منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink: LINK به 6.7 دلار کاهش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink: LINK به 6.7 دلار کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink برای 23 ژوئیه 2022، بازار را به دنبال یک حرکت نزولی کامل، به دست آوردن مقداری حرکت مثبت، نشان می دهد که نشان دهنده افزایش مثبت برای بازار LINK است. قیمت ChainLink طی چند ساعت گذشته منفی بوده است. امروز قیمت سقوط کرد و از 7.02 دلار به 6.6 دلار رسید. با این حال، بازار خیلی زود شروع به افزایش ارزش کرد و بیشتر ارزش خود را به دست آورد. علاوه بر این، ChainLink افزایش یافته و به 6.7 دلار رسیده است، فقط از علامت 7 دلار دور شده است.

قیمت فعلی ChainLink 6.7 دلار با حجم معاملات 334,460,031 دلار است. Chainlink در 24 ساعت گذشته 3.47 درصد کاهش داشته است. ChainLink در حال حاضر با ارزش بازار زنده 3,148,874,481 دلار در رتبه 24 قرار دارد.

LINK/USD تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته: آخرین تحولات

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink نوسانات بازار را پس از یک حرکت بسته نشان می دهد. این به این معنی است که قیمت ChainLink کمتر مستعد حرکت به سمت هر دو حالت افراطی است و پویایی ثابتی را نشان می‌دهد. حد بالای باند Bollinger 7.3 دلار است که قوی ترین مقاومت برای LINK است. برعکس، حد پایین باند Bollinger 6.5 دلار است که قابل توجه ترین پشتیبانی برای LINK است.

به نظر می‌رسد قیمت LINK/USD زیر قیمت میانگین متحرک حرکت می‌کند که نشان‌دهنده یک حرکت نزولی است. به نظر می رسد روند بازار تحت سلطه خرس ها باشد. به نظر می رسد قیمت LINK/USD در حال حرکت به سمت بالا است که نشان دهنده افزایش بازار است. به نظر می رسد بازار پتانسیل نزولی را نشان می دهد، اما این روند ممکن است به زودی به نفع یک حرکت مثبت تغییر کند.

تصویر 236
منبع نمودار قیمت 4 ساعته LINK/ USD: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink نشان می‌دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 45 است که نشان‌دهنده ثبات سهام ارز دیجیتال است. این بدان معنی است که ارز دیجیتال در منطقه خنثی مرکزی قرار می گیرد. علاوه بر این، به نظر می رسد RSI در حال حرکت به سمت بالا است که نشان دهنده افزایش بازار است. غلبه فعالیت خرید باعث افزایش امتیاز RSI می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink برای 1 روز

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink نوسانات بازار را به دنبال یک حرکت فزاینده نشان می دهد، به این معنی که قیمت ChainLink مستعد تجربه تغییرات متغیر در هر دو حد است. حد بالای باند بولینگر 7.1 دلار است که به عنوان قوی ترین مقاومت LINK عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر 5.8 دلار است که قابل توجه ترین پشتیبانی برای LINK است.

به نظر می‌رسد قیمت LINK/USD زیر قیمت میانگین متحرک حرکت می‌کند که نشان‌دهنده یک حرکت نزولی است. از سوی دیگر، به نظر می رسد روند بازار در چند روز اخیر پویایی صعودی را نشان داده است. در نتیجه، بازار رویکرد مثبتی را اتخاذ کرده است. با این حال، دیروز بازار شکست و بازار شروع به باز کردن نوسانات خود کرد. این تغییر می تواند نقش مهمی در توسعه ChainLink داشته باشد.

تصویر 237
منبع نمودار قیمت 1 روزه LINK/USD: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 51 است که نشان دهنده یک ارز دیجیتال با ثبات است. این بدان معنی است که ارز دیجیتال در منطقه خنثی مرکزی سقوط می کند. علاوه بر این، به نظر می رسد مسیر RSI به یک حرکت خطی تغییر کرده است. امتیاز ثابت RSI همچنین به معنای فعالیت های خرید و فروش معادل است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت ChainLink

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که ارز دیجیتال از یک روند نامشخص پیروی می کند و فضای زیادی برای فعالیت در هر دو طرف دارد. علاوه بر این، به نظر می‌رسد که شرایط فعلی بازار از رویکردی منفی پیروی می‌کند، زیرا پتانسیل حرکت به هر دو حد را نشان می‌دهد. بنابراین، می‌توان فرض کرد که خرس‌ها به زودی تحرکات خود را آغاز کرده و بازار را کاملاً در بر خواهند گرفت.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.