منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink: LINK مقاومت را در 7.9 دلار کاهش می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink: LINK مقاومت را در 7.9 دلار کاهش می دهد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink برای 31 اکتبر 2022، بازار را به دنبال یک حرکت صعودی نشان می دهد، حرکت صعودی را نشان می دهد، که نشان دهنده مثبت بودن بازار LINK است. قیمت ChainLink طی چند ساعت گذشته همچنان در حال افزایش بوده است. در 30 اکتبر 2022، قیمت از 7.5 دلار به 7.9 دلار رسید. با این حال، بازار خیلی زود ارزش خود را افزایش داد و با رسیدن به 8.2 دلار ارزش بیشتری به دست آورد. علاوه بر این، ChainLink ارزش خود را از دست داده و به 7.9 دلار رسیده است. فقط روی علامت 8 دلار حرکت می کنیم.

قیمت فعلی ChainLink 7.9 دلار با حجم معاملات 768,903,388 دلار است. Chainlink در 24 ساعت گذشته 5.00% افزایش داشته است. ChainLink در حال حاضر با ارزش بازار زنده 3,920,868,819 دلار در رتبه 21 قرار دارد.

LINK/USD تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته: آخرین تحولات

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink نوسانات بازار را به دنبال یک حرکت باز نشان می دهد. این به این معنی است که قیمت ChainLink مستعد حرکت به سمت هر دو حالت افراطی است و پویایی فزاینده ای را نشان می دهد. حد بالای باند Bollinger 8.2 دلار است که قوی ترین نقطه مقاومت برای LINK است. برعکس، حد پایین باند بولینگر 6.8 دلار است که قوی ترین نقطه پشتیبانی برای LINK است.

به نظر می رسد قیمت LINK/USD بر روی قیمت میانگین متحرک حرکت می کند، که نشان دهنده یک حرکت صعودی است. به نظر می رسد روند بازار تحت سلطه گاوها باشد. با این حال، به نظر می رسد قیمت LINK/USD در حال حرکت به سمت پایین است که نشان دهنده کاهش بیشتر بازار است. به نظر می رسد بازار پتانسیل نزولی را نشان می دهد.

تصویر 438
LINK/USD نمودار قیمت 4 ساعته منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 68 است که نشان دهنده تورم بازار ارزهای دیجیتال است. این بدان معناست که ارز دیجیتال بالاتر از ناحیه خنثی بالایی قرار دارد. علاوه بر این، به نظر می رسد RSI به صورت خطی حرکت می کند، که نشان دهنده یک بازار ثابت است. هم ارزی فعالیت های فروش و خرید باعث افزایش امتیاز RSI می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink برای 1 روز

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink نوسانات بازار را به دنبال یک حرکت فزاینده نشان می دهد، به این معنی که قیمت ChainLink مستعد تجربه تغییرات متغیر در هر دو حد است. حد بالای باند Bollinger 7.7 دلار است که به عنوان یک نقطه پشتیبانی دیگر برای LINK عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر 6.4 دلار است که قوی ترین نقطه پشتیبانی برای LINK است.

به نظر می رسد قیمت LINK/USD بر روی قیمت میانگین متحرک حرکت می کند، که نشان دهنده یک حرکت صعودی است. به نظر می رسد روند بازار در چند روز اخیر پویایی صعودی را نشان داده است. با این حال، بازار روی یک رویکرد مثبت تصمیم گرفته است. در نتیجه امروز مسیر حرکت تغییر کرده است، قیمت پس از شکستن نوار مقاومتی بازار به سمت بالا حرکت کرد. بازار شروع به باز کردن نوسانات خود کرد. این تغییر نقش مهمی در توسعه ChainLink ایفا کرده است. با این حال، قیمت تلاش می کند تا مقاومت را به مقدار قابل توجهی افزایش دهد.

تصویر 439
نمودار قیمت 1 روزه LINK/USD منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 63 است که نشان دهنده ارزش بیش از حد ارز دیجیتال است. این بدان معنی است که ارز دیجیتال بالاتر از منطقه مرکزی خنثی قرار می گیرد. علاوه بر این، به نظر می رسد مسیر RSI به یک حرکت صعودی تغییر کرده است. افزایش امتیاز RSI همچنین به معنای فعالیت های خرید غالب است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت ChainLink

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که ارز دیجیتال یک روند افزایشی را دنبال می کند و فضای زیادی برای فعالیت در انتهای مثبت بازار دارد. علاوه بر این، به نظر می‌رسد شرایط فعلی بازار از یک رویکرد افزایشی گسترده پیروی می‌کند، زیرا پتانسیل حرکت به سمت افراط صعودی را نشان می‌دهد. بازار پتانسیل زیادی برای رشد نسبت به پایان روزافزون بازار نشان می دهد.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.