منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink: LINK شتاب مثبت در 6.6 دلار به دست می آورد

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink: LINK شتاب مثبت در 6.6 دلار به دست می آورد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink برای 27 می 2022، بازار را به دنبال یک حرکت نزولی نشان می‌دهد که حرکت مثبتی را به دست می‌آورد، که نشان‌دهنده افزایش مثبت برای بازار LINK است. قیمت ChainLink طی چند ساعت گذشته منفی بوده است. در 26 می 2022، قیمت سقوط کرد و از 7.06 دلار به 6.27 دلار رسید. با این حال، بازار خیلی زود شروع به افزایش ارزش کرد و بیشتر ارزش خود را به دست آورد. علاوه بر این، ChainLink به اوج خود رسیده و به 6.6 دلار رسیده است، فقط از مرز 6.8 دلار دور شده است.

قیمت فعلی ChainLink 6.6 دلار با حجم معاملات 450,004,315 دلار است. Chainlink در 24 ساعت گذشته 2.27 درصد کاهش داشته است. ChainLink در حال حاضر با ارزش بازار زنده 3,047,472,135 دلار در رتبه 27 قرار دارد.

LINK/USD تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته: آخرین تحولات

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink نوسانات بازار را به دنبال یک حرکت غیرفعال نشان می دهد. این بدان معنی است که قیمت ChainLink در برابر حرکت به سمت هر یک از این دو حالت مقاوم می شود و پویایی ثابتی را نشان می دهد. حد بالایی باند Bollinger در 7.4 دلار است که به عنوان قوی ترین مقاومت برای LINK عمل می کند. برعکس، حد پایین باند Bollinger در 6.3 دلار است که به عنوان اساسی ترین پشتیبانی برای LINK عمل می کند.

به نظر می‌رسد قیمت LINK/USD زیر قیمت میانگین متحرک حرکت می‌کند که نشان‌دهنده یک حرکت نزولی است. به نظر می رسد روند بازار تحت سلطه خرس ها باشد. به نظر می رسد قیمت LINK/USD در حال حرکت به سمت بالا است که نشان دهنده افزایش بازار است. به نظر می رسد بازار پتانسیل صعودی را نشان می دهد و این روند ممکن است به زودی به نفع یک حرکت مثبت تغییر کند.

تصویر 521
تصویر 521

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 41 است که یک سهام ارز دیجیتال با ثبات را نشان می دهد. این بدان معنی است که ارز دیجیتال در منطقه خنثی پایینی قرار می گیرد. علاوه بر این، به نظر می رسد که RSI به سمت بالا حرکت می کند که نشان دهنده افزایش بازار است. تسلط فعالیت خرید باعث افزایش امتیاز RSI می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت زنجیره لینک برای 1 روز: نزولی بازار

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink نوسانات بازار را به دنبال یک حرکت کاهشی نشان می دهد، به این معنی که قیمت ChainLink کمتر مستعد تجربه تغییرات متغیر در هر دو حد است. حد بالایی باند Bollinger در 8.9 دلار است که به عنوان قوی ترین مقاومت برای LINK عمل می کند. برعکس، حد پایین باند Bollinger در 5.7 دلار است که به عنوان اساسی ترین پشتیبانی برای LINK عمل می کند.

به نظر می‌رسد قیمت LINK/USD زیر قیمت میانگین متحرک حرکت می‌کند که نشان‌دهنده یک حرکت نزولی است. به نظر می رسد روند بازار در چند روز اخیر پویایی نزولی را نشان داده است. در نتیجه، بازار رویکردی منفی را اتخاذ کرده است. با این حال، دیروز روند تقریباً تغییر کرد، قیمت شروع به حرکت صعودی کرد و بازار شروع به بستن نوسانات خود کرد. این تغییر می تواند نقش مهمی در توسعه ChainLink داشته باشد. با این حال، خرس ها توانسته اند روند خود را حفظ کنند.

تصویر 520
منبع نمودار قیمت 1 روزه LINK/USD: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 33 است که نشان دهنده یک ارز دیجیتال با ثبات است. این بدان معنی است که ارز دیجیتال در منطقه خنثی پایینی سقوط می کند. علاوه بر این، به نظر می رسد مسیر RSI به سمت یک حرکت خفیف به سمت بالا تغییر کرده است. افزایش امتیاز RSI همچنین به معنای فعالیت خرید غالب است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت ChainLink

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که ارز دیجیتال از یک روند نزولی پیروی می کند و فضای زیادی برای فعالیت در حد مثبت دارد. علاوه بر این، به نظر می‌رسد که شرایط فعلی بازار از رویکرد مثبتی پیروی می‌کند، زیرا پتانسیل حرکت به هر یک از افراط‌های صعودی را نشان می‌دهد.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.