منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink: LINK پس از روند صعودی عظیم به 7.08 دلار افزایش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink: LINK پس از روند صعودی عظیم به 7.08 دلار افزایش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای برای 30 می 2022، نشان می دهد که بازار یک حرکت صعودی محکم را دنبال می کند. قیمت Chainlink طی چند ساعت گذشته ثابت مانده است. در 29 مه 2022، قیمت افزایش یافت و از 6.3 دلار به 7.03 دلار رسید، اما مدت کوتاهی پس از آن شتاب مثبت گرفت و زیر مرز 7.2 دلار باقی ماند که نشان دهنده یک حرکت صعودی قدرتمند است. Chainlink یک حرکت مثبت را حفظ می کند.

قیمت فعلی Chainlink 7.08 دلار است و حجم معاملات آن 341,193,983 دلار است. Chainlink در 24 ساعت گذشته 6.57 درصد رشد داشته است. Chainlink در حال حاضر با ارزش بازار واقعی 3,323,087,342 دلار در رتبه 27 قرار دارد.

LINK/USD تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته: آخرین تحولات

تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نوسانات بازار را به دنبال یک حرکت افزایشی جزئی نشان می دهد. این بدان معناست که قیمت Chainlink بیشتر مستعد تغییرات متغیر در هر دو طرف است. حد بالایی باند Bollinger در 7.16 دلار است که به عنوان قوی ترین مقاومت برای LINK عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر 6.07 دلار است که به عنوان اساسی ترین پشتیبانی برای LINK عمل می کند.

به نظر می رسد قیمت LINK/USD بر روی قیمت میانگین متحرک حرکت می کند، که نشان دهنده یک حرکت صعودی است. به نظر می رسد روند بازار در تسلط گاوها باشد. اگرچه به نظر می رسد قیمت LINK/USD پس از شکستن مقاومت در حال حرکت به سمت پایین است، به دلیل شکست اخیر، احتمال زیادی برای حرکت معکوس وجود دارد.

تصویر 581
منبع نمودار قیمت 4 ساعته LINK/USD: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) 61 است که یک سهام ارز دیجیتال با ثبات را نشان می دهد. این بدان معنی است که Chainlink در حال ورود به منطقه بیش از حد ارزش گذاری شده است. علاوه بر این، به نظر می رسد RSI در حال حرکت به سمت پایین است که نشان دهنده کاهش بازار است. کاهش RSI نشان‌دهنده فعالیت‌های فروش غالب و تمایلات احتمالی معکوس است.

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای برای 1 روز: LINK به سمت ثبات حرکت می کند

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نوسانات بازار را به دنبال یک حرکت کاهشی نشان می دهد، به این معنی که قیمت Chainlink کمتر مستعد تجربه تغییرات متغیر در هر دو حد است. حد بالایی باند Bollinger در 7.8 دلار است که به عنوان قوی ترین مقاومت برای LINK عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر 6.2 دلار است که به عنوان اساسی ترین پشتیبانی برای LINK عمل می کند.

به نظر می رسد قیمت LINK/USD بر روی قیمت میانگین متحرک حرکت می کند، که نشان دهنده یک حرکت صعودی است. با این حال، بازار با نوسان کمتر ممکن است برای گاوها مطلوب باشد زیرا آنها شانس خوبی برای حفظ روند خود دارند.

با این حال، به نظر می‌رسد قیمت LINK مسیری صعودی به سمت مقاومت را دنبال می‌کند، که در صورت شکست می‌تواند روند را تغییر دهد. نوسان هزینه در هر جهت بسته به بی ثباتی قیمت در هر جهت، حرکت را تعیین می کند.

تصویر 582
منبع نمودار قیمت 1 روزه LINK/USD: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 40 است که نشان دهنده یک امتیاز پایدار برای ارز دیجیتال است. این بدان معنی است که ارز دیجیتال در منطقه خنثی پایینی سقوط می کند. علاوه بر این، به نظر می رسد مسیر RSI یک حرکت صعودی را دنبال می کند که نشان دهنده افزایش بازار است. افزایش امتیاز RSI همچنین به معنای تسلط بر فعالیت خرید است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لینک زنجیره ای

تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink نشان می دهد که ارز دیجیتال یک روند صعودی قوی را با فضای بسیار بیشتری برای فعالیت های صعودی دنبال می کند. گاوها در حال حاضر بازار را تصاحب کرده‌اند، و کاهش نوسانات به نفع گاوها است و ممکن است بتوانند قیمت LINK را به میزان قابل توجهی افزایش دهند و خرس‌ها را برای پول خود فراری دهند. با این حال، ارز دیجیتال ممکن است به دلیل شکست اخیر دچار افت شود.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.