منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink: LINK به 6.6 دلار سقوط می کند

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink: LINK به 6.6 دلار سقوط می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink برای 13 اکتبر 2022، بازار را به دنبال یک حرکت نزولی کامل، به دست آوردن شتاب منفی عظیم، نشان می دهد که نشان دهنده کاهش برای بازار LINK است. قیمت ChainLink طی چند ساعت گذشته منفی بوده است. امروز قیمت سقوط کرد و از 7.1 دلار به 6.4 دلار رسید. با این حال، بازار به زودی شروع به افزایش ارزش کرد اما بیهوده زیرا ارز دیجیتال بیشتر ارزش خود را از دست داده است. علاوه بر این، ChainLink افزایش یافته و به 6.6 دلار رسیده است، فقط از 6.5 دلار فاصله گرفته است.

قیمت فعلی ChainLink 6.6 دلار با حجم معاملات 447,163,677 دلار است. Chainlink در 24 ساعت گذشته 7.74 درصد کاهش داشته است. ChainLink در حال حاضر با ارزش بازار زنده 3,207,675,086 دلار در رتبه 24 قرار دارد.

LINK/USD تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته: آخرین تحولات

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink نوسانات بازار را به دنبال یک حرکت باز نشان می دهد. این بدان معنی است که قیمت ChainLink بیشتر مستعد حرکت به سمت هر دو افراطی است و پویایی نزولی بیشتری را نشان می دهد. حد بالای باند Bollinger 7.6 دلار است که قوی ترین مقاومت برای LINK است. برعکس، حد پایین باند بولینگر 6.6 دلار است که نقطه مقاومت دیگری برای LINK است.

به نظر می‌رسد قیمت LINK/USD زیر قیمت میانگین متحرک حرکت می‌کند که نشان‌دهنده یک حرکت نزولی است. به نظر می رسد روند بازار تحت سلطه خرس ها باشد. به نظر می رسد قیمت LINK/USD به سمت پایین حرکت می کند که نشان دهنده کاهش بازار است. به نظر می رسد بازار شکسته شده است، که می تواند باعث حرکت معکوس شود. هنوز ممکن است برای گاو نر امیدی وجود داشته باشد.

تصویر 179
LINK/USD نمودار قیمت 4 ساعته منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink نشان می‌دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 19 است که نشان‌دهنده ارزش سهام ارزهای دیجیتال بسیار کم‌ارزش‌شده است. این بدان معنی است که ارز دیجیتال در منطقه خنثی پایینی قرار می گیرد. علاوه بر این، به نظر می رسد RSI به صورت خطی حرکت می کند، که نشان دهنده یک بازار ثابت است. هم ارزی فعالیت های خرید و فروش باعث می شود که امتیاز RSI در حالت خاموش بماند.

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink برای 1 روز

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink نوسانات بازار را به دنبال یک حرکت فزاینده نشان می دهد، به این معنی که قیمت ChainLink مستعد تجربه تغییرات متغیر در هر دو حد است. حد بالای باند Bollinger 8.2 دلار است که به عنوان قوی ترین مقاومت LINK عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر 6.8 دلار است که نقطه مقاومت دیگری برای LINK است.

به نظر می‌رسد قیمت LINK/USD زیر قیمت میانگین متحرک حرکت می‌کند که نشان‌دهنده یک حرکت نزولی است. علاوه بر این، به نظر می رسد روند بازار در چند روز اخیر پویایی نزولی را نشان داده است. در نتیجه، بازار رویکردی منفی را اتخاذ کرده است. با این حال، دیروز بازار شکست و بازار نوسانات خود را باز کرد و قیمت به سمت پایین حرکت کرد.

تصویر 180
نمودار قیمت 1 روزه LINK/USD منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 37 است که نشان دهنده ارزش کمتر ارز دیجیتال است. این بدان معنی است که ارز دیجیتال در منطقه خنثی پایینی قرار می گیرد. علاوه بر این، به نظر می رسد مسیر RSI به سمت یک حرکت نزولی تغییر کرده است. کاهش امتیاز RSI همچنین به معنای فعالیت های فروش غالب است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت ChainLink

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که ارز دیجیتال از یک روند نزولی قوی پیروی می کند و فضای زیادی برای فعالیت بیشتر در شرایط افراطی در حال کاهش دارد. علاوه بر این، به نظر می رسد شرایط فعلی بازار از رویکردی منفی پیروی می کند. بنابراین، می‌توان فرض کرد که خرس‌ها به زودی حرکت‌های خود را برای حفظ کنترل خود بر بازار آغاز خواهند کرد.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.