منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink: LINK در میان تصاحب نزولی به 27.82 دلار کاهش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink: LINK در میان تصاحب نزولی به 27.82 دلار کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink ، حرکت صعودی به تدریج برای ارزهای رمزنگاری شده افزایش می یابد.
  • این ضرر بسیار زیاد است زیرا قیمت آن به 27.82 دلار کاهش یافته است.
  • امروز پشتیبانی قوی 25.73 دلار تشخیص داده شده است.

تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink نشان دهنده کاهش حیاتی در حرکت صعودی است و خرس ها در ارتفاع ایستاده اند. قیمت امروز به 27.82 دلار کاهش یافته است ، در حالی که خرس ها همچنان در حال افزایش هستند. در ساعات گذشته شاهد افزایش شدید قیمت بودیم و SMA 20 از SMA 50 عبور کرد و رکوردهای قبلی را نیز شکست. با این حال ، آخرین آمار به نفع خرس ها بوده و سطح مقاومت آن 29.74 دلار است.

LINK/USD نمودار قیمت 1 روزه: خرس ها مانع از صعود صعودی به بالای 28 دلار می شوند

نمودار 1 روزه که تجزیه و تحلیل ارزهای رمزنگاری شده را نشان می دهد نشان دهنده مقاومت ساختمان از سوی خریداران است. هفته گذشته برای گاوها بسیار مطلوب بود اما امروز ، روند متفاوت بوده است. ارزش قیمت LINK/USD به 27.83 دلار رسیده است که برای پیشرفت صعودی مضر بوده است. نوسانات برای حرکت صعودی کاهش می یابد ، در حالی که میانگین باندهای بولینگر 25.86 دلار تعیین شده است.

تجزیه و تحلیل قیمت زنجیره ای: LINK در میان تصاحب نزولی 1 به 27.82 دلار کاهش می یابد
LINK/نمودار قیمت 1 روزه USD. منبع: TradingView

با کاهش باند های بولینگر ، نوار بالایی به سطح 29.32 دلار و نوار پایینی به 22.4 دلار افزایش یافته است. نمره شاخص قدرت نسبی (RSI) برای ارزهای رمزنگاری شده نیز رضایت بخش است زیرا تقریباً نزدیک به 70 یعنی 62.34 است.

تجزیه و تحلیل قیمت زنجیره ای: حرکت نزولی به آرامی در برابر $ 27.82 افزایش می یابد

نمودار قیمت 4 ساعته که تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink را نشان می دهد علائم Bearish را نشان می دهد و قیمت آن به 28 دلار کاهش می یابد. بی ثباتی در حال کاهش است که به ما شواهدی را ارائه می دهد که آینده نتایج امیدوار کننده ای برای خرس ها ندارد. میانگین متحرک (MA) 28.23 دلار بوده است ، کمی بالاتر از سطح قیمت فعلی ، در حالی که میانگین باندهای Bollinger با ارزش 27.8 دلار موجود است.

تجزیه و تحلیل قیمت زنجیره ای: LINK در میان تصاحب نزولی 2 به 27.82 دلار کاهش می یابد
LINK/نمودار قیمت 4 ساعته USD. منبع: TradingView

سایر مقادیر مربوط به باندهای بولینگر به شرح زیر است: باند بالا Bollinger در حال حاضر 29.74 دلار و باند پایین ارزش 25.73 دلار را لمس می کند. نمره RSI به سرعت در حال کاهش است زیرا نمودار بنفش منحنی عقب نشینی شده را با نمره 51.32 نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت زنجیره ای: LINK در میان تصاحب نزولی 3 به 27.82 دلار کاهش می یابد
نمودار شاخص های فنی LINK/USD. منبع: TradingView

روند غالب در روزهای گذشته به طور گسترده صعودی بوده است ، از این رو نشانه خرید در نمودار شاخص های فنی. در خلاصه 13 شاخص در موقعیت خرید ، 10 در حالت خنثی و 3 در موقعیت فروش موجود است. میانگین های متحرک نیز به شدت صعودی هستند ، با دوازده شاخص در سمت خرید ، یکی در حالت خنثی و دو در طرف فروش.

همانطور که نمودار بالا نشان می دهد رقابت امروز برای هر دو طرف سخت بوده است. گاوها به سختی در حال پیروزی هستند و روند کلی خنثی بوده است که توسط نوسان سازها تایید شده است. نه نوسان ساز در موقعیت خنثی وجود دارد ، یکی در فروش و دیگری در موقعیت خرید.

نتیجه گیری تجزیه و تحلیل قیمت زنجیره ای

از تجزیه و تحلیل قیمت 1 روزه و 4 ساعته Chainlink فوق ، می توان گفت که تعداد فروشندگان بیشتر بوده است ، به همین دلیل حرکت نزولی بسیار زیاد بوده است. روند صعودی به شدت کاهش یافته است و سطح قیمت امروز به 28 دلار کاهش یافته است. در صورت قوی بودن حمایت بالاتر از 25.73 دلار ، احتمال نزدیک شدن مجدد گاوها وجود دارد. نوسانات همچنین نشان دهنده کاهش حرکت نزولی است و انتظار می رود که صعودی به سمت گاوها انجام شود.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.