منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink: LINK ثبات را در 7.8 دلار پس از یک دوره صعودی قوی نشان می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink: LINK ثبات را در 7.8 دلار پس از یک دوره صعودی قوی نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink برای 31 ژوئیه 2022، بازار را به دنبال یک حرکت نزولی جزئی، به دست آوردن مقداری حرکت مثبت، نشان می دهد که نشان دهنده افزایش مثبت برای بازار LINK است. قیمت ChainLink طی چند ساعت گذشته منفی بوده است. در 30 جولای 2022، قیمت از 8 دلار به 7.6 دلار سقوط کرد. با این حال، بازار خیلی زود شروع به افزایش ارزش کرد و بیشتر ارزش خود را به دست آورد. علاوه بر این، ChainLink به اوج خود رسیده و به 7.8 دلار رسیده است، فقط از مرز 7.8 دلار دور شده است.

قیمت فعلی ChainLink 7.8 دلار با حجم معاملات 601,305,013 دلار است. Chainlink در 24 ساعت گذشته 0.50% افزایش داشته است. ChainLink در حال حاضر با ارزش بازار زنده 3,669,790,862 دلار در رتبه 23 قرار دارد.

خلاصه نشانه

نمونه ویجت ITB

window.itb_widget=window.itb_widget||{init:t=>{const e=document.createElement(“script”);e.async=!0,e.type=”text/javascript”,e.src=” https://app.intotheblock.com/widget.js”,e.onload=function(){window.itbWidgetInit

LINK/USD تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته: آخرین تحولات

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink نوسانات بازار را پس از یک حرکت بسته نشان می دهد. این به این معنی است که قیمت ChainLink کمتر مستعد حرکت به سمت هر دو حالت افراطی است و پویایی ثابتی را نشان می‌دهد. حد بالای باند Bollinger 8.4 دلار است که قوی ترین مقاومت برای LINK است. برعکس، حد پایین باند Bollinger 6.7 دلار است که قابل توجه ترین پشتیبانی برای LINK است.

به نظر می‌رسد قیمت LINK/USD زیر قیمت میانگین متحرک حرکت می‌کند که نشان‌دهنده یک حرکت نزولی است. به نظر می رسد روند بازار تحت سلطه خرس ها باشد. به نظر می رسد قیمت LINK/USD به سمت پایین حرکت می کند که نشان دهنده کاهش بازار است. به نظر می رسد بازار پتانسیل نزولی را نشان می دهد و این روند ممکن است به زودی به نفع یک حرکت منفی تغییر کند.

تصویر 311
LINK/USD نمودار قیمت 4 ساعته منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 60 است که نشان دهنده یک سهام ارز دیجیتال با ثبات است. این بدان معنی است که ارز دیجیتال در منطقه خنثی بالایی قرار می گیرد. علاوه بر این، به نظر می رسد RSI به سمت پایین حرکت می کند که نشان دهنده کاهش بازار است. غلبه فعالیت فروش باعث کاهش امتیاز RSI می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink برای 1 روز

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink نوسانات بازار را به دنبال یک حرکت فزاینده نشان می دهد، به این معنی که قیمت ChainLink مستعد تجربه تغییرات متغیر در هر دو حد است. حد بالای باند Bollinger 7.9 دلار است که به عنوان قوی ترین مقاومت LINK عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر 5.7 دلار است که قابل توجه ترین پشتیبانی برای LINK است.

به نظر می رسد قیمت LINK/USD بر روی قیمت میانگین متحرک حرکت می کند، که نشان دهنده یک حرکت صعودی است. به نظر می رسد روند بازار در چند روز اخیر پویایی صعودی را نشان داده است. در نتیجه، بازار رویکرد مثبتی را اتخاذ کرده است. با این حال، دیروز روند تقریباً تغییر کرد، قیمت شروع به حرکت صعودی کرد و بازار شروع به بستن نوسانات خود کرد. این تغییر می تواند نقش مهمی در توسعه ChainLink داشته باشد. با این حال گاوها توانسته اند روند خود را حفظ کنند.

تصویر 310
نمودار قیمت 1 روزه LINK/USD منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 62 است که نشان دهنده یک ارز دیجیتال کمی متورم است. این بدان معناست که ارز دیجیتال بالا در ناحیه خنثی بالایی قرار دارد. علاوه بر این، به نظر می رسد مسیر RSI به یک حرکت خطی تغییر کرده است. امتیاز ثابت RSI همچنین به معنای فعالیت های خرید و فروش معادل است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت ChainLink

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که ارز دیجیتال از یک روند نامشخص پیروی می کند و فضای زیادی برای فعالیت در هر دو طرف دارد. علاوه بر این، به نظر می‌رسد که شرایط فعلی بازار از یک رویکرد غیرفعال پیروی می‌کند، زیرا پتانسیل حرکت به هر دو حد را نشان می‌دهد.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.