منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink: LINK حرکت نزولی را در 6.9 دلار به دست می آورد

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink: LINK حرکت نزولی را در 6.9 دلار به دست می آورد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink برای 24 ژانویه 2023، بازار را به دنبال یک حرکت نزولی نشان می دهد، حرکت رو به کاهش را نشان می دهد، که نشان دهنده منفی بودن برای بازار LINK است. قیمت ChainLink طی چند ساعت گذشته نزولی بوده است. در 23 ژانویه 2023، قیمت از 7.1 دلار به 6.8 دلار رسید. با این حال، پس از مدت کوتاهی ارزش بازار افزایش یافت و مقداری ارزش یافت. علاوه بر این، ChainLink افزایش یافته و به 6.9 دلار رسیده است، فقط به مرز 7 دلار رسیده است.

قیمت چین لینک امروز 6.94 دلار با حجم معاملات 24 ساعته 755.31 میلیون دلار، ارزش بازار 3.53 میلیارد دلار و تسلط بر بازار 0.33 درصد است. قیمت لینک در 24 ساعت گذشته 1.27 درصد کاهش یافته است.

Chainlink در 10 می 2021 به بالاترین قیمت خود رسید، زمانی که در بالاترین قیمت خود یعنی 52.89 دلار معامله می شد، در حالی که کمترین قیمت Chainlink در 23 سپتامبر 2017 ثبت شد، زمانی که در پایین ترین قیمت خود یعنی 0.126297 دلار معامله می شد. کمترین قیمت از زمان ATH آن 5.36 دلار (پایین ترین دوره) بود. بالاترین قیمت لینک از زمان آخرین چرخه پایین، 9.45 دلار (بالاترین چرخه) بود. احساسات پیش‌بینی قیمت Chainlink در حال حاضر نزولی است، در حالی که شاخص ترس و طمع 52 (خنثی) را نشان می‌دهد.

منبع در حال گردش Chainlink 508.00M LINK از حداکثر عرضه 1.00B LINK است. نرخ تورم عرضه سالانه فعلی 8.78 درصد است به این معنی که 40.99 میلیون LINK در سال گذشته ایجاد شده است. از نظر ارزش بازار، Chainlink در حال حاضر در بخش سکه‌های DeFi رتبه چهارم و در بخش توکن‌های اتریوم (ERC20) در رتبه هفتم قرار دارد.

تحلیل قیمت 1 روزه LINK/USD: آخرین تحولات

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink نوسانات بازار را به دنبال یک حرکت کاهشی نشان می دهد. این بدان معنی است که قیمت ChainLink کمتر مستعد حرکت به سمت هر دو افراطی نیست و پویایی خفته را نشان می دهد. قیمت افتتاحیه 6.98 دلار است، در حالی که قیمت بالا به نظر می رسد 6.98 دلار باشد. برعکس، قیمت پایین 6.92 دلار است و قیمت بسته در 6.96 دلار باقی مانده است. بازار ChainLink در حال تغییر -0.67٪ است.

به نظر می رسد قیمت LINK/USD بر روی قیمت میانگین متحرک حرکت می کند، که نشان دهنده یک حرکت صعودی است. به نظر می رسد روند بازار تحت سلطه گاوها باشد. با این حال، به نظر می رسد قیمت LINK/USD به سمت پایین حرکت می کند که نشان دهنده کاهش بازار است. به نظر می رسد بازار پتانسیل نزولی را نشان می دهد.

تصویر 521
نمودار قیمت 1 روزه LINK/USD منبع: CoinCodex

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 61 است که بازار ارزهای دیجیتال با ثبات را نشان می دهد. این بدان معنی است که ارز دیجیتال در منطقه خنثی بالایی قرار دارد. علاوه بر این، به نظر می رسد RSI در حال حرکت به سمت پایین است که نشان دهنده کاهش بازار است. غلبه فعالیت های فروش باعث کاهش امتیاز RSI می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink به مدت 7 روز

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink نوسانات بازار را به دنبال یک حرکت کاهشی نشان می دهد، به این معنی که قیمت ChainLink کمتر مستعد تجربه تغییرات متغیر در هر دو حد است. قیمت افتتاحیه به نظر می رسد 7.10 دلار باشد، در حالی که قیمت بالا در 7.14 دلار وجود دارد. برعکس، قیمت پایین 6.91 دلار با تغییر 0.26 درصد و قیمت بسته 6.94 دلار وجود دارد.

به نظر می رسد قیمت LINK/USD بر روی قیمت میانگین متحرک حرکت می کند، که نشان دهنده یک حرکت صعودی است. با این حال به نظر می رسد روند بازار در چند ساعت اخیر روند نزولی را نشان داده است. علاوه بر این، بازار تصمیم به حرکت منفی گرفته است که باعث کاهش ارزش آن و تقویت کنترل نزولی بازار می شود.

تصویر 522
نمودار قیمت 7 روزه LINK/USD منبع: CoinCodex

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 46 است که نشان دهنده یک ارز دیجیتال پایدار است. این بدان معناست که ارز دیجیتال LINK در منطقه خنثی پایین‌تر سقوط می‌کند. علاوه بر این، به نظر می رسد مسیر RSI به سمت یک حرکت نزولی تغییر کرده است. کاهش امتیاز RSI همچنین به معنای فعالیت های فروش غالب است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت ChainLink

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که ارز دیجیتال یک روند نزولی با فضای زیادی برای فعالیت در حد منفی دنبال می کند. علاوه بر این، به نظر می‌رسد که شرایط فعلی بازار از یک رویکرد نزولی پیروی می‌کند، زیرا پتانسیل حرکت نزولی بیشتر را نشان می‌دهد.