منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink: LINK پویایی ثابت را در 9.2 دلار نشان می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink: LINK پویایی ثابت را در 9.2 دلار نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink برای 14 آگوست 2022، بازار را به دنبال یک حرکت صعودی کامل، به دست آوردن شتاب مثبت قابل توجه، نشان می دهد که نشان دهنده افزایش مثبت برای بازار LINK است. قیمت ChainLink طی چند ساعت گذشته مثبت بوده است. در 13 آگوست 2022، قیمت از 8.9 دلار به 9.4 دلار افزایش یافت. با این حال، بازار خیلی زود شروع به افزایش ارزش کرد و ارزش بیشتری پیدا کرد. علاوه بر این، ChainLink به اوج خود رسیده و به 9.2 دلار رسیده است، فقط از 9.5 دلار فاصله گرفته است.

قیمت فعلی ChainLink 9.2 دلار با حجم معاملات 289,970,006 دلار است. Chainlink در 24 ساعت گذشته 0.39% افزایش داشته است. ChainLink در حال حاضر با ارزش بازار زنده 4,347,308,312 دلار در رتبه 23 قرار دارد.

LINK/USD تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته: آخرین تحولات

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink نوسانات بازار را به دنبال یک حرکت باز نشان می دهد. این بدان معنی است که قیمت ChainLink بیشتر مستعد حرکت به سمت هر دو افراطی است و پویایی فزاینده ای را نشان می دهد. حد بالای باند Bollinger 9.4 دلار است که قوی ترین نقطه مقاومت برای LINK است. برعکس، حد پایین باند بولینگر 8.8 دلار است که قوی ترین نقطه پشتیبانی برای LINK است.

به نظر می رسد قیمت LINK/USD بر روی قیمت میانگین متحرک حرکت می کند، که نشان دهنده یک حرکت صعودی است. به نظر می رسد روند بازار تحت سلطه گاوها باشد. به نظر می رسد قیمت LINK/USD به سمت بالا حرکت می کند که نشان دهنده افزایش بازار است. به نظر می رسد بازار پتانسیل صعودی را نشان می دهد. با این حال، به نظر می رسد بازار شکسته شده است زیرا قیمت LINK از حد بالایی بازار فراتر رفته است.

تصویر 112
LINK/USD نمودار قیمت 4 ساعته منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 58 است که نشان دهنده ثبات بازار ارزهای دیجیتال است. این بدان معنی است که ارز دیجیتال در منطقه خنثی بالایی قرار می گیرد. علاوه بر این، به نظر می رسد RSI به سمت پایین حرکت می کند که نشان دهنده کاهش بازار است. تسلط فعالیت فروش باعث کاهش امتیاز RSI می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink برای 1 روز

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink نوسانات بازار را به دنبال یک حرکت فزاینده نشان می دهد، به این معنی که قیمت ChainLink مستعد تجربه تغییرات متغیر در هر دو حد است. حد بالای باند بولینگر 9.7 دلار است که به عنوان قوی ترین نقطه مقاومت LINK عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر 6.3 دلار است که قوی ترین نقطه پشتیبانی برای LINK است.

به نظر می رسد قیمت LINK/USD بر روی قیمت میانگین متحرک حرکت می کند، که نشان دهنده یک حرکت صعودی است. به نظر می رسد روند بازار در چند روز اخیر پویایی صعودی را نشان داده است. در نتیجه، بازار رویکرد مثبتی را اتخاذ کرده است. با این حال، دیروز روند تقریباً تغییر کرد، قیمت شروع به حرکت صعودی کرد و بازار نوسانات خود را باز کرد. این تغییر می تواند نقش مهمی در توسعه ChainLink داشته باشد. با این حال، قیمت تلاش می کند تا نوار مقاومتی بازار را بشکند که ممکن است پویایی بازار را به طور کامل معکوس کند.

تصویر 113
نمودار قیمت 1 روزه LINK/USD منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 69 است که نشان دهنده ارزش گذاری بیش از حد ارز دیجیتال است. این بدان معنی است که ارز دیجیتال در منطقه ارزش گذاری بیش از حد سقوط می کند. علاوه بر این، به نظر می رسد مسیر RSI به یک حرکت خطی تغییر کرده است. امتیاز RSI ثابت همچنین به معنای فعالیت های فروش غالب است. بنابراین، انتظار می رود RSI کاهش یابد زیرا قیمت برای مدت طولانی متورم نمی شود. کاهش انتظار می رود.

نتیجه گیری تحلیل قیمت ChainLink

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که ارز دیجیتال از یک روند صعودی پیروی می کند و فضای زیادی برای فعالیت در حد مثبت دارد. علاوه بر این، به نظر می‌رسد شرایط فعلی بازار از رویکردی مثبت پیروی می‌کند، زیرا پتانسیل حرکت به سمت هر یک از افراط‌های صعودی را نشان می‌دهد.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.