منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink: LINK پشتیبانی 25 دلار را پس می گیرد ، آیا حرکت نزولی پایان یافته است؟

تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink: LINK پشتیبانی 25 دلار را پس می گیرد ، آیا حرکت نزولی پایان یافته است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت زنجیره ای برای امروز صعودی است.
  • در حال حاضر ، این سکه تلاش می کند حمایت خود را با 25 دلار پس بگیرد.
  • پشتیبانی اکنون به 24 دلار تغییر کرده است که شکسته نشده است.

Chainlink یکی از محبوب ترین ارزهای رمزنگاری شده است که مردم به طور مداوم به دنبال آن هستند. برای امروز ، تحلیل قیمت Chainlink ما صعودی است زیرا پشتیبانی 24 دلار در 24 ساعت گذشته شکسته نشده است.

اگرچه در شرایط نزولی اخیر که بازار را فرا گرفت ، بیت کوین از 50.5 هزار دلار تا 46.5 هزار دلار کاهش یافت. با سقوط بیت کوین ، Chainlink نیز از 26.7 دلار به 24 دلار رسید که هنوز شکسته نشده است.

Chainlink نتوانست مقاومت خود را در $ 26.7 شکست و ما شاهد صعودی در زیر حمایت $ 25 بودیم. پس از سقوط به زیر محدوده حمایتی 25 دلار ، سکه توانسته 24 دلار را به عنوان پشتیبانی خود نگه دارد. برای امروز ، بیت کوین از حمایت خود به 46،700 دلار رسیده است و با 47،270 دلار معامله می شود و احساس کلی بازار برای امروز صعودی است.

تجزیه و تحلیل قیمت زنجیره ای نشان می دهد که LINK/USDT پشتیبانی 25 دلار را پس گرفته است

در این تحلیل قیمت Chainlink ، تجزیه و تحلیل دقیق شاخص های فنی روی نمودار 4 ساعته انجام شده است. ما شاخص های عمده ای از جمله MACD ، RSI و باند Bollinger را پوشش داده ایم. از آنجا که بیت کوین توانست پشتیبانی اصلی را حفظ کند ، اکثر سکه ها همان روندی را دنبال کردند که در نمودارهای زیر نشان داده شده است.

تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink: LINK پشتیبانی 25 دلار را پس می گیرد ، آیا حرکت نزولی پایان یافته است؟  1
تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink روی نمودار توسط Tradingview

در نمودار 4 ساعته فوق ، به وضوح می بینیم که قیمت Chainlink در حال حاضر زیر 50 روز و میانگین متحرک 100 روزه معامله می شود و انتظار می رود که LINK/USDT تلاش کند تا میانگین متحرک از دست رفته را پس بگیرد.

همچنین از نمودار بالا مشخص است که قیمت قبلی از انتهای پایین باند Bollinger شروع شد. انتظار می رود که پس از شکستن ، حرکت قیمت به سمت بالا شروع شود.

آن روز با شمع های فروکش کننده قرمز و تصور می شد که حمایت 24 دلار شکسته شود و منجر به یک روز نزولی دیگر شود. اما ، پس از چند شمع قرمز متوالی در نمودار 4 ساعته ، شمع های سبز رنگی مشاهده شد که قیمت جفت LINK/USDT را بالاتر از پشتیبانی قبلی 25 دلار قرار داد.

تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink: LINK پشتیبانی 25 دلار را پس می گیرد ، آیا حرکت نزولی پایان یافته است؟  2
تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink روی نمودار توسط Tradingview

نمودار RSI 43 را نشان می دهد که نشان دهنده یک منطقه نزولی است. حرکت قیمت بالاتر از سطوح بیش از حد فروش قرار گرفت و در حال حاضر با شیب مثبت در حال حرکت است. می توان گفت که قیمت Chainlink در شمع 4 ساعته به سمت منطقه خنثی حرکت می کند که نشان دهنده رشد صعودی است. این بدان معناست که موقعیت خرید بسیار خوبی برای قیمت LINK/USDT است زیرا حول پشتیبانی پس گرفته شده در 25 دلار حرکت می کند.

شاخص جالب MACD نشان می دهد که خط MACD (خط آبی) در حال تلاش برای عبور از خط سیگنال (خط نارنجی) است. این بدان معناست که حرکت قیمت در چند ساعت آینده صعودی خواهد بود. هیستوگرام از 21 آگوست قرمز رنگ شده است ، اما در حال حاضر ، این ممکن است اولین نشانه واگرایی صعودی در MACD باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت زنجیره ای: نتیجه گیری

برای نتیجه گیری تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink برای امروز ، می توان گفت که حرکت قیمت همچنان صعودی خواهد بود و قطعاً خرید خوبی برای امروز است. حمایت 24 دلاری شکسته نشد و در حال حاضر ، حمایت 25 دلاری پس گرفته شده است که این امید را برای رشد بیشتر در کوتاه مدت ایجاد می کند.

برای سرمایه گذاران بلند مدت ، می توانید از پیش بینی قیمت بلند مدت Chainlink ما دیدن کنید که تجزیه و تحلیل مفصلی برای جفت LINK/USDT در سالهای آینده ارائه می دهد. LINK همیشه یک سکه عالی بوده است و اخیراً ، FarmPulsar با Chainlink همکاری کرده است برای کشف فرصت های بیشتر که نشان دهنده رشد قوی در آینده نزدیک است.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.