منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink: LINK ارزش را 2٪ افزایش می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink: LINK ارزش را 2٪ افزایش می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink برای 20 آگوست 2022، بازار را به دنبال یک حرکت نزولی کامل، به دست آوردن شتاب مثبت قابل توجه، نشان می دهد که نشان دهنده افزایش مثبت برای بازار LINK است. قیمت ChainLink در چند ساعت گذشته مثبت بوده است. در 19 آگوست 2022، قیمت از 6.8 دلار به 7 دلار افزایش یافت. با این حال، بازار خیلی زود شروع به افزایش ارزش کرد و ارزش بیشتری پیدا کرد. علاوه بر این، ChainLink به اوج خود رسیده و به 7.1 دلار رسیده است، فقط از 7.5 دلار فاصله گرفته است.

قیمت فعلی ChainLink 7.1 دلار با حجم معاملات 448,138,899 دلار است. Chainlink در 24 ساعت گذشته 1.60 درصد رشد داشته است. ChainLink در حال حاضر با ارزش بازار زنده 3,349,240,823 دلار در رتبه 24 قرار دارد.

LINK/USD تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته: آخرین تحولات

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink نوسانات بازار را پس از یک حرکت بسته نشان می دهد. این بدان معنی است که قیمت ChainLink کمتر مستعد حرکت به سمت هر دو حالت افراطی است و پویایی فزاینده ای را نشان می دهد. حد بالای باند Bollinger 8.7 دلار است که قوی ترین نقطه مقاومت برای LINK است. برعکس، حد پایین باند بولینگر 6.6 دلار است که قوی ترین نقطه پشتیبانی برای LINK است.

به نظر می‌رسد قیمت LINK/USD زیر قیمت میانگین متحرک حرکت می‌کند که نشان‌دهنده یک حرکت نزولی است. به نظر می رسد روند بازار تحت سلطه خرس ها باشد. به نظر می رسد قیمت LINK/USD در حال حرکت به سمت بالا است که نشان دهنده افزایش بازار است. به نظر می رسد بازار پتانسیل صعودی را نشان می دهد.

تصویر 184
LINK/USD نمودار قیمت 4 ساعته منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink نشان می‌دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 29 است که نشان‌دهنده بازار ارزهای دیجیتال کم‌ارزش‌شده است. این بدان معنی است که ارز دیجیتال در منطقه کاهش ارزش قرار می گیرد. علاوه بر این، به نظر می رسد RSI به صورت خطی حرکت می کند، که نشان دهنده یک بازار ثابت است. هم ارزی فعالیت خرید و فروش باعث می شود که امتیاز RSI ثابت بماند.

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink برای 1 روز

تجزیه و تحلیل قیمت ChainLink نوسانات بازار را به دنبال یک حرکت فزاینده نشان می دهد، به این معنی که قیمت ChainLink مستعد تجربه تغییرات متغیر در هر دو حد است. حد بالای باند بولینگر 9.6 دلار است که به عنوان قوی ترین نقطه مقاومت LINK عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر 6.6 دلار است که قوی ترین نقطه پشتیبانی برای LINK است.

به نظر می‌رسد قیمت LINK/USD زیر قیمت میانگین متحرک حرکت می‌کند که نشان‌دهنده یک حرکت نزولی است. از سوی دیگر، به نظر می رسد روند بازار در چند روز اخیر پویایی صعودی را نشان داده است. در نتیجه، بازار رویکرد مثبتی را اتخاذ کرده است. در نتیجه دیروز روند تقریباً تغییر کرد، قیمت شروع به حرکت صعودی کرد و بازار نوسانات خود را باز کرد. این تغییر می تواند نقش مهمی در توسعه ChainLink داشته باشد. با این حال، قیمت تلاش می کند تا به زودی از میانگین متحرک بازار عبور کند که ممکن است پویایی بازار را کاملاً معکوس کند.

تصویر 185
نمودار قیمت 1 روزه LINK/USD منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 40 است که نشان دهنده یک ارز دیجیتال با ثبات است. این بدان معنی است که ارز دیجیتال در منطقه مرکزی خنثی سقوط می کند. علاوه بر این، به نظر می رسد مسیر RSI به یک حرکت رو به بالا تغییر کرده است. افزایش امتیاز RSI همچنین به معنای فعالیت های خرید غالب است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت ChainLink

تجزیه و تحلیل قیمت لینک زنجیره ای نشان می دهد که ارز دیجیتال از یک روند صعودی پیروی می کند و فضای زیادی برای فعالیت در حد مثبت دارد. علاوه بر این، به نظر می‌رسد شرایط فعلی بازار از رویکردی مثبت پیروی می‌کند، زیرا پتانسیل حرکت به سمت افراط صعودی را نشان می‌دهد.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.