منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink: LINK یک شبه به 22.5 دلار افزایش می یابد ، امروز برای بازگشت آهسته تنظیم شده است؟

تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink: LINK یک شبه به 22.5 دلار افزایش می یابد ، امروز برای بازگشت آهسته تنظیم شده است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • LINK دیروز به 22.5 دلار افزایش یافت.
  • پیوند زنجیره ای امروز زودتر به پهلو حرکت کرد.
  • بازار برای اصلاح دیگری آماده شده است.

تجزیه و تحلیل قیمت زنجیره ای نشان می دهد که روند صعودی طی 24 ساعت آینده ادامه خواهد داشت زیرا صعود بیشتر دیروز پس از صعود قوی از بالاترین سطح ماهانه 21 دلار رد شد.

تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink: LINK یک شبه به 22.5 دلار افزایش می یابد ، امروز برای بازگشت آهسته تنظیم شده است؟  6
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار ارزهای رمزنگاری شده در 24 ساعت گذشته با شتاب صعودی قوی معامله شده است. بیت کوین 6.67 درصد و اتریوم 5.24 درصد رشد کردند. در همین حال ، Binance Coin (BNB) با 7.73 درصد افزایش در بین بهترین بازیگران قرار دارد.

حرکت قیمت Chainlink در 24 ساعت گذشته: Chainlink صعود بیش از 22 دلار را رد کرد

LINK/USD در محدوده 20.99 دلار – 22.65 دلار معامله می شود که نشان دهنده نوسان خفیف طی 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 52.58 درصد افزایش یافته و بالغ بر 1.6 میلیارد دلار است ، در حالی که سرمایه کل بازار حدود 9.68 میلیارد دلار معامله می شود و این ارز رمزنگاری شده را در مجموع در رده چهاردهم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته LINK/USD: LINK آماده برای بازبینی مجدد است؟

در نمودار 4 ساعته ، می بینیم که قیمت Chainlink در 24 ساعت گذشته با صعود بیشتری روبرو شده است ، که نشان دهنده بهبود آینده است.

تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink: LINK یک شبه به 22.5 دلار افزایش می یابد ، که قرار است امروز دوباره بازگردانده شود؟
نمودار 4 ساعته LINK/USD. منبع: TradingView

اقدام قیمت Chainlink در هفته گذشته با یک حرکت صعودی قوی معامله شد. پس از آنکه نوسان کمی بیشتر در حدود 13.5 دلار تعیین شد ، LINK/USD بیش از 60 درصد افزایش یافت تا اینکه دیروز به نقطه 22.5 دلار رسید.

از نقطه 22.5 دلار ، LINK/USD یک شبه بیشتر صعود کرد و به آرامی شروع به حرکت کرد. در حال حاضر ، قیمت Chainlink به زیر مقاومت 22 دلار بازگشته است و احتمالاً نزولی بیشتر در پی خواهد داشت.

به طور کلی ، این توسعه قیمت نشان می دهد که در روزهای آینده شاهد حرکت نزولی خواهیم بود. LINK/USD به احتمال زیاد مجدداً مقاومت قبلی را در حدود 22 دلار به عنوان پشتوانه آزمایش می کند. از آنجا ، ماه آینده می توانیم فشار بیشتری را شاهد باشیم.

تجزیه و تحلیل قیمت زنجیره ای: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت زنجیره ای نشان می دهد حرکت نزولی در روزهای آینده ادامه خواهد داشت زیرا صعود بیشتر اوایل امروز پس از صعود قوی دیروز رد شد. بنابراین ، ما انتظار داریم که LINK/USD به مرز 20 دلار بازگردد و سعی کند کمترین سطح دیگری را تعیین کند.

در حالی که منتظر بازگشت مجدد Chainlink هستید ، راهنمای ما را در مورد مزایای DeFi ، هزینه های بیت کوین و همچنین مقاله ای در مورد Satoshi Nakamoto بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. Ramzifa.ir هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.