منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink: LINK پس از اجرای نزولی 2٪ کاهش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink: LINK پس از اجرای نزولی 2٪ کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink برای 11 ژوئیه 2022، بازار را به دنبال حرکت نزولی جزئی، به دست آوردن مقداری حرکت مثبت، نشان می دهد که نشان دهنده افزایش مثبت برای بازار LINK است. قیمت ChainLink طی چند ساعت گذشته منفی بوده است. در 10 جولای 2022، قیمت از 6.3 دلار به 6.1 دلار سقوط کرد. با این حال، بازار خیلی زود شروع به افزایش ارزش کرد و بیشتر ارزش خود را به دست آورد. علاوه بر این، ChainLink به اوج خود رسیده و به 6.26 دلار رسیده است، که فقط از 6.3 دلار فاصله گرفته است.

قیمت فعلی ChainLink 6.26 دلار است و حجم معاملات آن 291,912,674 دلار است. Chainlink در 24 ساعت گذشته 0.24% کاهش داشته است. ChainLink در حال حاضر با ارزش بازار زنده 2,932,533,480 دلار در رتبه 23 قرار دارد.

LINK/USD تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته: آخرین تحولات

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink نوسانات بازار را پس از یک حرکت بسته نشان می دهد. این به این معنی است که قیمت ChainLink کمتر مستعد حرکت به سمت هر دو حالت افراطی است و پویایی ثابتی را نشان می دهد. حد بالای باند Bollinger 6.5 دلار است که قوی ترین مقاومت برای LINK است. برعکس، حد پایین باند بولینگر 6.1 دلار است که قابل توجه ترین پشتیبانی برای LINK است.

به نظر می رسد قیمت LINK/USD بر روی قیمت میانگین متحرک حرکت می کند، که نشان دهنده یک حرکت صعودی است. به نظر می رسد روند بازار تحت سلطه خرس ها باشد. به نظر می رسد قیمت LINK/USD در حال حرکت به سمت بالا است که نشان دهنده افزایش بازار است. به نظر می رسد بازار پتانسیل صعودی را نشان می دهد.

تصویر 93
منبع نمودار قیمت 4 ساعته LINK/ USD: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink نشان می‌دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 45 است که نشان‌دهنده ثبات سهام ارز دیجیتال است. این بدان معنی است که ارز دیجیتال در منطقه خنثی مرکزی قرار می گیرد. علاوه بر این، به نظر می رسد RSI در حال حرکت به سمت بالا است که نشان دهنده افزایش بازار است. غلبه فعالیت خرید باعث افزایش امتیاز RSI می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink برای 1 روز

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink نوسانات بازار را به دنبال یک حرکت کاهشی نشان می دهد، به این معنی که قیمت ChainLink کمتر مستعد تجربه تغییرات متغیر در هر دو حد است. به نظر می رسد بازار در فشار است. حد بالای باند بولینگر 7.1 دلار است که به عنوان قوی ترین مقاومت LINK عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر 5.8 دلار است که قابل توجه ترین پشتیبانی برای LINK است.

به نظر می‌رسد قیمت LINK/USD زیر قیمت میانگین متحرک حرکت می‌کند که نشان‌دهنده یک حرکت نزولی است. به نظر می رسد روند بازار در چند روز اخیر پویایی نزولی را نشان داده است. با این حال، با شروع حرکت قیمت به سمت بالا، و بازار شروع به بستن نوسانات خود کرد، بازار روی یک رویکرد مثبت تصمیم گرفت. این تغییر می تواند نقش مهمی در توسعه ChainLink داشته باشد. با این حال، خرس ها توانسته اند روند خود را حفظ کنند.

تصویر 94
منبع نمودار قیمت 4 ساعته LINK/ USD: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 44 است که نشان دهنده یک ارز دیجیتال پایدار است. این بدان معنی است که ارز دیجیتال در منطقه خنثی مرکزی سقوط می کند. علاوه بر این، به نظر می رسد مسیر RSI به یک حرکت رو به بالا تغییر کرده است. افزایش امتیاز RSI به معنای تسلط بر فعالیت خرید است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت ChainLink

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که ارز دیجیتال از یک روند صعودی پیروی می کند و فضای زیادی برای فعالیت در حد مثبت دارد. علاوه بر این، به نظر می‌رسد که شرایط فعلی بازار از رویکردی مثبت پیروی می‌کند، زیرا پتانسیل حرکت به هر یک از افراط‌های صعودی را نشان می‌دهد. بازار فضای زیادی برای حرکت های مثبت نشان می دهد.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.