منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink: LINK با 31 دلار رد شد ، بعدی چیست؟

تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink: LINK با 31 دلار رد شد ، بعدی چیست؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تجزیه و تحلیل قیمت زنجیره ای نشان دهنده حرکت جانبی است
  • LINK با مقاومت 31.00 دلار مواجه می شود
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 30.00 دلار است

تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink نشان می دهد که LINK نتوانست به افزایش خود از مرز 31.00 دلار ادامه دهد و به سطح پشتیبانی 30.00 دلار بازگشت. در حال حاضر ، تجزیه و تحلیل احساس مثبتی در مورد قیمت دارد ، اما گاوها باید استراحت کنند تا بتوانند به حرکت خود به سمت بالا ادامه دهند.

بازار وسیع تر ارزهای رمزنگاری شده دارای احساسات بازار مختلط است زیرا در حالی که اکثر ارزهای رمزنگاری شده تغییرات مثبت قیمت را ثبت می کنند ، این حرکات کوچک بوده در حالی که بسیاری از دارایی ها ، از جمله اتریوم ، ضرر و زیان را ثبت کرده اند. بازیگران اصلی شامل Litecoin و Internet Computer هستند که به ترتیب 17.28 و 12.61 درصد شیب دارند.

تجزیه و تحلیل قیمت زنجیره ای: گاوهای فرسوده

تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink: LINK با 31 دلار رد شد ، بعدی چیست؟  1
شاخص های فنی LINK/USDT توسط Tradingview

در سراسر شاخص های فنی ، MACD به تازگی یک متقاطع نزولی را نشان داده است زیرا هیستوگرام سبز قرمز شد. این شاخص از ابتدای ماه سپتامبر همچنان صعودی بود ، اما با کاهش قیمت LINK در نزدیکی نقطه 30.00 دلار ، روند نزولی خود را نشان داد. در 48 ساعت گذشته ، LINK نتوانست از مرز 31 دلار صعود کند و دوباره به حمایت 30.00 دلار سقوط کرد و بر روند نزولی تسلط داشت.

EMA ها در حال حرکت افقی هستند زیرا قیمت بین 30.00 دلار و 31.00 دلار متغیر است. با این حال ، 12-EMA با کاهش جزئی نشان می دهد که فشار فروش در سطح قیمت فعلی است.

RSI در حال حاضر خنثی است اما در نزدیکی منطقه خرید بیش از حد قرار دارد زیرا شاخص نزدیک به شاخص شاخص 70.00 معامله می شود. این شاخص دیروز به منطقه خرید بیش از حد رسیده بود و سیگنال فروش را صادر کرد که در پی آن اصلاح قیمت تا حمایت 30.00 دلار دنبال شد. با این حال ، امروز این شاخص بار دیگر افزایش یافته است و تلاش دیگری برای مقاومت در برابر $ 31.00 باعث می شود که RSI یک سیگنال فروش باشد.

نوارهای بولینگر در حال حاضر گسترده هستند اما در حال همگرا شدن هستند زیرا تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink ثبات حرکت LINK را نشان می دهد. در حال حاضر ، خط میانگین شاخص از LINK در علامت $ 30.00 پشتیبانی می کند. باندهای همگرا Bollinger کاهش نوسان قیمت Chainlink را در نمودارهای کوتاه مدت نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل فنی برای ADA/USDT

به طور کلی ، تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Chainlink یک سیگنال خرید را نشان می دهد که روند صعودی را در بازارها نشان می دهد ، زیرا 12 مورد از 26 شاخص اصلی نشان دهنده حرکت نزولی قیمت Chainlink است. از سوی دیگر ، تنها چهار شاخص نشان دهنده حرکت نزولی هستند که در سطح قیمت فعلی حضور نزولی پایینی را نشان می دهند. در همین حال ، ده شاخص باقی مانده خنثی هستند و از هر دو طرف بازار پشتیبانی نمی کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت 24 ساعته کاردانو این احساس را دارد زیرا تجزیه و تحلیل نشان می دهد که 14 شاخص از گاوها حمایت می کند در مقابل تنها چهار شاخص حاکی از تسلط نزولی. در همان زمان ، هشت نشانگر هنگام نگارش روی حصار نشسته اند. احساس مثبت مشترک بین دو شاخص نشان دهنده تسلط قوی صعودی بر عملکرد قیمت LINK است.

از تحلیل قیمت Chainlink چه انتظاری می توان داشت؟

تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink: LINK با 31 دلار رد شد ، بعدی چیست؟  2
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت Chainlink نشان می دهد که قیمت LINK با پایان یافتن گاوها در نقطه 30.00 دلار تثبیت می شود ، اما فشار فروش زیاد نیست زیرا بازار نسبت به دارایی خوشبین است.

تجزیه و تحلیل فنی میان مدت به شدت از گاوها پشتیبانی می کند که بیشتر برای دارایی پیشنهاد می شود. با این حال ، شاخصهای فنی کوتاه مدت خستگی را نشان می دهد که نشان می دهد قبل از مشاهده پیشرفت در Chainlink ، حرکت جانبی در سطح قیمت فعلی انجام می شود. به این ترتیب ، معامله گران باید منتظر حرکت اندکی در خارج از $ 30-$ 31 برای چند روز آینده باشند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیمبه