منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink: LINK در 24 ساعت گذشته شتاب نزولی قابل توجهی به دست آورده است

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink: LINK در 24 ساعت گذشته شتاب نزولی قابل توجهی به دست آورده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink برای 2 اکتبر 2022، بازار را به دنبال یک حرکت نزولی کامل، به دست آوردن شتاب منفی عظیم، نشان می دهد که نشان دهنده کاهش برای بازار LINK است. قیمت ChainLink طی چند ساعت گذشته منفی بوده است. امروز قیمت سقوط کرد و از 7.5 دلار به 7.2 دلار رسید. علاوه بر این، بازار در این ارزش باقی مانده و در حال حاضر 7.2 دلار است.

قیمت فعلی ChainLink 7.2 دلار با حجم معاملات 356,333,760 دلار است. Chainlink در 24 ساعت گذشته 3.47 درصد کاهش داشته است. ChainLink در حال حاضر با ارزش بازار زنده 3,596,473,547 دلار در رتبه 22 قرار دارد.

LINK/USD تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته: آخرین تحولات

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink نوسانات بازار را به دنبال یک حرکت باز نشان می دهد. این بدان معنی است که قیمت ChainLink بیشتر مستعد حرکت به سمت هر دو افراطی است و پویایی نزولی بیشتری را نشان می دهد. حد بالای باند Bollinger 7.9 دلار است که قوی ترین مقاومت برای LINK است. برعکس، حد پایین باند بولینگر 7.2 دلار است که قوی ترین پشتیبانی برای LINK است.

به نظر می‌رسد قیمت LINK/USD زیر قیمت میانگین متحرک حرکت می‌کند که نشان‌دهنده یک حرکت نزولی است. به نظر می رسد روند بازار تحت سلطه خرس ها باشد. به نظر می رسد قیمت LINK/USD به سمت پایین حرکت می کند که نشان دهنده کاهش بازار است. به نظر می رسد بازار دیروز شکسته شده است، که باعث یک حرکت معکوس شد. هنوز ممکن است برای گاو نر امیدی وجود داشته باشد.

تصویر 20
LINK/USD نمودار قیمت 4 ساعته منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink نشان می‌دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 34 است که نشان‌دهنده ارزش کمتری سهام ارزهای دیجیتال است. این بدان معنی است که ارز دیجیتال در منطقه خنثی پایینی قرار می گیرد. علاوه بر این، به نظر می رسد RSI به سمت پایین حرکت می کند که نشان دهنده کاهش بازار است. در نهایت، غلبه فعالیت فروش باعث کاهش امتیاز RSI می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink برای 1 روز

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink نوسانات بازار را به دنبال یک حرکت کاهشی نشان می دهد، به این معنی که قیمت ChainLink کمتر مستعد تجربه تغییرات متغیر در هر دو حد است. حد بالای باند Bollinger 8.2 دلار است که به عنوان قوی ترین مقاومت LINK عمل می کند. برعکس، حد پایین باند Bollinger 6.7 دلار است که قابل توجه ترین پشتیبانی برای LINK است.

به نظر می‌رسد قیمت LINK/USD زیر قیمت میانگین متحرک حرکت می‌کند که نشان‌دهنده یک حرکت نزولی است. علاوه بر این، به نظر می رسد روند بازار در چند روز اخیر پویایی نزولی را نشان داده است. در نتیجه، بازار رویکردی منفی را اتخاذ کرده است. با این حال، دیروز بازار حرکت منفی را آغاز کرد، اما دوباره به سمت حرکت نزولی حرکت کرد و بازار شروع به بسته شدن نوسانات خود کرد و قیمت حرکت نزولی را آغاز کرد.

تصویر 21
نمودار قیمت 1 روزه iLINK/USD منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 46 است که نشان دهنده کاهش ارزش رمزنگاری است. این بدان معنی است که ارز دیجیتال در منطقه مرکزی خنثی قرار می گیرد. علاوه بر این، به نظر می رسد مسیر RSI به سمت یک حرکت نزولی تغییر کرده است. کاهش امتیاز RSI همچنین به معنای فعالیت های فروش غالب است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت ChainLink

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که ارز دیجیتال از یک روند نزولی قوی پیروی می کند و فضای زیادی برای فعالیت بیشتر در شرایط افراطی در حال کاهش دارد. علاوه بر این، به نظر می رسد شرایط فعلی بازار از رویکردی منفی پیروی می کند. بنابراین، می‌توان فرض کرد که خرس‌ها به زودی حرکت‌های خود را برای حفظ کنترل خود بر بازار آغاز خواهند کرد.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.