منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink: LINK پس از نفوذ صعودی قوی 4٪ افزایش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink: LINK پس از نفوذ صعودی قوی 4٪ افزایش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink برای 14 دسامبر 2022، بازار را به دنبال یک حرکت صعودی نشان می دهد، حرکت رو به افزایش را نشان می دهد، که نشان دهنده مثبت بودن بازار LINK است. قیمت ChainLink طی چند ساعت گذشته نزولی بوده است. در 13 دسامبر 2022، قیمت از 7 دلار به 6.7 دلار رسید. با این حال، پس از مدت کوتاهی ارزش بازار افزایش یافت و ارزش بیشتری به دست آورد. علاوه بر این، ChainLink افزایش یافته و به 6.89 دلار رسیده است، فقط به مرز 7 دلار رسیده است.

قیمت فعلی ChainLink 6.89 دلار است و حجم معاملات آن 283,685,484 دلار است. Chainlink در 24 ساعت گذشته 4.69 درصد رشد داشته است. ChainLink در حال حاضر با ارزش بازار زنده 3,499,949,284 دلار در رتبه 21 قرار دارد.

LINK/USD تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته: آخرین تحولات

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink نوسانات بازار را به دنبال حرکت کنستانس نشان می دهد. این بدان معنی است که قیمت ChainLink نه کمتر و نه بیشتر مستعد حرکت به سمت هر دو افراطی است و پویایی خفته را نشان می دهد. حد بالای باند بولینگر 7 دلار است که قوی ترین نقطه مقاومت برای LINK است. برعکس، حد پایین باند بولینگر 6.4 دلار است که قوی ترین نقطه پشتیبانی برای LINK است.

به نظر می رسد قیمت LINK/USD بر روی قیمت میانگین متحرک حرکت می کند، که نشان دهنده یک حرکت صعودی است. به نظر می رسد روند بازار تحت سلطه گاوها باشد. علاوه بر این، به نظر می‌رسد قیمت LINK/USD به صورت خطی در حال حرکت است که بازار باثباتی را نشان می‌دهد. به نظر می رسد بازار پتانسیل صعودی را نشان می دهد.

تصویر 277
LINK/USD چت قیمت 4 ساعته منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 54 یک بازار ارز دیجیتال با ثبات را نشان می دهد. این بدان معنی است که ارز دیجیتال در منطقه خنثی بالایی قرار دارد. علاوه بر این، به نظر می رسد RSI به صورت خطی حرکت می کند، که نشان دهنده یک بازار ثابت است. هم ارزی فعالیت های خرید و فروش باعث می شود که امتیاز RSI در حالت خاموش بماند.

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink برای 1 روز

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink نوسانات بازار را به دنبال یک حرکت کاهشی نشان می دهد، به این معنی که قیمت ChainLink کمتر مستعد تجربه تغییرات متغیر در هر دو حد است. حد بالای باند Bollinger 7.7 دلار است که به عنوان قوی ترین نقطه مقاومت LINK عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر 6.5 دلار است که قوی ترین نقطه پشتیبانی برای LINK است.

به نظر می رسد قیمت LINK/USD بر روی قیمت میانگین متحرک حرکت می کند، که نشان دهنده یک حرکت صعودی است. به نظر می رسد روند بازار طی چند ساعت اخیر روند صعودی را نشان داده است. با این حال، بازار روی یک رویکرد منفی تصمیم گرفته است. در نتیجه امروز مسیر حرکت تغییر کرده است، قیمت به سمت پایین حرکت کرده و بازار نوسانات خود را باز کرده است. این تغییر نقش مهمی در توسعه ChainLink ایفا کرده است. با این حال، قیمت تلاش می کند تا به سمت باند حمایتی بازار حرکت کند و شکست را به دست آورد.

تصویر 278
نمودار قیمت 1 روزه LINK/USD منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 48 است که نشان دهنده یک ارز دیجیتال با ثبات است. این بدان معنی است که ارز دیجیتال در منطقه خنثی بالایی سقوط می کند. علاوه بر این، به نظر می رسد مسیر RSI به یک حرکت خطی تغییر کرده است. امتیاز RSI پایدار همچنین به معنای فعالیت های فروش و خرید معادل است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت ChainLink

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره‌ای نشان می‌دهد که ارز دیجیتال از یک روند ثابت پیروی می‌کند و فضای زیادی برای فعالیت در حد مثبت دارد. علاوه بر این، به نظر می‌رسد که شرایط فعلی بازار از رویکردی خنثی پیروی می‌کند، زیرا پتانسیل حرکت به سمت هر یک از افراط‌های صعودی را نشان می‌دهد. بازار پتانسیل زیادی برای توسعه نسبت به پایان روزافزون بازار نشان می دهد.