منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink: LINK از مقاومت 7.5 دلار عبور می کند

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink: LINK از مقاومت 7.5 دلار عبور می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink برای 30 اکتبر 2022، بازار را به دنبال یک حرکت نزولی نشان می دهد که حرکت نزولی را نشان می دهد که نشان دهنده منفی بودن بازار LINK است. قیمت ChainLink طی چند ساعت گذشته همچنان در حال افزایش بوده است. در 29 اکتبر 2022، قیمت از 7 دلار به 7.6 دلار رسید. با این حال، پس از مدت کوتاهی ارزش بازار کاهش یافت و با رسیدن به 7.5 دلار، ارزش بیشتری را از دست داد. علاوه بر این، ChainLink مقداری از ارزش خود را از دست داده و به 7.5 دلار رسیده است و فقط به مرز 7 دلار رسیده است.

قیمت فعلی ChainLink 7.5 دلار با حجم معاملات 729,227,197 دلار است. Chainlink در 24 ساعت گذشته 5.46 درصد رشد داشته است. ChainLink در حال حاضر با ارزش بازار زنده 3,732,570,635 دلار در رتبه 22 قرار دارد.

LINK/USD تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته: آخرین تحولات

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink نوسانات بازار را به دنبال یک حرکت باز نشان می دهد. این به این معنی است که قیمت ChainLink مستعد حرکت به سمت هر دو حالت افراطی است و پویایی فزاینده ای را نشان می دهد. حد بالای باند Bollinger 7.7 دلار است که قوی ترین نقطه مقاومت برای LINK است. برعکس، حد پایین باند بولینگر 6.6 دلار است که قوی ترین نقطه پشتیبانی برای LINK است.

به نظر می رسد قیمت LINK/USD بر روی قیمت میانگین متحرک حرکت می کند، که نشان دهنده یک حرکت صعودی است. به نظر می رسد روند بازار تحت سلطه گاوها باشد. با این حال، به نظر می رسد قیمت LINK/USD در حال حرکت به سمت پایین است که نشان دهنده کاهش بیشتر بازار است. به نظر می رسد بازار پتانسیل نزولی را نشان می دهد.

تصویر 418
LINK/USD نمودار قیمت 4 ساعته منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 62 است که نشان دهنده تورم بازار ارزهای دیجیتال است. این بدان معناست که ارز دیجیتال بالاتر از ناحیه خنثی بالایی قرار دارد. علاوه بر این، به نظر می رسد RSI در حال حرکت به سمت پایین است که نشان دهنده کاهش بازار است. غلبه فعالیت های فروش بر فعالیت های خرید باعث کاهش امتیاز RSI می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink برای 1 روز

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink نوسانات بازار را به دنبال یک حرکت فزاینده نشان می دهد، به این معنی که قیمت ChainLink مستعد تجربه تغییرات متغیر در هر دو حد است. سقف بالای باند Bollinger 7.5 دلار است که به عنوان یک نقطه پشتیبانی دیگر برای LINK عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر 6.5 دلار است که قوی ترین نقطه پشتیبانی برای LINK است.

به نظر می رسد قیمت LINK/USD بر روی قیمت میانگین متحرک حرکت می کند، که نشان دهنده یک حرکت صعودی است. به نظر می رسد روند بازار در چند روز اخیر پویایی صعودی را نشان داده است. با این حال، بازار روی یک رویکرد منفی تصمیم گرفته است. در نتیجه امروز مسیر حرکت تغییر کرده است، قیمت پس از شکستن نوار مقاومتی بازار به سمت پایین حرکت کرد. بازار شروع به باز کردن نوسانات خود کرد. این تغییر نقش مهمی در توسعه ChainLink ایفا کرده است. با این حال، قیمت تلاش می کند به سمت باند حمایتی بازار حرکت کند.

تصویر 419
نمودار قیمت 1 روزه LINK/USD منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 57 است که نشان دهنده یک ارز دیجیتال با ثبات است. این بدان معنی است که ارز دیجیتال در منطقه مرکزی خنثی سقوط می کند. علاوه بر این، به نظر می رسد مسیر RSI به سمت یک حرکت نزولی تغییر کرده است. کاهش امتیاز RSI همچنین به معنای فعالیت های فروش غالب است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت ChainLink

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که ارز دیجیتال یک روند کاهشی را دنبال می کند و فضای زیادی برای فعالیت در حد منفی دارد. علاوه بر این، به نظر می‌رسد شرایط فعلی بازار از یک رویکرد نزولی گسترده پیروی می‌کند، زیرا پتانسیل حرکت به سمت افراط نزولی را نشان می‌دهد. بازار پتانسیل زیادی برای استهلاک نسبت به انتهای کاهشی بازار نشان می دهد.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.