8 دلار است که قابل توجه ترین پشتیبانی برای LINK است.

به نظر می رسد قیمت LINK/USD بر روی قیمت میانگین متحرک حرکت می کند، که نشان دهنده یک حرکت صعودی است. به نظر می رسد روند بازار در چند روز اخیر پویایی صعودی را نشان داده است. قیمت به سمت پایین حرکت کرد و بازار نوسانات خود را باز کرد. این تغییر می تواند نقش مهمی در توسعه ChainLink داشته باشد. با این حال گاوها توانسته اند روند خود را حفظ کنند.

تصویر 3
نمودار قیمت 1 روزه LINK/USD منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 60 است که نشان دهنده یک ارز دیجیتال با ثبات است. این بدان معناست که ارز دیجیتال بالا در ناحیه خنثی بالایی قرار دارد. علاوه بر این، به نظر می رسد مسیر RSI به یک حرکت خطی تغییر کرده است. امتیاز ثابت RSI همچنین به معنای فعالیت های خرید و فروش معادل است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت ChainLink

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که ارز دیجیتال از یک روند نامشخص پیروی می کند و فضای زیادی برای فعالیت در هر دو طرف دارد. علاوه بر این، به نظر می رسد شرایط فعلی بازار از رویکردی اندکی منفی پیروی می کند، زیرا پتانسیل حرکت به سمت افراطی کاهش ارزش را نشان می دهد.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.