منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink: LINK در 6 دلار ثابت باقی می ماند

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink: LINK در 6 دلار ثابت باقی می ماند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink برای 19 اکتبر 2022، بازار را به دنبال یک حرکت نامطمئن نشان می دهد، حرکت ثابت را نشان می دهد، که نشان دهنده رکود برای بازار LINK است. قیمت ChainLink طی چند ساعت گذشته ثابت مانده است. در 18 اکتبر 2022، قیمت از 6.3 دلار به 6.19 دلار رسید. با این حال، پس از مدت کوتاهی ارزش بازار کاهش یافت و ارزش بیشتری از دست داد. علاوه بر این، ChainLink کاهش یافته و به 6 دلار رسیده است.

قیمت فعلی ChainLink 6 دلار با حجم معاملات 215,466,078 دلار است. Chainlink در 24 ساعت گذشته 2.98 درصد کاهش داشته است. ChainLink در حال حاضر با ارزش بازار زنده 2,986,279,263 دلار در رتبه 21 قرار دارد.

LINK/USD تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته: آخرین تحولات

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink نوسانات بازار را پس از یک حرکت بسته نشان می دهد. این بدان معنی است که قیمت ChainLink کمتر مستعد حرکت به سمت هر دو حالت افراطی است و پویایی فزاینده ای را نشان می دهد. حد بالای باند Bollinger 6.3 دلار است که قوی ترین نقطه مقاومت برای LINK است. برعکس، حد پایین باند بولینگر 6 دلار است که یک نقطه پشتیبانی دیگر برای LINK است.

به نظر می‌رسد قیمت LINK/USD زیر قیمت میانگین متحرک حرکت می‌کند که نشان‌دهنده یک حرکت نزولی است. به نظر می رسد روند بازار تحت سلطه خرس ها باشد. با این حال، به نظر می رسد قیمت LINK/USD به سمت پایین حرکت می کند که نشان دهنده کاهش بازار است. به نظر می رسد بازار پتانسیل نزولی بیشتری را نشان می دهد.

تصویر 323
LINK/USD نمودار قیمت 4 ساعته منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 42 است که نشان دهنده ثبات بازار ارزهای دیجیتال است. این بدان معنی است که ارز دیجیتال در منطقه خنثی پایین تر قرار دارد. علاوه بر این، به نظر می رسد که RSI به صورت خطی حرکت می کند، که نشان دهنده یک بازار غیرفعال است. هم ارزی فعالیت های خرید و فروش باعث می شود که امتیاز RSI ثابت بماند.

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink برای 1 روز

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink نوسانات بازار را به دنبال یک حرکت فزاینده نشان می دهد، به این معنی که قیمت ChainLink مستعد تجربه تغییرات متغیر در هر دو حد است. حد بالای باند بولینگر 9 دلار است که به عنوان قوی ترین نقطه مقاومت LINK عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر 5.2 دلار است که قوی ترین نقطه پشتیبانی برای LINK است.

به نظر می‌رسد قیمت LINK/USD زیر قیمت میانگین متحرک حرکت می‌کند که نشان‌دهنده یک حرکت نزولی است. به نظر می رسد روند بازار در چند روز اخیر پویایی نزولی را نشان داده است. با این حال، بازار روی یک رویکرد منفی بیشتر تصمیم گرفته است. در نتیجه امروز مسیر حرکت تغییر کرده است، قیمت به سمت پایین حرکت کرده و بازار نوسانات خود را باز کرده است. این تغییر نقش مهمی در توسعه ChainLink ایفا کرده است. با این حال، قیمت تلاش می کند به سمت باند حمایتی بازار حرکت کند.

تصویر 324
نمودار قیمت 1 روزه LINK/USD منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 40 است که نشان دهنده یک ارز دیجیتال با ثبات است. این بدان معنی است که ارز دیجیتال در منطقه خنثی پایین تر سقوط می کند. علاوه بر این، به نظر می رسد مسیر RSI به یک حرکت خطی تغییر کرده است. امتیاز RSI غیرفعال نیز به معنای فعالیت های خرید و فروش معادل است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت ChainLink

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره‌ای نشان می‌دهد که ارز دیجیتال از یک روند ثابت پیروی می‌کند و فضای زیادی برای فعالیت در حد مثبت دارد. علاوه بر این، به نظر می‌رسد که شرایط فعلی بازار از رویکردی خنثی پیروی می‌کند، زیرا پتانسیل حرکت به سمت هر یک از افراط‌های صعودی را نشان می‌دهد. بازار پتانسیل زیادی برای توسعه به سمت انتهای رو به کاهش بازار نشان می دهد.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.