منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink: LINK در 7.2 دلار خراب می شود

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink: LINK در 7.2 دلار خراب می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای برای 11 ژوئن 2022، نشان می دهد که بازار یک حرکت صعودی کامل را دنبال می کند. قیمت Chainlink طی چند ساعت گذشته به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. با این حال، روند در حال حاضر دارای پویایی کاهش ارزش است. در 10 ژوئن 2022، قیمت سقوط کرد و از 9.4 دلار به 8 دلار رسید. با این حال، مدت کوتاهی پس از آن، شتاب مثبتی به دست آورد و در زیر مرز 8 دلار باقی ماند که به معنای حرکت نزولی نامشخص است. Chainlink یک حرکت منفی را حفظ می کند.

قیمت فعلی Chainlink 7.2 دلار با حجم معاملات 706,690,490 دلار است. Chainlink در 24 ساعت گذشته 14.41 درصد کاهش داشته است. Chainlink در حال حاضر با ارزش بازار واقعی 3,374,720,829 دلار در رتبه 22 قرار دارد.

LINK/USD تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته: آخرین تحولات

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نوسانات بازار را به دنبال یک حرکت افزایشی عظیم نشان می دهد. این به این معنی است که قیمت Chainlink به طور قابل توجهی مستعد تغییرات متغیر در هر دو طرف است. حد بالای باند بولینگر 9.8 دلار است که به عنوان قوی ترین مقاومت برای LINK عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر 7.26 دلار است که به عنوان نقطه مقاومت دیگری برای LINK عمل می کند.

به نظر می‌رسد قیمت LINK/USD زیر قیمت میانگین متحرک حرکت می‌کند که نشان‌دهنده یک حرکت نزولی است. به نظر می رسد روند بازار بار دیگر به دست خرس ها سپرده شده است. با این حال، به نظر می رسد قیمت LINK/USD پس از شکستن حمایت در چند ساعت گذشته، در حال حرکت به سمت پایین است.

تصویر 193
منبع نمودار قیمت 4 ساعته LINK/USD: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) 33 است که یک سهام ارز دیجیتال با ثبات را نشان می دهد. این بدان معنی است که Chainlink وارد منطقه کم ارزش شده است. علاوه بر این، به نظر می رسد RSI اندکی به سمت بالا حرکت می کند، که نشان دهنده رشد تدریجی بازار است. افزایش RSI نشان دهنده فعالیت های خرید غالب و حرکت احتمالی به سمت ثبات ارز دیجیتال است

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink برای 1 روز

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نوسانات بازار را به دنبال یک حرکت کاهشی نشان می دهد، به این معنی که قیمت Chainlink کمتر مستعد تجربه تغییرات متغیر در هر دو حد است. حد بالای باند Bollinger 8.9 دلار است که به عنوان قوی ترین مقاومت برای LINK عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر 5.8 دلار است که قابل توجه ترین پشتیبانی برای LINK است.

به نظر می‌رسد قیمت LINK/USD زیر قیمت میانگین متحرک حرکت می‌کند که نشان‌دهنده یک حرکت نزولی است. با این حال، بازار با نوسان کمتر ممکن است برای خرس‌ها مطلوب باشد زیرا آنها شانس خوبی برای حفظ روند خود دارند.

با این حال، به نظر می‌رسد قیمت LINK مسیری نزولی را به سمت حمایت دنبال می‌کند، که در صورت شکست، می‌تواند روند را تغییر دهد. نوسان هزینه در هر جهت بسته به بی ثباتی قیمت در هر جهت، حرکت را تعیین می کند. با این حال، در محتمل‌ترین سری رویدادها، قیمت احتمالاً حمایت را خواهد شکست و خرس‌ها ممکن است روند معکوس احتمالی را آغاز کنند.

تصویر 194
منبع نمودار قیمت 1 روزه LINK/USD: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 44 است که نشان دهنده یک امتیاز پایدار برای ارز دیجیتال است. این بدان معنی است که ارز دیجیتال در منطقه خنثی پایینی سقوط می کند. علاوه بر این، مسیر RSI یک حرکت نزولی را دنبال می کند که نشان دهنده کاهش بازار است. در نهایت، امتیاز ثابت RSI نیز به معنای تسلط بر فعالیت های فروش است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت لینک زنجیره ای

تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink نشان می دهد که ارز دیجیتال یک روند نزولی قوی با فضای بسیار بیشتری برای فعالیت نزولی دنبال می کند. با این حال، در حال حاضر خرس ها بازار را در اختیار گرفته اند و کاهش نوسانات به نفع خرس ها است. در نتیجه، آنها ممکن است بتوانند قیمت LINK را به میزان قابل توجهی کاهش دهند و به گاوها فرصت بدهند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم‌گیری برای سرمایه‌گذاری توصیه می‌کنیم.